Uzman psikolog Tülay Gülen'i intihara götüren neden ortaya çıktı
Kadıköy Caddebostan Kültür Merkezi'nde ikinci kattan kendini boşluğa bırakan Tülay Gülen'in arkasında geriye bir dram kaldı. Gülen'in, yıllar sonra evlatlık verildiğini öğrendiği için bunalıma girdiği iddia edildi.

Yaşlı kadın eşini 'TV'den öğrendiği' kalp masajıyla kurtardı
Mersin’in Tarsus ilçesinde tarlada çalışırken kalp krizi geçiren 66 yaşındaki adam, televizyondan gördüğü kalp masajını uygulayan eşi sayesinde yeniden hayata döndü.

AK Partili vekiller trafik kazası geçirdi!
AK Parti'nin Afyonkarahisar'daki istişare toplantısına katılmak için Ankara'dan kente gelen İstanbul milletvekili Tülay Kaynarca ile Fatma Benli, Trabzon milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve Antalya milletvekili Sena Nur Çelik trafik kazasında yaralandı. Yaralı 4 milletvekili hastaneye kaldırıldı.

Reklam arası bitti
“600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi” mesajıyla tepki toplayan Tülay Babuşcu zor günler geçiriyor. Milletvekilliği sona eren Tülay Babuşcu ve eşinin Balıkesir’deki eczanesi ve kuyumcusu kapandı. Tülay Babuşcu’nun makam aracına icradan yakalama kararı çıktı.

Anne, yangından oğlunu kurtardı kızı ise alevler arasında kaldı!
Niğde'de odalarında çakmakla oynarken yangın çıkaran çocuklardan 1.5 yaşındaki Hilal Özçelik yanarak yaşamını yitirirken, 3 yaşındaki Mert Özçelik ise annesi tarafından baygın halde kurtarıldı. Alevler nedeniyle ikinci kez odaya giremeyen acılı anne ile oğlu hastanede tedaviye alındı.

Başağrısı şikayetiyle gitti, kanser olduğunu öğrendi, 1 ay sonra öldü!
Sakarya'da bir ay önce baş ağrısı şikayeti ile gittiği hastanede kanser olduğu ortaya çıkan 2 çocuk annesi Tülay Köseoğlu, bir ay sonra yaşamını yitirdi.

Nepal'de Türk çiftten haber alınamıyor
Nepal'de meydana gelen aletsel büyüklüğü 7,9 şiddetindeki depremde başkent Katmandu'da bulundukları belirtilen karı koca iki Türk'ün kayıp olduğu iddia edildi.

Reklam arasına girince fişini çekti!
AK Parti'nin aday göstermediği Balıkesir milletrvekili Tülay Babuşçu Twitter hesabını kapattı. Babuşçu, attığı tweet nedeniyle hedef olmuştu.

'90 yıllık reklam arası bitti' diyen Tülay Babuşçu...
Cumhuriyet'e '90 yıllık reklam arası bitti' diyen 'Bizans dostu kahpe İnönü' tweeti paylaşan AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu, AK Parti'nin 7 Haziran milletvekili listesinde yer almadı.

Tek bir sözle torununu 'kaybetti'
Damadı kızını öldürdükten sonra açılan velayet davasında o üzüntüyle, “Bana katil babasını anımsatıyor” diyen anneanne, torununun velayetinden oldu. Torunu, babaanne büyütecek.

AKP'li vekilden olay yaratacak İsmet İnönü paylaşımı
AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu, Cumhuriyetin “reklam arası” olduğu şeklindeki büyük tepki çeken Twitter mesajının ardından çok tartışılacak yeni bir paylaşımda bulundu. AK Parti’den yeniden aday adayı olan Babuşçu, “BAŞKAN RTE” adlı Twitter kullanıcısının “Bizans dostu kahpe İsmet İnönü” başlıklı tweetini paylaştı.

-