Ankara Kızılay'daki patlama anı görüntüleri
Ankara'da patlama anı ve hemen sonrasında yaşananlar güvenlik kamerasına böyle yansıdı.

Arkadaşının cesedini yol ortasında böyle sürükledi!
Beyoğlu'nda bir şahıs, uyuşturucudan ölen arkadaşının cesedini yol ortasında sürükleyerek taşırken kameralara yakalandı.

İzmir'de insanlık dışı görüntü
İzmir'de seyyar satıcılık yapan bir şahıs, yakaladığı Suriyeli çocuğu havaya kaldırıp acımasızca yere vurdu. O anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Sosyal medyada da büyük tepki çeken görüntüye yorum yağdı. Bazı kullanıcılar seyyar satıcının 'cinayete teşebbüsle' yargılanması gerektiğini öne sürdü.

O gençlerin ifadesiyle adım adım metroda bomba şakası!
Kadıköy-Kartal metro hattında 'bomba şakası' yaparak paniğe neden olan 18 yaşından küçük lise öğrencisi 3 genç, savcılık sorgusunun ardından serbest kalırken ifadelerinde olayın nasıl gerçekleştiğini de anlattı.

Bayrampaşa'daki saldırı anı kamerada
Bayrampaşa'daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne saldırı anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

İş adamının yeşil pasaport isyanı
Sanayici ve iş adamı olduğunu iddia eden ve yeşil pasaport alamadığı için isyan eden kişi sosyal medyada günün en çok paylaşılan videoları arasına girdi.

''İslam Dünyası'nın öz eleştiriye ihtiyacı var''
İslam dünyasının 3 önemli konuda öz eleştiri yapması gerektiğini söyleyen Mehmet Görmez; din ve siyaset arasındaki ilişkinin Allah'ın istediği şekilde tesis edilmediğinden yakındı.

İşte Cansel'in intihar öncesi son görüntüleri
Matematik öğretmeninin tecavüzü sonrası babasının tabancasıyla intihar eden Cansel Buse’nin Kırşehir Kaman’daki ailesi gözyaşları içinde haykırıyor: “Kurtarmak istedikleri imajları batsın, olayı örtbas edip, göz yumdular!”

Yürüyen merdiven tersine döndü ve!
Çin'de meydana gelen yürüyen merdiven kazalarına bir yenisi daha eklendi

Artvin'e PKK'lı yakıştırması yapan o gazeteye tepki
Artvinli Bülent Kaya, telefondaki Sabah gazetesi yetkilisine, “Burada gözümüzle gördüğümüze mi inanalım yoksa sizin verdiğiniz yalan haberlere mi? Siz Artvin’e PKK’lı yakıştırmasını hangi cüretle yapabilirsiniz” diye tepki gösterdi. İşte o video..

Telefon dolandırıcılığına kliple uyarı
Telefon dolandırıcılığı son zamanlarda sıkça duyulan haberlerin arasında yer alıyor. Statü farketmeksizin herkesin kandığı bu telefon dolandırıcılığının önüne geçmek için emniyet müdürlükleri başta olmak üzere ilgili her kurum sms ile bilgilendirmeler de yaptı.

Gelin adayı: Aylık saç masrafım 5 bin TL
Gelin adayı Gizem damat adayıyla arasında maddi açıdan farklar bulunduğunu söyleyerek evlenme teklifini reddetti. Gizem'in 'Ben saçıma aylık beş milyar masraf yapıyorum' sözleri herkesi şaşırttı.

Yaya geçidinde duran arabadan intikam almak
Yaya geçidini ihlal eden aracı görünce önünde durmaya başlayan ve aracın ihlal bölgesini terk etmeden önünden çekilmeyen adam, kurallara uyulması gerektiği gerçeğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Şok anlar! Heyelan böyle görüntülendi
Giresun Yağlıdere'de yağışlar nedeniyle meydana gelen heyelan böyle görüntülendi.

Avrupayı kızdıracak çağrı: 'Sınır kapılarını açalım ama...'
Önce Avrupa Birliği, ardından ABD ve BM'den gelen 'Halep için sınırları açın' çağrılarına Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara'dan yanıt geldi.

Aç kalan leopar okula girdi: 6 yaralı
Hindistan'da bir okula giren leopar korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Okullara bilardo masası projesi
Türkiye Bilardo Federasyonu, bilardonun okul sporları arasında kabul edilmesi için Milli Eğitim Bakanlığına başvurdu.

Emekliliğini böyle kutladı!
ABD'de görev yapan bir şerif yardımcısı, emekliliğini asansörde 2 kadın polisle dans ederek kutladı. Emekli polisin dans anı, asansörde bulunan kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.

14 aylık bebeğin snowboard başarısı
14 aylık Sloan Henderson, dünyanın en küçük snowboard'u ile kaymayı başardı.

Dev dalgalar sörfçüyü böyle yuttu
ABD’nin Hawaii eyaletinde, 12 metreyi aşan dev dalgayla boğuşan sörfçü Tom Dosland’ın yaklaşık 6 metre yükseklikten ters düşmesi kameraya yansıdı.Dünya Sörf Ligi (WSL)’nin 27 Ocak’taki Hawaii etabına, ‘El Nino’ okyanus ve atmosfer olaylarının güçlendirdiği ‘canavar’ dalgalar damga vurdu.

Atatürk silüeti bu kez beyaz örtüye yansıdı
Soğuk hava ve kar Doğu Anadolu'da hayatı durma noktasına getirdi. Araçlar çalışmadı, su sayaçları patladı, kapalı yollar hastaları mağdur etti. Ardahan'ın Damal ilçesinde görülen Atatürk silueti ise bu kez beyaz örtüye yansıdı.

-