Maçın 67. dakikasında tribünden atılan yabancı maddenin Rus futbolcu Kombarov'a isabet etmesi üzerine hakem Deniz Aytekin maçı tatil etti.

Anne karnındaki bir bebek, anne ve babasının şarkı söylemesi üzerine alkış tutmaya başladı. O ilginç anlar ultrason görüntüsüne böyle yansıdı...

Şoke eden görüntüler Arjantin’den... Genç bir kadın çığlık çığlığa yerde kendinden geçmişçesine kendini yerden yere vuruyor. Kilisedeki bu ayinin sebebi ise kadının içinde şeytanı çıkarmak.

Brezilya’da aşırı yağışlar sonucu yol üzerinde meydana gelene dev krater koca yolcu otobüsünü yuttu. Yolcuların son anda kurtulduğu otobüs kazasında can kaybı yaşanmadı.

Bilim sayesinde aslında imkansız gibi görünen olayların gerçekleşmesi mümkün. Mesela buz, tuz ve karpuzla cep telefonunuzu şarj etmenizde buna dahil.

'Milenyumun Adamı' seçilen Atatürk... Daha önce hiç görmediğiniz kadar gerçek...

Risitas lakaplı İspanyol aktör, kahkahalarıyla hem gülüyor hem güldürüyor. Biraz gülmek hepimize iyi gelecek.

Vietnam'da bir kafede çalışan kız arkadaşı ile flört ettiğini iddia ettiği genci önce 3 yerinden bıçaklayan adam, yaraladığı genci kaldırıldığı hastaneye kadar takip etti.

Şehit Jandarma Er Uğur Şengül'ün annesi Fadime Şengül, elini uzatıp, görevlilerin dağıttığı karanfilden almak istedi. İddiaya görevliler Şengül'e, 'Sana vermeyiz' deyip, karanfil vermedi. Bunun üzerine gözyaşlarına hakim olamayan Şengül, tepki gösterip tören alanından uzaklaşmak istedi.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte neredeyse her gün piyasaya yeni bir akıllı telefon çıkıyor. Fakat her yeni model beraberinde güvenlik sorunlarını da getiriyor. YouTube üzerinden yayımlanan videoda ‘’imkansız sadece zaman alır’’ diyen hackerlar iPhone 6’nın ekran şifresini 2 dakikada kırıyor.

Malezya'da görüntülendikten sonra merak ve korkuya neden olan yaratık bakın ne çıktı...

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde 100 amatör bağlamacı, Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yılı nedeniyle Çanakkale Türküsü’ne havada, karada ve denizde klip çekti.

Slovak AeroMobil şirketi, uçan otomobilin 2017'de piyasaya çıkacağını açıkladı. Bilim-kurgu rüyası uçabilen otomobil sonunda gerçek oldu. Slovak AeroMobil şirketi, bir depo yakıtla yaklaşık 690 km uçabilen ve kanatları kapandığında normal bir park alanına sığan bir uçan araç yaptı.

Son Doong, Vietnam’da bulunan dünyanın en büyük mağarası. Yaklaşık 9 kilometre uzunluğu bulunan mağarada 70 metre büyüklüğünde dünyanın en büyük dikitleri de bulunuyor.

Nadir görülen rahatsızlıklardan birine sahip olan Lizzie Velasquez’in ‘Dünyanın en çirkin kadını‘ seçilmesinden sonra ‘Dünyanın en cesur kadını‘na dönüşme hikayesini anlatan belgesel, galasını yapıyor.