Arınç: 'AK Parti teşkilatı her an hazır olmalı'
Bülent Arınç, 2019 yılında yapılacak olan seçimlere değinerek, partililere her an seçim olacakmış gibi hazırlıklı olma çağrısı yaptı.

Boyun ve gerdan bakımı nasıl olmalı?
Hassas ve ince deri yapısına sahip olan boynumuzu kat kat kırışıklıklardan korumak için neler yapmamız gerekir? Sadece dik durarak boyun kırışıklığını engellemek mümkün mü? Gerdan sarkması yavaşlatılabilir mi?

'Yeni yıla merhaba' Sofrası nasıl olmalı?
Diyet Uzmanı Dyt. Buket Yavuz Koçoğlu, yeni yıla sağlıklı girmenin yollarını anlatıyor ve yılbaşına özel menüler paylaşıyor.

Zeytinyağı nasıl olmalı
Akdeniz mutfağı demek, zeytinyağı demek. Ama hangi zeytinyağı?

Ebru Şallı: Erkek biraz daha güçlü olmalı
Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu Ebru Şallı olacak. Ebru Şallı eski eşi Harun Tan ve eski sevgilisi Sinan Akçıl'la ilgili de açıklamalarda bulundu.

Sekreter dediğin fıkır fıkır olmalı!
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) İzmir eski Konsolosu Mustafa Caner Evran’ın kendisine fiziksel, psikolojik ve ahlaka aykırı tacizde bulunduğu iddiasıyla 15 bin TL’lik manevi tazminat isteyen sekreter 63 yaşındaki Ayşe Ali Yücesoy, davayı kazandı.

Sinan Çetin'den şok açıklama ''Türkiye'nin adı Osmanlı olmalı''
Ülke TV'de Esra Elönü'nün sunduğu Arafta Sorular programının bu haftaki konuğu ünlü yönetmen Sinan Çetin'di. 'Adımız Osmanlı olarak devam etmeli' vurgusunda bulunan Sinan Çetin, şu açıklamalar da bulundu;

-