2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti: ''Paşa, albaydan emir alıyordu''
15 Temmuz’daki darbe girişimi sonrası tutuklanan 2’nci Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti savcılık ifadesinde, o gece neler yaşandığı anlattı.

Orgeneral Adem Huduti gözaltında
Paralel yapının darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında, 2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti ile 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Malatya Garnizon Komutanı Tümgeneral Avni Angun gözaltına alındı.

10 TL için babasını öldürdü!
Konya'da 5 yıldır uyuşturucu bağımlısı olduğu ileri sürülen 25 yaşındaki Ramazan Harmancı, uyuşturucu almak için istediği 10 lirayı vermeyen babası 49 yaşındaki Adem Harmancı'yı 5 yerinden bıçaklayarak öldürdü.  

Yaşını duyan şoke oluyor!
Batman'da ikamet eden ve 'Erken yaşlanma hastalığına' yakalanan 8 yaşındaki Suriyeli Mehmet Adem Abdulmecit yaşından oldukça büyük görünüyor Abdulmecit, hastalığı nedeniyle kendisini dışlayan arkadaşları ile oyun oynamak istiyor.

Eşini boğazını keserek öldürdü
Iğdır'da bir çocuk annesi, eşi tarafından boğazı kesilerek öldürüldü

AK Partili başkan 'Adem ile Havva' heykelini müstehcen bulup kaldırılmasını istedi
Bursa'nın merkez Nilüfer Belediyesi'nin, Üçevler mahallesinde bulunan Ek Hizmet Binası ve Eğitim Kültür Merkezi bahçesine 5 yıl önce dikilen 'Adem ile Havva' heykeli, 'müstehcenlik', 'inanç' ve 'ahlak' tartışmalarına neden oldu.

Isparta'da istismarla suçlanan müdür ölü bulundu
Isparta'da iki kadın memurunu taciz ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma açılan 46 yaşındaki Adem Kara, Antalya'da ormanlık alanda başından vurulmuş halde ölü bulundu. Olayı şüpheli bulan polis, cinayet ihtimali üzerinde duruyor.

Zarrab'ın kuryesi: 'ABD isterse konuşurum! Türkiye'de kapatıldı, hiç değilse orada ceza alsınlar'
Reza Zarrab’ın kuryesi Adem Karahan, haklarında yakalama kararı bulunan Kamelia Cemşidi ve Hüseyin Necefzade’nin kara para transferindeki kilit isimler olduğunu söyledi.

36 yıldır hobi olarak üniversite sınavına giriyor
Sözleşmeli sınıf öğretmenliği yapan 54 yaşındaki Adem Topçuoğlu, 36'ıncı kez üniversite sınavına girdi.

Van'da VIP arbedesi
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’la birlikte aynı uçakla Van’a gelen HDP Van Milletvekili Adem Geveri, otomobilinin VIP otoparkına girmesi engellenince konvoy önünde oturma eylemi yaptı. Bakan konvoyundaki resmi araçların otoparktan çıkışını bir süre engelleyen Adem Geveri, bir ara tutunduğu konvoydaki otomobilin kaputundan ayrılması için polisler tarafından çekilince yere düştü. Milletvekili Geveri, 'Bu yapılanları kınıyorum' derken, Emniyet Müdürlüğü de, milletvekilinin aracı için VİP talebi olmadığını savundu.

Beşiktaş'la ilgili inanılmaz iddia
Beşiktaş'ın Ersan Adem Gülüm'ü Şubat ayı sonunda Çin ekibi Shanghai Shenhua'ya satacağı iddia edildi.

Şehit askerin kayıp mezarı 48 yıl sonra bulundu
Çankırı'da şehit düşen piyade er Filit Çetintaş'ın kayıp mezarı 48 yıl sonra ortaya çıkarıldı. Mezarın bulunduğunu haber alan aile, şehidin mezarını ziyaret etti.

Şırnak'ta PKK'ya ağır darbe
Şırnak'ta 2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti'nin yönettiği operasyonda 100'den fazla terörist öldürüldü, 155 barikat ve 124 el yapımı patlayıcı etkisiz hale getirildi.

İmam babanın en zor görevi
İzmir’in Karşıyaka İlçesi’ndeki Bostanlı Beşikçioğlu Camii’nin imamı Adem Uran’ın küçük oğlu kafe işletmecisi 31 yaşındaki Halit Uran, rahatsızlığı nedeniyle başvurduğu hastanede serum tedavisi yapılıp taburcu edildikten sonra fenalaşıp hayatını kaybetti.

-