Unutmamak için bol bol kahkaha atın!
Araştırmalar, gülmenin stresi azalttığını ve hafıza kaybının önüne geçtiğini ortaya çıkardı.

'Beni onunla muhattap etmeyin, benim muhattabım Obama'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Dışişleri Sözcüsü John Kirby'nin Ankara'daki terör saldırısından sonraki açıklamalarına ilişkin, 'Beni Kirby'e muhatap ederseniz o yanlış olur. Biraz sonra Sayın Obama ile bir görüşmem olacak, saat beşte. O görüşmede tabii bunları değerlendireceğiz. Şu anda sözcünün bu açıklamalarının herhangi bir getirisi, götürüsü yoktur' dedi.Erdoğan, Ataşehir Mimar Sinan Camisi'nde kıldığı cuma namazının ardından basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Türkiye'yi ayağa kaldıran dehşette merak edilen isim konuştu! 'Beni Götürme' diye ağlamış
Kayseri'de üvey anne işkencesi yaşayan kardeşlerin öz annesi, görüntüleri internetten izlediğini, son görüştüklerinde oğlunun 'Ne olur beni geri götürme' diye ağladığını söyledi.

'Beni karına sor' olayında bir ölüm daha
'Nasıl adam olduğumu karına sor’ diyen kişiyi öldüren Yılmaz B. ile birlikte yargılanan Uğur Kurşun da öldürüldü.

Can Dündar: 'Beni suça annem itti'
MİT TIR'ları soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilen Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, Silivri'den yazdı: Beni suça annem itti

Beni iki kadın sevdi; biri ben olduğum için, diğeri mevkim için
Gazi ve Fikriye, 15 yaşında Mustafa Kemal’e âşık olan ve son nefesini verene kadar tam 12 yıl o tutkuyu içinde yaşatan bir genç kadının hazin öyküsüdür.

Beni gömmeyin diyen Ferid hayatını kaybetti
Yemen'de evi bombalanan ve ağır yaralanan 6 yaşındaki Ferid hayatını kaybetti. Küçük Ferid, doktorlara söylediği 'Beni gömmeyin' sözleriyle dünyanın gündemine oturmuştu.

Demirtaş: Abdullah Gül taziye için beni aradı
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Ankara'daki saldırıyla ilgili kendisini arayıp başsağlığı dilediğini açıkladı.

Bir kadının haykırışı! ''Beni öldüren katilimi bilin''
Antalya'nın Alanya ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki Kübra Yılmaz, uzun bir süredir erkek arkadaşı tarafından darp edildiğini ve dayak yediğini söyledi. Kendi adına açtığı blogdan yaşananları anlatan Yılmaz, erkek arkadaşı için birçok kez şikayette bulunduğu halde işlem yapamadığını anlattı.

Türkeş'ten son nokta: Beni atamazlar
Bakanlık görevini kabul ederek MHP'de adeta depreme neden olan Tuğrul Türkeş, AK Parti adaylığı ve ihraç sorularına çok çarpıcı cevaplar verdi.

İkbal Gürpınar: ''Eşim beni dövüyor''
Ece Erken ve Bade İşçil’den sonra İkbal Gürpınar da eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle mahkemeye başvurup korunma istedi.

Böyle bir görüşme yapan karşısında beni bulur
Projeleri tıkayanlar karşısında beni bulur. Haliç Kongre Merkezi’ndeki iftarda konuşan Erdoğan, “Eğer siyasetçi meseleyi kendisi çözemiyorsa, sorunu çözecek millettir” dedi

Polis arabası ile beni spora götür
Gezi eylemleri için sağlanan yoğun güvenlik önlemlerinde yolların açılması için olay çıkaran kadın ve polis arasında ilginç diyaloglar yaşandı.

'Deniz Seki beni görür görmez ağladı ve üstüme atladı'
Anneler günü için Bakırköy Kadın Cezaevi'nde bir etkinlik düzenleyen Linet, Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve Deniz Seki hakkında merak edilenleri canlı yayında anlattı.

'Beni görünce kusanlar oldu'
2013 yılında dizi setine giderken kaza geçiren Esra Ronabar, yaşadıklarını ve iyileşme sürecini BeStyle dergisine anlattı. “Korkunçtu.

'Beni öldürün diye yalvardım' Nişanlısının gözleri önünde...
Nişanlısının gözleri önünde üç kişinin saldırısına uğrayan S.M. yaşadığı dehşeti anlattı: 'Beni öldürün diye yalvardım. Hep o anı yaşıyorum. Evde yalnız başına kalamıyorum, en ufak sesten bile korkar hale geldim.'

Turabi'den büyük tehdit: Beni diskalifiye ettireni...
Survivor'da en son oyunlarda bir hafta men cezası alan Turabi: 'Diskalifiye olmama kim neden olursa ben Türkiye'ye, o hastaneye altı ay fizik tedavi olmaya gider!'

Öz Kardeşine: Eşinle birlikte oldum, beni affet...
Manchester United'ın efsane futbolcularından Ryan Giggs, bir dönem karısı Natasha ile birlikte olduğu için kardeşi Rhodri Giggs'ten özür diledi.

Kanserli ben nasıl anlaşılır?
Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Melih Akyol, çok fazla beni bulunan kişilerin deri tümörüne yakalanma riskinin yüksek olduğunu söyledi.

Evini satışa çıkaran kadının tek bir şartı var: Beni de alacaksınız!
Evini evlenme şartıyla satışa çıkartan kadın rekor düzeyde alıcı buldu. Endonezya'nın Java adasında bir güzellik salonu işleten Wina Lia adlı dul bir kadın, koca bulmak için evini kendisi ile birlikte satışa çıkardı. İlginç ilanda kadın kendi fotoğraflarını da paylaştı.

'Özgecan'ın katili beni de taciz etti'
Özgecan Aslan'ı vahşice katleden cani, kullandığı minibüste başka öğrencileri de taciz ettiği iddia edildi.

-