Vodafone Arena'yı görmek isteyince sedyeyle getirildi
Beşiktaş'ın artık bitimine sayılı günler kalan yeni stadı Vodafone Arena'nın bugün sürpriz bir ziyaretçisi vardı.

Beşiktaş'ı karıştırdı, kovuldu
Vodafone Arena'nın koltuklarını yapan firmanın kadın personeli, statta çektirdiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı ve inşaatın bitmeyeceğini 'alaycı' bir üslupla ifade etti. Beşiktaş taraftarlarından gelen yoğun tepkiler üzerine personelin görevine son verilirken, ilgili firma da özür diledi.

4.5G'ye uyumlu telefonlar hangileri? İşte tam liste...
Türkiye'de uzun süredir merakla beklenen 4.5G ihalesi gerçekleşti. Peki 4.5G nedir, ne gibi değişiklikler getirecek? Hangi telefonlar 4.5G uyumlu? Akıllı telefonunuzun 4.5G'ye uyumlu olup olmadığını haberimizden kontrol edebilirsiniz.

İhale tamamlandı, internet o tarihten itibaren 4.5G
Sabah 10:30'da başlayan 4.5G ihalesi saat 17:00 sularında sona erdi. İhalede Avea, Turkcell ve Vodafone yarıştı. BTK Başkan Yardımcısı Deniz Yanık'ın yönettiği ihalede tüm paketler için ihale değeri toplamda 3.96 milyar euroya (Yaklaşık 13 milyar TL) ulaştı. 4.5G teknolojisi 1 Nisan 2016'da kullanıma sunulacak.

Dev ihalede ilk kazananlar belli oldu
4.5 G ihalesi başladı. İhalede Avea, Turkcell, Vodafone ve Netgsm yarışıyor. BTK Başkan Yardımcısı Deniz Yanık'ın yönettiği ihalede teklifler açılmaya başladı. İşte ilk sonuçlar...

Vodafone Arena'da çatı iskelesi çöktü
Vodafone Arena inşaatında bir kaza oldu..Çatı konstrüksiyonu çöktü.. Yaralı iki işçi için stat inşaatına ambulanslar çağrıldı.

-