Ünlü şarkıcı yere kapaklandı.

Denizde 30 metre derinliğe tüp kullanmadan iniyor.

İnternette yayınlanan bir videoda ünlü şarkıcı yumurta saldırısına maruz kalıyor.

Cübbeli Ahmet Hoca, isim vermeden Nihat Hatipoğlu'nun televizyon programlarıyla dalga geçti.

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Ege Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan kavgada hayatını kaybeden öğrenci Fırat Yılmaz Çakıroğlu ile ilgili TBMM Genel Kurulu'nda konuşurken duygusal anlar yaşadı. Vural'ın konuşması sırasında Meclis, sessizliğe büründü.

CHP Tokat Milletvekili Orhan Düzgün, merdivenlerden bir kat aşağıya düştü.

​Amazon’un siparişlerini müşterilerine ulaştırmak için drone kullandığını, Facebook’un dünya üzerinde henüz internet kullanmamış insanlara bunu sağlamak için drone’ları kullanacağından biliyoruz. Fakat olay bizim ülkemize gelince durum biraz değişiyor.

Metroya biletsiz binen 9 yaşında çocuğa şiddet böyle görüntülendi.

Yasemin Allen: Tacize uğradım suçlu çıktım! Geçen yaz Bebek’te bir Arap turistin tacizine uğrayan Yasemin Allen, en az taciz kadar kötü tepkileri #sendeanlat hashtag’i altında paylaştı.

''Yardım isteğini duyamadım..Babanı affet güzel kızım''

​Bir zamanların en fazla kullanılan, şu anda da kutusundan çıkmamış halinin binlerce lira ettiği Nokia 3310, herkesin hayatında muhakkak bir yer edinmiştir. O zamanlarda Ericsson ile arasında büyük bir rekabet olan Nokia 3310 eğer akıllı telefon olsaydı nasıl görünürdü?

Kanal D' de bu akşam canlı yayında konuşan acılı aile insanlık dersi verdi.

​Hayatta kalma uzmanı Bear Grylls, İngiltere'de ITV ekranında yayınlanan, konuk olduğu 'This Morning' isimli sabah programına kapı yerine camdan girmeyi tercih etti.

Kolanın insan sağlığına ne kadar zararlı olduğunu bilmeyen yoktur. Peki dişlerimiz kolanın içinde 24 saat kalırsa ne olur?

Üzerinde 2 yıldır çalışılan Just Cause 3'ün ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İlk fragmanda oyun hakkında bilgiler olmasa da anladığımız kadarıyla önceki Just Cause oyunlarında olduğu gibi yine yakıp yıkacağız.