Ukrayna ordusuna kaynak toplayan People's Project.com, Rus savaş uçağının düşürülmesinin ardından Türk Hava Kuvvetleri için hazırlanan bir video yayınladı.Öğretmenler gününüz kutlu olsun... Bana bütün çiçekleri getirin, dünyanın bütün çiçeklerini...


3. Boğaz köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü şantiyesine gizlice girerek köprünün kulesine tırmanan iki çılgın arkadaş, tırmandıkları vincin üzerinde “350 metre” yükseklikte selfie yaptı. Hiçbir güvenlik önlemi almadan çıplak elle kuleye tırmanan gençler o anları saniye saniye kaydetti.

Yıllar geçtikçe değişir, büyür, gelişiriz. Bir baba kızının ilk anlarından itibaren 16 yaşına kadar videolarını çekiyor ve ortaya çok ilginç bir çalışma çıkıyor. İşte 16 yılı anlatan o muhteşem video...Hindistan'da aşırı yağışlar su baskınlarına neden oldu. Yükselen su seviyesi ise aşka engel olmaya yetmedi.

Nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde özel harekat polisleri tekbir getirerek 'Ölürüm Türkiyem' türküsü eşliğinde başarılı biten operasyonu kutladı.

Ulu önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz... Rahat uyu ATAM...

BİNGÖL'ün merkez Sarıçiçek Köyü yakınlarına düşen göktaşı parçalarını yurt dışında meraklılarına satan köylüler, kısa sürede zengin oldu.

Avustralya’nın Sydney kentinde bulunan Bondi sahilinde yaklaşan bulutlar görenleri şaşkınlığa uğrattı. CNN’e konuşan görgü tanığı Hannah Murphy, bulutların devasa dalgalara benzediğini söyledi.

Türkiye onu yanından selamsız geçen makinistlere gönül koymasıyla tanıdı. Aydın'daki Sultanhisar-Nazilli demiryolu hattında çalışan İbrahim Çivici'nin sitemi yerine ulaştı ve gülümseten bir olay yaşandı. Çok istediği selamı ihtişamlı bir şekilde aldı ve şimdi Türkiye, onu deniz kıyısına tatile göndermek istiyor.

Bunlar, bir mültecinin yaşadığı yaşam mücadelesinden kesitler değil. H&M’in İstanbul Zorlu mağazasında VIP müşterileri için verdiği davette yaşananlar.

Seçimlere bir haftadan kısa bir süre kala parti temsilcilerinin konuşmalarının yayınlandığı TRT’de söz sırası Komünist Parti’deydi. Parti adına konuşan Eda Genç, TRT ekranlarında “Ülkemiz 2015 Kasım seçimlerine bir deli ile giriyor” dedi.

Çocukların antreman yaptığı sahaya giren bir geyik, şaşkın bakışlar arasında sahada koşmaya başladı. Bu sırada antreman yapılan toplardan birine vuran geyik bir de gol attı.

Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde çarşamba günü yaşanan tekne faciasında suda ölüm kalım savaşı veren umut yolcularının, şans eseri bölgede avlanmaya çıkan balıkçılar tarafından kurtarıldığı o anların görüntüleri ortaya çıktı.

Bilim kurgu tarihinin en önemli serilerinden olan Star Wars'un 17 Aralık'ta vizyona girecek olan Star Wars: Force Awakens (Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor) filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

DİĞER "video" LİNKLERi

En son eklenenler Popüler videolar 0Video listem En son izlediklerim ... Güncel

"video" için arama sonuçları95192 Video Bulundu ... taksim gezi parkı olayları -

Habertürk Video. ... Türkiye bu videoyu konuşuyor! Taksim Gezi Parkındaki

Kullanım Şartları Videonuzu yüklemeden önce Kullanım Şartlarını

cok komik video izle 2012, secme komik videolar!

Video izleme ve paylaşma siteniz Videonuz.Com haber video portalı.span

Yandex · video. video ... Tasarım —. Art. Lebedev Studio. İnternette 383 895 090

video.mynet.com online video izleyebiceğiniz video paylaşım sitesi. Mynet Video,

Tüm web üzerinde milyonlarca videoda arama yapın.span