Asansörde yapılan hayalet şakası, akıl almaz bir sonla bitti...

Nihat Hatipoğlu, ATV ekranlarında yayınlanan programında kocasını aldattığı adamla evlenmek isteyen kadının sorusunu işte böyle yanıtladı.

Ekşi limonu hayatlarında ilk kez tadan bebeklerin gösterdiği tepkiler...

Canlı yayınlanan sokak röportajı sırasında yaşananlar izleyenleri şoke etti.

Eskişehir'de rüzgarda savrulan bayrağı öpen çocuk bir anda sosyal medyayı salladı. İşte o anlar...

Brezilya'da daha önce karşımıza metroda zombi şakasıyla insanların aklını alan ekip bu defa karşımıza 'hayalet kadın' şakasıyla çıkıyor.

Cumhurbaşkanlığı, Çanakkale Zaferi için tanıtım filmi hazırlattı. Tanıtımda, Türk askerinin Çanakkale mücadelesi temsili olarak gösteriliyor. Filmde, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arif Nihat Asya'nın 'Dua' şiirini okuyor, şehit mezarına çiçek bırakırken ve dua ederken görülüyor.

'Dada Dandinista' programında Bayülgen, medya arkası bölümünde Ebru Polat'ın 'Şerefsiz' klibinde havuzdan çıkış sahnesini diline dolayınca stüdyoda kahkahalar havada uçuştu.

Ara ara ya bilerek ya da farkında olmadan parmaklarımızı çıtlatırız. Peki bunu yaparken MRI görüntülerinde çıtlatma anında neler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkistan'da sıcak lambanın azizliğine uğradı.

Twitter'ın kısa bir süre önce satın alarak yeni bir akım başlattığı Periscope uygulamasının ülkemizde de popülerliliği artmaya devam ediyor.

301 Madenci'ye mezar olan Soma faciasından sağ kurtarılan madenci, ambulanstaki çarşaflar kirlenmesin diye çizmelerini çıkartmak istemiş ve...

BBC Türkçe, 13 Mayıs 2014'te Soma'da meydana gelen ve 301 madencinin yaşamını yitirdiği güne ait güvenlik kamerası görüntülerine ulaştı.

Gözleri bağlanan damat, mini etekli kadınların arasında oturan gelini bulmaya çalışıyor. Düğün sezonun açılmasıyla birlikte bir çok ülkede yıllardır yaşatılmaya çalışılan gelenekler de yeniden gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu ülkelerden biri de Polonya.

Devlet televizyonu TRT, CHP'nin 7 Haziran genel seçimleri kapsamında yürüttüğü, seçim kampanyasında kullandığı reklam filmini yayınlamama kararı aldı. Kararı resmi bir yazıyla bildiren TRT yetkilileri, yayınlamama gerekçesi olarak 'filmde iktidar partisinin hedef alınması'nı gösterdi.