Boğaziçi Üniversitesi'nden Doçent Doktor Osman Nuri Darcan, ABD'de öldürüldü
Boğaziçi Üniversitesi'nden Doçent Doktor Osman Nuri Darcan, balayı için gittiği ABD'nin Orlando kentinde kaldığı otele girerken eşinin çantasını almak isteyen silahlı soyguncu tarafından öldürüldü.

Oyuncu Ali Nuri Türkoğlu sosyal medyada büyük bir yanlışlığın kurbanı oldu
Boğaziçi köprüsünde yaralı askerleri taşıyanlar arasında bulunan oyuncu Ali Nuri Türkoğlu, sosyal medyada büyük bir yanlışlığın kurbanı oldu.

Yaşar Nuri Öztürk son yolculuğuna uğurlanıyor...
Uzun süredir kanser hastalığı ile mücadele eden ve önceki gün hayatını kaybeden ilahiyatçı yazar Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk son yolculuğuna uğurlanıyor.

Yaşar Nuri Öztürk'ten acı haber!
Mide kanseri ile mücadele eden ve geçtiğimiz günlerde durumu ağırlaşan Yaşar Nuri Öztürk, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Yaşar Nuri Öztürk'ten kötü haber!
Ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk'ün son sağlık durumu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Hastaneye kaldırılan Öztürk'ün durumunun ağır olduğu belirtildi.

Türkiye, İngiltere maçına 3 yıldızından yoksun çıkacak
A Milli Futbol Takımımız, 22 Mayıs Pazar günü oynayacağı İngiltere maçına üç yıldızından yoksun çıkacak.

O adamı, avukat oğlu bile savunmak istemedi
Erkek çocukları cinsel yolla istismar ettiği suçlamasıyla tutuklanan Rize Kızılay Şube Başkanı Mehmet Nuri Gezmiş'in avukat oğlu, avukatlığını yapmak istemedi.

Herkesi şoke etti! Erkek çocuklara ... tutuklandı!
Rize İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı ve Kızılay Şube Başkanı 56 yaşındaki Mehmet Nuri Gezmiş, küçük yaştaki 2 erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklandı.

Yaşar Nuri Öztürk ifade verdi
İlahiyatçı yazar Öztürk, bir televizyon programında kullandığı ifadelerle 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik' suçunu işlediği iddiasıyla hakkında açılan soruşturma kapsamında, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na ifade verdi.

Nuri Alço'nun, ünlü olmadan önce yaptığı iş gülme krizine soktu
Yarışma programında, ünlü oyuncu Nuri Alço'nun ünlü olmadan önce 'ilaç mümessilliği' yaptığı ortaya çıktı. Alço'nun ilk işini öğrenen konuklar, gülme krizine girdi.

Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı.
Nuri Alço hastaneye kaldırıldı. Sinema dünyasının usta ismi Nuri Alço apar topar ameliyata alındı.

Oğlu firar etti, her yerde aranıyor
Kamuoyunda 'Karagümrük Çetesi' olarak bilinen suç örgütünün elebaşı Nuri Ergin'in, Edirne'de gözaltına alınan oğlu Anıl Ergin, sağlık raporu için götürüldüğü hastaneden kaçtı.

-