Okan Bayülgen'in Dada Dandinista programına konuk olan şarkıcı Sibel Meriç'in canlı yayında kıyafeti açılınca seyircilerden uyarı aldı.

Geçen haftaki Beyaz’ın mangal başı erkek egemen klipli cevabı Candan Erçetin’i çok kızdırmışa benziyor!.. Cevap olarak hazırladığı klibin sonlarına doğru stüdyoyu basan Candan Erçetin, şarkısını canlı olarak Beyaz’ın yüzüne söyledi!..

Show TV ekranlarında yayınlanan 'Bu Tarz Benim' yarışmasında jüri üyelerinden Cemil İpekçi, yarışmacılardan Çağla Yıldırım'ın eteğini kesti.

Haftalardır süren Beyaz- Candan Erçetin atışmasına halktan da cevap geldi. Yönetmen Can Sarcan'ın sosyal medyada paylaştığı videoda, esnaf Beyaz ve Candan Erçetin'e eğlenceli bir dille, ''barışın da işimize devam edelim'' diyor.

Beyaz Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, canlı yayında Atatürk'ün hangi takımı tuttuğunu açıkladı.

Hülya Avşar Bu Tarz Benim’de jüri koltuğuna oturdu Yıldız Tilbe gafı geceye damga vurdu.

Son dönemde twitter'da yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken şarkıcı Atilla Taş yeni bestesi ile yine çok konuşulacak.

Beyaz altta kalmayacağını hazırladığı bu kliple kanıtlamış oldu!.. Klipte; Ümit Besen, Nuri Alço, Mustafa Üstündağ, Hayko Cepkin, Emre Karayel ve Ali Ihsan Varol Beyazıt Öztürk'e eşlik ediyor!.. 

Beyaz ile sanatçı Candar Erçetin arasındaki atışma sürüyor.

6 yaşındaki kızlarla evlenilebileceğini savunan Nureddin Yıldız için ise kesin ifadeler kullandı...

Videoda, Coulibaly olduğu tahmin edilen kişinin farklı zamanlarda yaptığı konuşmalardan bölümler yer alıyor.

“Ali Kundilli” sosyal medya fragman paylaşımı açılış gününü büyük başarıyla tamamladı! İlk günün sonunda 90.000 izlenme ile Türkiye’de en çok izlenen 2.video olarak Youtube trendlerine giren video, Facebook da 2.5 milyon kişiye ulaştı!

Halen Sivasspor'u çalıştıran Sergen Yalçın'ın Instagram hesabından paylaştığı 4 saniyelik video, sadece 2 günde onbinlerce defa seyredildi ve paylaşıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara'da emeklilerle buluştuğu bir toplantıda ayakkabı fırlatıldı. Ayakkabı Kılıçdaroğlu'na isabet etmedi. Protestocu, korumalar tarafından etkisiz hale getirildi.

ABD'nin Ohio eyaletine bağlı Cincinnati kentinde eşiyle birlikte asansöre binen bir polis memuru belindeki silahını düzeltirken kendisini karnından vurdu. O anlar asansördeki güvenlik kamerasına böyle yansıdı.