SON HABERLER

İsrail ordusunda kadınlar, çatışmalara katılmamak şartıyla savaş bölgelerinde görev yapıyor. 18 yaşını dolduran genç kadınar, kısa bir eğitimin ardından uzun namlulu silahlarla tehlikeli bölgelerde görev alıyor. İşte İsrailli kadın askerlerin sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar...

Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığı, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta Hazreti Muhammed’e hakaret içerikli paylaşımlarla ilgili soruşturma başlattı.

Okan Bayülgen'in Dada Dandinista programına konuk olan şarkıcı Sibel Meriç'in canlı yayında kıyafeti açılınca seyircilerden uyarı aldı.

Kurduğu site hayatını değiştirdi... Türkiye'de pek tutmaz gibi duruyor ama...

Gerçek mi yoksa dalga mı? İşte Haydar Dümen'e sorulmuş absürt sorular...

Makyaj her kadını değiştirir, güzelleştirir ama bu derece bir fark yaratabileceğine inanmak gerçekten zor.

Dün hayatını kaybeden Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Suud prenslerden birinin benzerliği olay yarattı

Vücudumuzun en hassas en önemli organlarından biri göz. Peki gözünüz hakkında ki bu önemli uyarıyı biliyor musunuz? İşte sağlığınız için gerçekten önemli olan sorular ve cevapları:

Popüler sosyal medya platformu Twitter ile ilgili bir iddia, şirket hisselerinin aniden fırlamasına neden oldu.

Geçen haftaki Beyaz’ın mangal başı erkek egemen klipli cevabı Candan Erçetin’i çok kızdırmışa benziyor!.. Cevap olarak hazırladığı klibin sonlarına doğru stüdyoyu basan Candan Erçetin, şarkısını canlı olarak Beyaz’ın yüzüne söyledi!..