iPhone ve iPad için en etkili oyunlar

Mobil oyunlar ile eğlenceli dakikalar geçirmek mümkün. Ancak çok sayıda oyun var hangisiyle vakit geçirilmeli? Bu galerimizde iOS kullanıcılarının en çok beğendiği ücretsiz ve basit oyunları derledik. Çok fazla gerçekçiliğe girmeden, aksiyon ve şiddet ögelerini sınırlandırarak daha eğlenceli grafiklerle hazırlanmış oyunlar sizleri bekliyor.Okula helikopterle gidiyor!

Yıllar önce bütün dünya onun babasını konuştu uzun zaman. Boşanması, eski eşine ödediği dudak uçuklatan tazminat, yeni genç eşi ve lüks hayatı. Ama şimdi Sofia Abramoviç'in şöhreti babasını bile geride bıraktı.


Uymayana ceza var! Valilik kararıyla yasaklandı

ANTALYA Valiliği, 18 yaşından küçük çocukların psikolojik ve fizyolojik gelişimine olumsuz etkisi olabilecek GTA, Call Of Duty, Half Life ve Metin2 gibi oyunların, internet kafelerde ve elektronik oyun yerlerinde oynanmasını il genelinde yasakladı.

Sahte Minecraft 2 oyununu indiren indirene

Minecraft fırtınası 7 dolara (yaklaşık 20 TL) satılan sahte bir oyunu bile neredeyse zirveye taşıdı.Artık ücretsiz indirilemeyecek

Türkiye'de ortalama 250 ila 300 TL'ye satılan video oyunlarının korsanını bedavadan indirme dönemi kapanıyor mu?

Soma'da yeni oyun!

MANİSA’nın Soma İlçesi’nde 301 kişinin yaşamını yitirdiği faciadan 36 gün sonra, ocağı işleten Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.’nin, işçi ailelerinin tazminat alacaklarına karşı hileli (muvazaalı) yönteme başvurduğu iddiası Sayıştay raporunda yer aldı. Şirketin, TKİ’den gelecekte çıkartacağı kömür için aldığı 182 milyon 134 bin 867 lirayı, bir bankaya temlik gösterdiği, bankanın da buna dayanarak başlattığı icra takibiyle, ’öncelikli alacaklı’ durumuna geldiği öne sürüldü.

Anne babalar dikkat! Trambolin o kadar masum değil

Son yıllarda trambolinde oynamaya bağlı yaralanmalarda ciddi artış olduğunu söyleyen Çocuk Doktoru Doç. Ahmet Güzel, aileleri uyardı, 'Trambolin o kadar masum bir oyun değil' dedi.

Rusların zulmünü anlatan oyun sosyal medyayı salladı

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde 'Küpeli' karakteriyle hafızalarda yer edinen Atilla Alpar'ın yazıp yönettiği Rusların zulmünü anlatan oyununun fragmanı, sosyal medyayı salladı.

İşte dolandırıcıların son oyunu

'Evim Şahane' programının ismini kullanarak 'Şahene Evler' diye broşür bastıran dolandırıcılar, 'Selim Bey evinize gelecek' diyerek para topluyor.

Enerjide yeni oyun

Ankara-Moskova hattında gerilen ilişkiler, doğalgaz ihtiyacında Rusya’ya bağımlı olan Türkiye’nin alternatif arayışlarını hızlandırdı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Ankara’da Türk Akımı Projesi’ni duyurmasının üzerinden tam bir yıl geçtiği bugünlerde oyun değişti. Gazprom’un dün Türk Akımı görüşmelerini durdurduğunu bildirdiği dakikalarda, Başbakan Davutoğlu ise TANAP’ın erkene çekilmesi için Azerbaycan ile anlaştıklarını açıkladı.

Akıllı telefonlarınızdan tek elle oynayabileceğiniz 8 oyun

Akıllı telefonlar için yapılmış oyunlar zaman öldürmek için birebirdir. Özellikle otobüs, metro ile yolculuk yaparken veya bir yerler can sıkıntısı gidermek için uğraşı ararken akla ilk gelen seçenek gibidirler.

10 yıldır kayıp olan genç kız, bakın nerede bulundu

Çin'de yaşayan ve 10 yıl önce kaybolan ve kendisinden hiç haber alınamayan 24 yaşındaki Xiao Yun internet kafede bulundu.

AKP' ye giden 4.5 milyon oyun sırrı

Tek başına iktidar olan AK Parti 1 Kasım seçiminde oyunu 7 Haziran'a göre yaklaşık 4.5 milyon arttırdı. Bu artış AK Parti’ye 3 farklı koldan geldi.

Lüks restoranda çocukların üstüne kezzap atıldı

İstanbul'da lüks restoranın çocuk oyun alanı kimyasal saldırının hedefi oldu. 3 yaşındaki Y.K.'nın yüzünün büyük bölümü yandı, bir gözünü kaybetti.

Gelin görümce kaynıyor

Ceren Kaplakaslan eşi Rafet El Roman ve çocuklarının fotoğrafını paylaşıp ‘Sizsiz yaşayamam’ notunu düşünce görümcesi zılgıtı bastı: “Bırak bu ayakları! Çocuklar dahil artık kimse yemiyor! Ne olduğunu ailece çok iyi anladık!”

DİĞER "Roman oyun havaları" LİNKLERi

roman oyun havası ile ilgili en yeni ve en popüler videolar.span

Roman Oyun Havaları dinle, oyunhavaları, şarkıları, oyunhavaları dinle.span

Oyun Havası Roman Oyun Havaları - Kaynana Dinle.span

19 Ağu 2009 ... Hoşuma giden parçaları fırsat buldukça sizinle paylaşıcam...YORUMLARINIZI

klarnetli oyun havası , darbukalı roman havası dinle.span

21 Nis 2009 ... Oyun Havaları - Roman Havaları 3 Klibini izle, dinle Oyun Havaları - Roman