89 yaşındaki kadının parmağını kırarak yüzüğünü gasp etmişti, yakalandı
​Kütahya'da, 89 yaşındaki kadının parmağını kırarak yüzüğü ve küpelerini gasp ettiği iddia edilen zanlı tutuklandı.

Sinem Kobal'ın evlilik yüzüğü
Tuvana Büyükçınar, yeni yılın ilk defilesini Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı Fashionist’16 kapsamında gerçekleştirdi. Sinem Kobal'ın parmağındaki yüzük dikkat çekti.

Alyans neden 4. parmağa takılır?
Alyans iki insanı birbirine bağlayan bir semboldür. Kelime anlamı olarak İngilizce “alliance” kelimesinden dilimize geçmiştir ve anlaşma, ittifak anlamlarına gelir. Alyansın sol elin 4. parmağına takıldığını hepimiz biliriz. Peki neden?

Erdoğan'a 'hakaret' davası: Gollum'un kötü olup olmadığına bilirkişi karar verecek
Sosyal medya üzerinden Yüzüklerin Efendisi filminin karakteri Gollum (Smeagol) ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yan yana konulduğu fotoğrafı paylaşan Doktor Bilgin Çiftçi hakkında Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından soruşturma açıldı.

Demirtaş: Kardeşliği bozmayın, Kürt-Türk birbirinize sarılın
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 16 askerin şehit olması nedeniyle yurt dışı programını keserek Türkiye'ye döndü ve 'barış, kardeşlik' mesajları verdi.

Sivas'ın ''Hobbit'' köyü
Sivas Belediyesi, dünya çapında gişe rekoru kıran ’Yüzüklerin Efendisi’ ve ’Hobbit’ serisi filmlerden fazlasıyla etkilenmiş olmalı ki, ilginç bir projeye imza attı.

Evlilik yüzüğü neden sol ele takılır?
İnsanların evlenince yüzük takmaları eski Mısırlıların inançlarına dayanıyor.

Pınar Altuğ'un elleri olay oldu
Instagram hesabından tasarladığı yüzükleri kendi elinde paylaşan Pınar Altuğ, elini çok yaşlı bulanlara “Çıkma el bulur değiştiririz” diye tepki gösterdi.

-