Survivor All-Star adıyla yayınlanan ve 10 yılın en iyilerini bir araya getiren zorlu yarışmada finale yaklaşıldıkça sinirler de gerilmeye devam ediyor.

Survivor Allstar'ın 20 Mayıs akşamı yayınlanan ada konseyinde yarışmaya veda eden isim belli oldu.

Acun Ilıcalı Survivor’da ada da yeni bir kuralın geçerli olacağını açıkladı.

Survivor All Star’da Gönüllüler Takımı’nda yarışan iki yarışmacının yakınlaşması sosyal medyada olay oldu.

Survivor All Star yarışmacısı Turabi Çamkıran’ın yıllar önce bir klipte rol aldığı ortaya çıktı.

Pascal Nouma sinir krizi geçirdi. Survivor All Star’a dün akşam Pascal Nouma’nın gözyaşları damga vurdu.

'İngitere'nin Survivor'ı' olarak bilinen programda, ıssız bir adada hayatta kalmaya çalışan erkekler takımı nesli tükenmekte olan bir timsahı pişirip yeyince eleştiri oklarının hedefi oldu.

Survivor All Star'ın 20 Nisan'da yayınlanan bölümü kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu.

Survivor All Star'ın 30. bölümüne Doğukan Manço ile Berna arasındaki büyük kavga damgasını vurdu. Bu kavga sonrası Berna diskalifiye mi olacak?

Survivor All Star'da Hasan ve Turabi arasındaki büyük gerginlik, TV8 ekranlarının merakla izlenen yarışma programı Survivor All Star'ın 28. Bölümünde 11 Nisan akşamı ekranlara geldi. Oyunu bırakıp kavgaya tutuşan ikilinin tartışmalarına Hilmicem de katıldı.

Survivor'da en son oyunlarda bir hafta men cezası alan Turabi: 'Diskalifiye olmama kim neden olursa ben Türkiye'ye, o hastaneye altı ay fizik tedavi olmaya gider!'

Survivor All Star eleme gecesinde haftanın birincisi seçilen Hasan, Turabi hakkında çok sert sözler kullandı. Bu sözlere oldukça sinirlenen Turabi konseyi terk etmek için Acun Ilıcalı'dan izin istedi.

Survivor All Star’da Turabi, sembol yarışmasında bayrağı almak için Hakan'a tekme attı. Bunun üzerine Acun ılıcalı, Turabiyi affetmedi. 1 hafta yarışmalardan men cezası verdi.

Survivor'da ödül oyunu sonrası Doğukan'ın yaptığı harekete çok sinirlenen Turabi, rakibinin üzerine yürüdü. Daha önce Acun Ilıcalı tarafından 3 kez ihtar edilen Turabi Çamkıran 'ın bu hareket yüzünden Survivor 2015 'tan diskalifiye olacağı ileri sürüldü. Turabi bu hareketinin ardından ödül oyunundan diskalifiye oldu.

Gönüllüler adasında Hasan ve Turabi arasında balta gerginliği yaşandı. Turabi, kendileri çalışırken baltayı isteyen Hasan'ı sert bir şekilde tersledi fakat sonunda baltayı vermek zorunda kaldı.

DİĞER "survivor" LİNKLERi