Sevgi'nin dili, dini, rengi yoktur

Tarkan severlere Filli Boya reklamı ile alaturka.

Son zamanlarda geçirdiği muhteşem değişim ve verdiği kilolar ile konuşulan Öztekin, kilo verme sürecinde yaşadıklarını anlattı.

''Bu bir projedir, bunun adı ideolojik taarruzdur.Bir milletin ortak aklına hücumdur.''

Büyük Usta, edebiyatımızın dev çınarı Yaşar Kemal'i kendi seslendirdiği bu hüzünlü türküyle uğurluyoruz.

Deniz Gezmiş, 68. doğum gününde anılıyor. 6 Mayıs 1972 tarihinde 2 arkadaşıyla beraber idam edilen Deniz Gezmiş 68 yaşında.

​3 Mart 2015 Salı, İzmir Selçuk Yaşar Üniversitesi Kampüsü Spor Salonu tarihi bir olaya sahne olacak, Yaşar Üniversitesi- İstanbul Kavram Meslek Yüksek Okulu Ünilig maçında Yaşar Üniversitesi oyuncusu Doruk Güngör Türkiye’de resmi maça çıkan ilk otizmli birey olarak kayıtlara geçecek.

Ünlü şarkıcı yere kapaklandı.

Denizde 30 metre derinliğe tüp kullanmadan iniyor.

İnternette yayınlanan bir videoda ünlü şarkıcı yumurta saldırısına maruz kalıyor.

Cübbeli Ahmet Hoca, isim vermeden Nihat Hatipoğlu'nun televizyon programlarıyla dalga geçti.

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Ege Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan kavgada hayatını kaybeden öğrenci Fırat Yılmaz Çakıroğlu ile ilgili TBMM Genel Kurulu'nda konuşurken duygusal anlar yaşadı. Vural'ın konuşması sırasında Meclis, sessizliğe büründü.

CHP Tokat Milletvekili Orhan Düzgün, merdivenlerden bir kat aşağıya düştü.

​Amazon’un siparişlerini müşterilerine ulaştırmak için drone kullandığını, Facebook’un dünya üzerinde henüz internet kullanmamış insanlara bunu sağlamak için drone’ları kullanacağından biliyoruz. Fakat olay bizim ülkemize gelince durum biraz değişiyor.

Metroya biletsiz binen 9 yaşında çocuğa şiddet böyle görüntülendi.