Sinem Kobal'ın evlilik yüzüğü

Tuvana Büyükçınar, yeni yılın ilk defilesini Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı Fashionist’16 kapsamında gerçekleştirdi. Sinem Kobal'ın parmağındaki yüzük dikkat çekti.Alyans neden 4. parmağa takılır?

Alyans iki insanı birbirine bağlayan bir semboldür. Kelime anlamı olarak İngilizce “alliance” kelimesinden dilimize geçmiştir ve anlaşma, ittifak anlamlarına gelir. Alyansın sol elin 4. parmağına takıldığını hepimiz biliriz. Peki neden?


Erdoğan'a 'hakaret' davası: Gollum'un kötü olup olmadığına bilirkişi karar verecek

Sosyal medya üzerinden Yüzüklerin Efendisi filminin karakteri Gollum (Smeagol) ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yan yana konulduğu fotoğrafı paylaşan Doktor Bilgin Çiftçi hakkında Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından soruşturma açıldı.

Demirtaş: Kardeşliği bozmayın, Kürt-Türk birbirinize sarılın

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 16 askerin şehit olması nedeniyle yurt dışı programını keserek Türkiye'ye döndü ve 'barış, kardeşlik' mesajları verdi.Sivas'ın ''Hobbit'' köyü

Sivas Belediyesi, dünya çapında gişe rekoru kıran ’Yüzüklerin Efendisi’ ve ’Hobbit’ serisi filmlerden fazlasıyla etkilenmiş olmalı ki, ilginç bir projeye imza attı.

Evlilik yüzüğü neden sol ele takılır?

İnsanların evlenince yüzük takmaları eski Mısırlıların inançlarına dayanıyor.

Pınar Altuğ'un elleri olay oldu

Instagram hesabından tasarladığı yüzükleri kendi elinde paylaşan Pınar Altuğ, elini çok yaşlı bulanlara “Çıkma el bulur değiştiririz” diye tepki gösterdi.

DİĞER "Yuzuklerin Efendisi Yuzuk Kardesligi" LİNKLERi

Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği, Peter Jacksonun yönettiği Yüzüklerin

15 Eki 2013 ... Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği Türkçe Dublaj full hd izle, Yüzüklerin

Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği izle, Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği

Asırlardır kayıp olan yüzük bulunur ve kaderin garip bir cilvesi sonucu, küçük bir