Vücuttan toksin atan 5 besin
Besinlerdeki antioksidanlar sayesinde vücuttaki iltihabın atıldığını söyleyen Uzman Diyetisyen Şebnem Kandıralı bu besinleri listeledi.

Derede bulundu, içinden servet çıktı
Hatay'ın İskenderun ilçesinde, dereye atılmış çelik kasa içerisinde 100 bin TL para bulundu.

Köylüler 'şeytan' diyor! İşte 4 bacaklı adamın içler acısı hali
Hindistan'da 4 bacaklı olarak dünyaya gelen 20 yaşındaki Arun Rajput isimli genci dışlayan köylüleri, ona 'Şeytan' lakabını taktı.

İltihap atmanıza yardımcı süper besinler
Uzman Diyetisyen Şebnem Kandıralı, besinlerdeki antioksidanların hücreleri serbest radikallere karşı koruduğunu belirterek vücutta iltihabın azaltılmasına yardımcı olduğunu kaydetti.

Keten Tohumu mucizesi
Sağlıklı beslenmek isteyenler günde bir kaşık keten tohumu yemeli! İşte, keten tohumunun inanılmaz faydaları!

İran'dan İslam dünyasını sarsacak şok iddia!
İran Hac ve Ziyaret Kurumu Başkanı Evhedi, 'Mina'daki izdihamda ölen hacı sayısının en az 4 bin 700 kişi olduğunu düşünüyoruz. Halen 21 TIR'da en az 3 bin ceset tahliye ve teşhis için bekliyor' dedi.

Mehmet Görmez: İzdihamda kayıp Türk hacılar var
Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez Mekke'den Hac'da meydana gelen felakatle açıklamalar yaptı. Görmez özel tur şirketleriyle gelen yaklaşık 18 Türk hacıdan haber alınamadığını açıkladı. Diyanet İşleri Başkanlığı yetkilileri, 18 Türk hacıdan 4'ü ile iletişim kurulduğunu bildirdi.

Hac'da en az 753 kişi öldü
Kutsal topraklardan kahreden haber... Suudi Arabistan'ın Mekke şehrindeki Mina bölgesinde, 'şeytan taşlama' sırasında yaşanan izdihamda en az 753 kişi öldü. 887 kişinin yaralandığı faciada, ölü sayısı maalesef giderek artıyor. İslam alemi yasta...

Hac'da facia! Yüzlerce ölü ve yaralı var
Suudi Arabistan Devlet Televizyonu'nun haberine göre; Mekke'nin Mina bölgesinde 'şeytan taşlama' sırasında yaşanan izdihamda en az 310 kişi öldü. Olayda yaklaşık 450 kişi yaralandı.

İşte gerçek şeytan çıkarma ayini! (18+)
Şoke eden görüntüler Arjantin’den... Genç bir kadın çığlık çığlığa yerde kendinden geçmişçesine kendini yerden yere vuruyor. Kilisedeki bu ayinin sebebi ise kadının içinde şeytanı çıkarmak.

İşte uzaylı tohumu!
Stratosferde bulunan, titanyumdan yapılma bir kürenin, hayatın kaynağını açıklayan 'tektohum' teorisini desteklediği ve Dünya'ya uzaylılar tarafından gönderilmiş olabileceği iddia edildi.

Ayvalık'ta 'Şeytanın ayak izleri'
Dünyamız, nesilden nesile anlatılan efsaneler ve olaylarla dolu. Türkiye'de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde öyle yerler var ki insanı hayrete düşürüyor. 'Şeytanın ayak izi' denen yerler turistler tarafından epey ilgi görüyor.

Allah senin belanı versin melek yüzlü şeytan!
Rusya’nın Kirov kentinde ölmekte olan hastaların başında çirkin el işaretleri yaparak selfie çektikten sonra bunları internet paylaşım sitelerinde yayınlayan hemşire işten atıldı.

-