Nazlı Ilıcak'a bir şok daha!
​Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü'nce, aralarında Nazlı Ilıcak, Ergun Babahan, Alaeddin Kaya, Mustafa Ünal, Şirin Kabakçı, Abdullah Aymaz, Celal Azmi Kalyoncu veÖmer Şahin'in de bulunduğu 115 kişinin sürekli basın kartları FETÖ/PDY ile irtibat, iltisak ya da aidiyet bağlantısı olduğu değerlendirilerek iptal edildi.

Nazlı Ilıcak'ın da bulunduğu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde isyan girişimi
Deniz Seki ve FETÖ soruşturmasından tutuklanan Nazlı Ilıcak gibi isimlerin de kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde geçen hafta isyan çıktığı öğrenildi. DHKP-C'li tutukluların koğuşları yaktığı açıklandı. İsyanla ilgili soruşturma sonucunda gözaltına alınan 24 görevliden 4'ü tutuklandı.

Tutuklanan Nazlı Ilıcak: Örgütü 15 Temmuz'da öğrendim
Fethullahçı Terör Örgütü'nün medya yapılanmasına ilişkin soruşturmada tutuklanan Nazlı Ilıcak'ın savcılık ifadesi ifadesinde, 'Yapılanmanın bir örgüt olduğunu 15 Temmuz sonrasında gördüm. Daha önce bilseydim, ne orada yazardım ne de orada bulunurdum. Bilakis karşısında yer alırdım' dediği ortaya çıktı.

Nazlı Ilıcak ve 17 gazeteci tutuklandı
Mahkemeye çıkartılan 21 gazeteciden, aralarında Nazlı Ilıcak'ın da bulunduğu 17 gazeteci, silahlı terör örgütüne üyelik suçundan tutuklandı. Aralarında Bülent Mumay'ın bulunduğu 4 gazeteci ise serbest bırakıldı.

Gözaltına alınan gazeteciler adliyede
FETÖ soruşturması kapsamında aralarında gazeteci Nazlı Ilıcak ve Bülent Mumay'ın da bulunduğu 21 gazeteci adliyeye sevk edildi.

Nazlı Ilıcak yakalandı!
15 Temmuz darbe girişiminin ardından hakkında gözaltı kararı çıkarılan gazeteci Nazlı Ilıcak, Bodrum'da yakalandı. Ilıcak, gözaltına alındı.

Bodrum'da aranan Nazlı Ilıcak'a oğlu seslendi!
FETÖ darbesi soruşturması kapsamında hakkında gözaltı kararı verilen ancak tatil yaptığı Bodrum'da bulunamayan Nazlı Ilıcak'a oğlu çağrı yaptı: '“Sana yakışan bu duruş değil, gel ve derhal ifadeni ver.”

Nazlı Ilıcak'la birlikte 42 gazeteci için gözaltı kararı
Darbe soruşturması kapsamında gazeteci Nazlı Ilıcak'ın da aralarında bulunduğu 42 gazeteci için gözaltı kararı verildi.

Pendik'te anne ve oğlu ölü bulundu
İstanbul'un Pendik ilçesinde anne ile oğlu evlerinde ölü bulundu.

Nazlı Ilıcak'a Davutoğlu'na hakaretten ceza
Köşe yazısında Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan gazeteci Nazlı Ilıcak, 10 bin 620 lira adli para cezasına çarptırıldı.

İki lise öğrencisi başlarından vurulmuş halde bulundu
Ordu'da iki açıköğretim lisesi öğrencisi başlarından vurulmuş halde bulundu.

Fatih'te kaybolan küçük Nazlı kuyuda bulundu
Fatih'te dün kaybolan 7 yaşındaki Nazlı Yakut, bugün 5 metrelik kuyuda bulundu.

Nazlı Çelik'in Yüksekova görüntüleri Meclis'e taşındı
HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Yüksekova'da Star TV spikeri Nazlı Çelik tarafından çekilen görüntüleri Meclis'e taşıdı.

Nazlı Hamarat: 'Eşim ölmedi, bunların hepsi...'
Nazlı Hamarat öldürülen eşi Cevdet Emir Şaşmaz'la ilgili ilginç açıklamalarına yenilerini ekledi. Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Nazlı Hamarat eşinin ölmediğini, bunların bir kurmaca olduğunu düşündüğünü şu sözlerle söyledi:

Eşi, boğazı kesilerek öldürülen Nazlı Hamarat'tan aylar sonra gelen itiraf
İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Nazlı Hamarat, boğazı kesilerek öldürülen eşi Cevdet Emir Şaşmaz'dan sonra ölüm tehditleri aldığını söyledi.

Nazlı Ilıcak'a zorla getirme kararı
Gazeteci Nazlı Ilıcak hakkında, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada duruşmaya gelmediği gerekçesiyle zorla getirme kararı verildi.

Eşinin cesedini teşhis edemedi
'Bu Tarz Benim' yarışmacısı Nazlı Hamarat, geçtiğimiz günlerde Ukrayna'da öldürülen eşi Emir Şaşmaz'ın İstanbul'a getirilen cesedini teşhis edemedi.

Yayından Kaldırıldı
Yayından Kaldırıldı

24 saat sonra nikah var... Jet hızıyla evlenecek
Ekranların güzel sunucusu Serdar Bilgili ile evleniyor.

-