Savcı, başından ve vücudundan kurşunla yaralandı. Berkin Elvan soruşturmasına bakan İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın rehin alındı. Savcıyı rehin alan 2 eylemci için saat 20.30 sularında operasyon başladı. Operasyonda alınan ilk bilgiye göre İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz ağır yaralanırken 2 eylemci öldürüldü.

Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapan ekip işte bu deneylerinde limondan elektrik üretiyorlar.

İstanbul Şişli Etfal Hastanesi'nde bir kadın hastane koridorunda dışkısını yaptı. Olayın videosu ise sosyal medyada olay oldu.

Venezuela'nın Caracas kentinde yaşayan Aleira Avendano 6 yıl boyunca günde 23 saat korse giyerek 50 santim ölçülerinde bir bele sahip olmayı başardı.

Maçın 67. dakikasında tribünden atılan yabancı maddenin Rus futbolcu Kombarov'a isabet etmesi üzerine hakem Deniz Aytekin maçı tatil etti.

Anne karnındaki bir bebek, anne ve babasının şarkı söylemesi üzerine alkış tutmaya başladı. O ilginç anlar ultrason görüntüsüne böyle yansıdı...

Şoke eden görüntüler Arjantin’den... Genç bir kadın çığlık çığlığa yerde kendinden geçmişçesine kendini yerden yere vuruyor. Kilisedeki bu ayinin sebebi ise kadının içinde şeytanı çıkarmak.

Brezilya’da aşırı yağışlar sonucu yol üzerinde meydana gelene dev krater koca yolcu otobüsünü yuttu. Yolcuların son anda kurtulduğu otobüs kazasında can kaybı yaşanmadı.

Bilim sayesinde aslında imkansız gibi görünen olayların gerçekleşmesi mümkün. Mesela buz, tuz ve karpuzla cep telefonunuzu şarj etmenizde buna dahil.

'Milenyumun Adamı' seçilen Atatürk... Daha önce hiç görmediğiniz kadar gerçek...

Risitas lakaplı İspanyol aktör, kahkahalarıyla hem gülüyor hem güldürüyor. Biraz gülmek hepimize iyi gelecek.

Vietnam'da bir kafede çalışan kız arkadaşı ile flört ettiğini iddia ettiği genci önce 3 yerinden bıçaklayan adam, yaraladığı genci kaldırıldığı hastaneye kadar takip etti.

Şehit Jandarma Er Uğur Şengül'ün annesi Fadime Şengül, elini uzatıp, görevlilerin dağıttığı karanfilden almak istedi. İddiaya görevliler Şengül'e, 'Sana vermeyiz' deyip, karanfil vermedi. Bunun üzerine gözyaşlarına hakim olamayan Şengül, tepki gösterip tören alanından uzaklaşmak istedi.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte neredeyse her gün piyasaya yeni bir akıllı telefon çıkıyor. Fakat her yeni model beraberinde güvenlik sorunlarını da getiriyor. YouTube üzerinden yayımlanan videoda ‘’imkansız sadece zaman alır’’ diyen hackerlar iPhone 6’nın ekran şifresini 2 dakikada kırıyor.

Malezya'da görüntülendikten sonra merak ve korkuya neden olan yaratık bakın ne çıktı...