Bilgisayar, tablet ve telefondan önce çocuklar böyle eğleniyordu

Bilgisayar ve tablet yokken çocuklar nasıl eğleniyordu? Bu nostaljik fotoğraflar bilgisayar ve tabletten önce çocukların nasıl oyunlar oynadıklarını tekrar hatırlatıyor.Akıllı telefon pilleri hakkında 5 efsane ve gerçekler

Akıllı telefon pilleri hakkında efsaneler ve bunların ardında yatan gerçekler sizleri şaşırtacak. Doğru olduğunu düşündüğünüz bazı şeylerin aslında nasıl olduğunu sizler için derledik.


Okyanusun altına gömülen kayıp kıtaya dair kanıt bulundu

'Nature Communications' dergisinde yayımlanan çalışmada, araştırmacılar, volkanik lav içindeki kristaller aracılığıyla deniz altında saklı kıtaya ilişkin kanıtlar keşfetti.

Referandum olursa sonuç ne olur? (anket)

Bugün referandum olsa ne olur?Sinema tarihinin en çok dikkat çeken robotları

Sinema tarihinin en dikkat çekici robotları bizleri gelecek için uyarıyor mu? Yapay zeka ve robot teknolojileri insanoğlunun geleceğini nasıl şekillendirecek? Filmlerde yer alan bu dikkat çekici robotlar bu sorulara cevap olabilir.

Böyle klavye gördünüz mü?

En ilginç klavyeler denildiğinde aklınıza hemen oyuncular için tasarlanmış özel modeller gelmesin. Eğer onların ilginç olduğunu düşünüyorsanız, sizler için derlediğimiz listeyi görünce çok şaşıracaksınız.

20 yıl öncesinin teknoloji trendleri

20 yıl öncesinin teknolojileri nasıldı hatırlıyor musunuz? 2016'nın sonlarına geldiğimiz bu günlerde tam 20 yıl öncesine bakmaya ve o zamanlar büyük olay olan teknolojileri hatırlamaya ne dersiniz?

Dünyanın en hızlı 5 elektrikli otomobili

Elektrikli otomobil piyasası sanıldığından çok daha hızlı ilerliyor. Hız sorununun üstesinden gelmeye de başlayan bu otomobiller kısa sürelerde benzinli rakipleriyle boy ölçüşmeye başladı. İşte dünyanın şimdilik en hızlı 5 elektrikli otomobili.

Sniper Ghost Warrior 3’ün sistem gereksinimleri!

CI Games tarafından geliştirilip yayınlanan Sniper Ghost Warrior 3, birkaç ay içinde satışa sunulacak. Yapımın sistem gereksinimleri de nihayet belli oldu.

Intel'den otonom araç dünyasında önemli adım

Intel, fazla deneyim sahibi olmadığı otonom araç piyasasında sesini duyurmak için büyük bir eylemde bulunma niyetinde. Intel öncelikle Core i7 işlemcilerini, otonom aracın beyni olabilmeleri amacıyla yeniden programlayıp, modifiye edecek.

Gelmiş geçmiş en çok satan oyunlar

Gelmiş geçmiş en çok satan oyunlar arasında favori oyununuz da yer alıyor mu? Dev bir sektör haline gelen video oyunlarında bugüne kadar en çok satan yapımları sizler için sıraladık.

En iyi on ücretsiz VPN servisi

Ücretsiz VPN 'in ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu anlatmaya gerek yok. Ne var ki doğru ve ucuz VPN'i bulmak, kolay iş değil.

Donald Trump’tan Apple’a talimat!

Amerika Birleşik Devletlerinin yeni başkanı Donald Trump, Apple yöneticileri ile yaptığı görüşmede son derece ilginç bir talepte bulundu.

OLED ekranlı 10. yıla özel iPhone geliyor

Önümüzdeki sene 10. yaşını kutlayacak olan İPhone için Apple büyük bir hazırlık içerisinde. Pek çok farklı iddianın bulunduğu konu hakkında bazı bilgiler ise netlik kazanmaya başladı. Netlik kazanan bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

 Google, eski fotoğrafları ölümsüzleştiriyor

Amerikan teknoloji devi Google yeni sunduğu uygulama ile birlikte eski fotoğrafları ölümsüzleştiriyor Google PhotoScan adını taşıyan uygulama telefon kemarasıyla fotoğrafları hızlı bir şekilde tarayarak dijital ortamda saklama uygun hale getiriyor.

DİĞER "teknoloji" LİNKLERi

Teknoloji, telefonlar, bilgisayarlar, tabletler ve bilişim dünyası hakkında aradığınız

Teknoloji haberleri, son gelişmeler, bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar, cep

Veri depolama ve sabit disk alanında teknolojiler sunan Western Digital, süper

Teknoloji ve Bilim Haberleri, Haber. Türkiye ve Dünyadan en güncel teknoloji ve

Milliyet İnternet Bilgisayar| yeni ürünler| cep telefonu| internet| bilim| uzay| dijital

Teknoloji (Yunanca τέχνη (sanat) ve λογία (bilmek)), ...

Haber, Teknoloji Haberleri, Teknoloji Tasarım, Bilim ve Teknoloji, en güncel cep

En güncel teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, oyun incelemeleri günlük olarak

Tunçmatik Digitech Pro 650VA Güç Kaynağı. JBL OnBeat Micro Ses Sistemi.

En son teknolojik yenilikleri mi takip etmek istiyorsunuz Hürriyet teknoloji