Merve Aydın Anıl Tetik aşk iddialarına son noktayı koydu.Survivor All Star yarışmacısı Doğukan Manço, adını kullanarak dolandırıcılık yapanlara karşı takipçilerini uyardı.


Survivor All Star'da şampiyon olarak 500 bin TL'lik ödülün sahibi olan Turabi Çamkıran, All Star'dan alacağı parayı ne yapacağını da açıkladı.

Survivor All-Star final akşamında ailelere söz verildiğinde, Merve Aydın'ın babasının sözleri sosyal medyada tepki çekti. Büyük bir çoğunluk Ufuk Aydın'ın bu sözleri ve Turabi'nin 'Cebinde parası az olan oy atmasın üzülüyorum' sözlerinin oylamanın kaderini değiştirdiğini düşünüyor.Survivor All Star’da Ünlüler ve Gönüllülerin mücadelesi devam ediyor. Dün akşam ekrana gelen bölümde iki takım ödül oyunu işin karşı karşıya geldi.

TV 8'de yayınlanan yarışma programı Survivor All Star'da elenen yarışmacı Serenay Aktaş oldu. Aktaş elenmesinin ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Büyük finale sayılı günler kala Survivor All Star'da dün akşam adaya bir isim daha veda etti.

Survivor'dan geçtiğimiz hafta elenerek Türkiye'nin yolunu tutan Anıl Survivor ve Merve hakkında birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu.

Bu akşam ekrana gelecek bölümde Acun Ilıcalı'nın yaptığı sürpriz yarışmacıları göz yaşlarına boğdu. İşte o sevinçten ağlatan sürpriz.

Survivor'dan elenen Berna önemli açıklamalarda bulundu

Survivor All-Star adıyla yayınlanan ve 10 yılın en iyilerini bir araya getiren zorlu yarışmada finale yaklaşıldıkça sinirler de gerilmeye devam ediyor.

Survivor Allstar'ın 20 Mayıs akşamı yayınlanan ada konseyinde yarışmaya veda eden isim belli oldu.

Acun Ilıcalı Survivor’da ada da yeni bir kuralın geçerli olacağını açıkladı.

Survivor All Star’da Gönüllüler Takımı’nda yarışan iki yarışmacının yakınlaşması sosyal medyada olay oldu.

Survivor All Star yarışmacısı Turabi Çamkıran’ın yıllar önce bir klipte rol aldığı ortaya çıktı.

DİĞER "survivor" LİNKLERi