Grup Tillo'nun, Türkçe, Kürtçe, Arapça ve Zazaca seslendirdiği 'Ortağız Bir Namusa' şarkısı barış mesajları verdi, sosyal medyada ve video paylaşım sitelerinde haftanın en çok konuşulan ve paylaşılanları arasına girdi.Son günlerde gelen onlarca şehit haberi Türkiye'yi ayağa kaldırırken, bu vatanın bölünmezliğini, barışın, birlik ve beraberliğin gücünü unutanlar hatırlamalıdır ki Türk Ulusu; Lazı, Çerkezi, Kürdü, Alevisi, Sünnisi ile bölünmez bir bütündür ve ilelebet öyle kalacaktır.


2008'de Dağlıca Hudut Karakolu'nda görevli tabur komutanının askerine veda ettiği sırada çekilen video, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

Gözleri bağlanan damat, mini etekli kadınların arasında oturan gelini bulmaya çalışıyor. Düğün sezonun açılmasıyla birlikte bir çok ülkede yıllardır yaşatılmaya çalışılan gelenekler de yeniden gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu ülkelerden biri de Polonya.Cenaze törenine üniformasıyla katılan şehidin ağabeyi Jandarma Yarbay Mehmet Alkan, 'Düne kadar 'çözüm' diyenler ne oldu da 'sonuna kadar savaş' diyor. Saraylarda 30 tane korumayla gezip, zırhlı arabalara binip ’Şehit olmak istiyorum’ diye bir şey yok' diye feryat edip tepki gösterdi.

Kolanın insan sağlığına ne kadar zararlı olduğunu bilmeyen yoktur. Peki dişlerimiz kolanın içinde 24 saat kalırsa ne olur?

PKK ve IŞİD'e karşı sürdürülen operasyonlarda askerlerimizden dualarınızı esirgemeyin...

Terör örgütü DAEŞ'e yönelik hedefler 'Pars' çağrı kodunu taşıyan 181. Filo Komutanlığına bağlı uçaklar tarafından yüzde 100 başarıyla yok edildi. İşte o anlar...

Suruç'ta onlarca insanın yaşamını yitirmesine sebep olan katliamın saniye saniye görüntüleri...

En mutlu günlerinde gelin ve damat kendileri için hazırlanan pastayı yemeye hazırlanıyor. Ancak gelin, uzattığı çatalı iki defa geri çekince olan oluyor.

İngiltere'nin Cheshire kentinde bir barın güvenlik kamerasının kaydettiği görüntülerde anormal bir cismin ortaya çıkması yine 'hayalet var' tartışmalarına yol açtı.

Bursa'da bir müteahhit ile mobilyacı arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan çatışma cinayetle bitti. Yaşananlar anbean kameraya yansıdı.

Uyuyan insana bu yapılır mı diyeceğiniz şok etkisi yaratan akıl almaz şakalar...

Diyarbakır'da bombalı saldırıdan 2 gün önce kaldığı otelde askeri yoklama kaçağı olduğu gerekçesiyle polis tarafından işlem yapıldıktan sonra serbest bırakılan Orhan Gönder'in miting alanına girme görüntüleri ortaya çıktı.

''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' Hz. Muhammed...

DİĞER "video" LİNKLERi

En son eklenenler Popüler videolar 0Video listem En son izlediklerim ... Güncel

"video" için arama sonuçları95192 Video Bulundu ... taksim gezi parkı olayları -

Habertürk Video. ... Türkiye bu videoyu konuşuyor! Taksim Gezi Parkındaki

Kullanım Şartları Videonuzu yüklemeden önce Kullanım Şartlarını

cok komik video izle 2012, secme komik videolar!

Video izleme ve paylaşma siteniz Videonuz.Com haber video portalı.span

Yandex · video. video ... Tasarım —. Art. Lebedev Studio. İnternette 383 895 090

video.mynet.com online video izleyebiceğiniz video paylaşım sitesi. Mynet Video,

Tüm web üzerinde milyonlarca videoda arama yapın.span