Metroda kitap okurken fotoğrafı çekilerek sosyal medyaya yüklendikten sonra hakkında çeşitli yorumlar yapılan Ali Uçar Beyazıt Öztürk'ün konuğu oldu.

Ara ara ya bilerek ya da farkında olmadan parmaklarımızı çıtlatırız. Peki bunu yaparken MRI görüntülerinde çıtlatma anında neler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkistan'da sıcak lambanın azizliğine uğradı.

Twitter'ın kısa bir süre önce satın alarak yeni bir akım başlattığı Periscope uygulamasının ülkemizde de popülerliliği artmaya devam ediyor.

301 Madenci'ye mezar olan Soma faciasından sağ kurtarılan madenci, ambulanstaki çarşaflar kirlenmesin diye çizmelerini çıkartmak istemiş ve...

BBC Türkçe, 13 Mayıs 2014'te Soma'da meydana gelen ve 301 madencinin yaşamını yitirdiği güne ait güvenlik kamerası görüntülerine ulaştı.

Gözleri bağlanan damat, mini etekli kadınların arasında oturan gelini bulmaya çalışıyor. Düğün sezonun açılmasıyla birlikte bir çok ülkede yıllardır yaşatılmaya çalışılan gelenekler de yeniden gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu ülkelerden biri de Polonya.

Devlet televizyonu TRT, CHP'nin 7 Haziran genel seçimleri kapsamında yürüttüğü, seçim kampanyasında kullandığı reklam filmini yayınlamama kararı aldı. Kararı resmi bir yazıyla bildiren TRT yetkilileri, yayınlamama gerekçesi olarak 'filmde iktidar partisinin hedef alınması'nı gösterdi.

Boyama sanatçısının ortaya koyduğu işler bazen kafaları feci halde karıştırıyor. Mesela bu gördüğünüz fotoğraf başta bir bukalemun gibi görünse de, aslında iki kadından oluşuyor.

Yaşadığımız kazalar çoğu zaman can sıkıcı olsa da videodaki kazalara gülmemek elde değil. İşte 2015'in en çok güldüren kazaları...

Görüntüler Türkiye’de bir camiiden. Namaz kılan bir baba ve afacan oğlunun görüntüleri sadece ülkemizde değil tüm dünya sosyal medyasında sevilerek paylaşılıyor.

Ünlü rapçinin konserinde küçük bir hayranı sahneye çıkınca ağladı. Nicki Minaj tarafından teselli edilen küçük çocuk, gizleyemediği yüz ifadesiyle herkesi kırdı geçirdi.

Çin'de hızla yayılan bir video Çin'in çocuk işçi çalıştırma konusunda geldiği son noktayı gözler önüne serdi. Video dünyada izlenme rekorları kırıyor.

Kamil Hismatullin isimli YouTube kullanıcısı, (ki muhtemelen gerçek adı da bu) video paylaşım sitesindeki çok önemli bir açığı deşifre etti. YouTube’daki istediği videoyu silebildiği bir açık bulan Kamil, bunu şirkete açıklayarak karşılığında 5 bin dolarlık bir ödülün sahibi oldu.

İngiltere'de önceki gün düzenlenen at yarışlarına Jokey Lewis Ferguson isimli jokeyin nefes kesen düşüş görüntüleri damga vurdu.