Burcu Biricik ve Emre Yetkin evlendi...
Hayat Şarkısı dizisinin Hülya’sı Burcu Biricik, uzun süredir birlikte olduğu reklamcı sevgilisi Emre Yetkin’le önceki gün evlendi.

Avustralya sahillerini dev yengeçler istila etti!
Avustralya'da Melbourne sahillerini dev yengeçler istila etti. Sahillere biriken yengeçler birbirlerinin sırtlarına tırmanarak devasa yığınlar oluşturdu.

Burcu Biricik: Düğüne iki ay kaldı
Oyucu Burcu Biricik ve yönetmeni Cem Karcı, yaza girmeden önce düzenledikleri “10 Numara Parti” ile Wanda İstanbul’da dostlarıyla bir araya geldi.

Bir ünlü şarkıcı daha hayranıyla evlendi
Ünlü sanatçı Sinan Özen, iki yıldır birlikte olduğu eczacı Burcu Kartal’la dünya evine girdi. Geçen yıl Haziran ayında nişanlanan çiftin düğününe sanat, siyaset, spor ve iş dünyasından birçok isim katıldı.

Burcu Esmersoy’un şantajcısı yakalandı
Sunucu Burcu Esmersoy’u “Elimde cinsel içerikli video görüntülerin var. Akıllı ol” diyerek tehdit eden genç kıza “şantaj” ve “hakaret”ten dava açıldı.

Burcu Kutluk anne oldu
2016 yılında yönetmen Bora Tarhan ile dünyaevine giren Burcu Kutluk anne oldu. Bir kız bebek dünyaya getiren Kultuk güzel haberi sosyal medyadan duyurdu.

Burcu Esmersoy: ''Anne olmayı da hayal etmiyorum''
Sunucu Burcu Esmersoy, geçtiğimiz akşam Tarabya’da bir balıkçıdaydı. Yanında sevgilisi Tuna Aksu yoktu.

''Erkek arkadaşlarım benimle evlenmek istedi ama...''
Model ve sunucu Burcu Esmersoy, geçmişte bir evlilik yaşadığını ama evliliği tavsiye etmediğini söyledi.

Burcu Esmersoy, isyan etti
Trafikte yanındaki kadına şiddet uygulayan bir magandanın yakalanmasını sağlayan Burcu Esmersoy, şahıs serbest bırakılınca isyan etti.

Kova burcu erkeğine güvenmemeniz için 8 neden
Her burcun kendine has tuhaflıkları, iyi yönleri, insanın içini kemirip güvenini sarsan yanları vardır elbet. Kova burcu erkeği için de aynı durumlar geçerli. Aman dikkat diyelim...

Sinem Kobal'ın evlilik yüzüğü
Tuvana Büyükçınar, yeni yılın ilk defilesini Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı Fashionist’16 kapsamında gerçekleştirdi. Sinem Kobal'ın parmağındaki yüzük dikkat çekti.

Burcu Esmersoy, şiddetin fotoğrafını çekip polise ihbar etti
Sunucu Burcu Esmersoy trafikte bir adamın arabanın içinde bir kadına şiddet uyguladığını iddia ederek çektiği fotoğrafı Twitter adresinden paylaştı.

Burcunuz, ilişkiniz hakkında ne söylüyor?
Yalnız olmaya mahkum musun? En iyi hangi burçlarla anlaşıyorsun? İster inanın ister inanmayın ama burcunuz; ilişki ve yaşam tarzınız hakkında birçok ipucu veriyor.

''Çok Güzel Hareketler Bunlar''ın ünlü oyuncuları evlendi
''Çok Güzel Hareketler Bunlar'' programıyla ünlenen Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder dün akşam evlendi. 8 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran ünlü çifti dostları yalnız bırakmadı.

Burcu Esmersoy, çok tartışılan rolü istedi
Ünlü sunucu Burcu Esmersoy 'Yapımcıya sesleniyorum: Kösem Sultan'da oynarım. Duysunlar sesimi!' dedi.

Burcu Çetinkaya evlendi
Burcu Çetinkaya, aşkı geçen yıl yerleştiği Şanlıurfa’da buldu. Ünlü rallicinin, haziran seçimlerinde Şanlıurfa’dan bağımsız milletvekili adayı olan Fatih Mehmet Bucak’la evlendiği ortaya çıktı.

Burcu Esmersoy hackerların kurbanı oldu
Ԍеҫtіğіmіz aylarda tüm ԁünуаԁаkі ünlülегіn kогkulu гüуаѕı olan haсkегlаг, Вuгсu Esmersoy'un bаşınа bеlа oldu. Ünlü ѕunuсunun üѕtѕüz fоtоğгаfı ѕоѕуаl mеԁуаԁа оlау yarattı.

Burcu Esmersoy'un yeni sevgilisi
Burcu Esmersoy, Amerika’da tesadüfen tanıştığı Patrick Courley ile yeni bir aşka yelken açtı.

Burcu Esmersoy son noktayı koydu!
Aslıhan Doğan'la sevgili olduktan sonra Burcu Esmersoy'la bağını kopardığı iddia edilen Arda Turan'ın 'Burcu başımın üstünde' sözü karşılıksız kalmadı.

Apar topar oteli terk ettiler
Çiçeği burnunda çift Arda Turan ve Aslıhan Doğan Burcu Esmersoy' un otele gelmesi ile toparlanarak oteli terk etti.

Bu memleketten defolup gideceksiniz!
Yeni HDP Milletvekili Burcu Çelik Özkan koruculara sert açıklamalarda bulundu.

-