Canikli: ''Kamudan FETÖ iddiasıyla yanlışlıkla atılanlara geri dönme imkanı doğdu''
Kurban Bayramı'nda memleketi Giresun'a giden Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, kamudan FETÖ iddiasıyla yanlışlıkla atılanlarla ilgili açıklama yaptı. Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli hata sonucu kamudan atılanların tespiti yapılır yapılmaz görevlerine geri döne bileceklerini söyledi.

Nurettin Canikli: 19 canlı bomba saldırısı engellendi
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli Bakanlar Kurulu sonrasında açıklamalarda bulundu.

Düğünü kana bulanan damattan dikkat çeken IŞİD paylaşımı
Gaziantep'te kına gecesi kana bulanan damat Nurettin Akdoğan'ın, 28 Temmuz tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda IŞİD'e tepki gösterdiği ortaya çıktı.

FETÖ'nün kaset şantajları!
Yeni Akit gazetesi yazarı Nurettin Veren, Türkiye'nin Gündemi programına konuk oldu. FETÖ'nün yatak odası şantajlarına değinen veren, Baykal'a kaset komplosunun örgüt tarafından yapıldığını ileri sürdü.

Veren: ''Gülen'in iç çamaşırları kapışılıyordu''
Yeni Akit gazetesi yazarı Nurettin Veren, Türkiye'nin Gündemi programına konuk oldu. Didem Arslan'ın sorularını yanıtlayan Veren, FETÖ ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FETÖ'nün ''Irak İmamı'' Nurettin Aytuğ tutuklandı
IKBY tarafından Türkiye'ye teslim edilen, Fethullahçı Terör Örgütü'nün Irak imamı olduğu ve örgütün PKK ile işbirliğini sağladığı ileri sürülen Nurettin Aytuğ, Konya'ya getirildi. Aytuğ, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Darbe girişimi öncesi 200'ün üzerinde çok önemli isim verdim...
Fethullah Gülen'in bir dönemki sağ kolu Nurettin Veren'in CNN TÜRK'te yaptığı açıklamalar konuşulmaya devam ediliyor.

İzlenme rekorları kıran programın tekrarı bu akşam 21:00'de
FETÖ oluşumunu yakından tanıyan isimlerden Nurettin Veren ve Ahmet Keleş, CNN TÜRK ekranlarında inanılmaz açıklamalarda bulundu.

FETÖ'nün iki numaralı kurucusu Nurettin Veren'den inanılmaz açıklamalar
​Fethullah Gülen ile birlikte 1970'li yıllarda cemaati örgütleyen ve örgütün iki numarası olan Nurettin Veren'in CNN Türk'te anlattıkları gündeme damga vurdu. Örgütü kuran isimlerden olan ve 1995'te örgütten ayrılan Veren, 5 ay önce MİT'e 200 imamın ismini verdiğini, darbe olacağı uyarısında bulunduğunu söyledi.

Nurettin Veren: Gülen'le beraber FEM Dershanesi Müdürü'nü falakaya yatırdık
Fethullah Gülen'in bir dönem sağ kolu olarak bilinen Yeni Akit yazarı Nurettin Veren CNN TÜRK'te Türkiye'nin Gündemi programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Fethullah Gülen'in çocukları dövdüğünü ve kızdığı isimleri falakaya yatırdığını iddia etti. 'Fethullah Gülen'le beraber FEM Dershanesi Genel Müdürü'nü falakaya yatırdık' dedi.

Nurettin Canikli: ''Darbenin 1 numarası sivil olabilir''
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, darbe girişiminin Türkiye'deki bir numarasının kim olduğuna ilişkin, 'Türk Silahlı Kuvvetlerinde (TSK) öne çıkan bir isim var. TSK içinde olduğu kesin, ama onun da üzerinde başka talimat veren bir kişi, yapı var mı, onu önümüzdeki günlerde göreceğiz. Çok kuvvetle muhtemel varsa o bir numara, sivildir.' dedi.

Yarın açıklanacak kararla ilgili ipucu verdi!
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın açıklayacağı unsurlara ilişkin 'Sıkı yönetim değil, öyle İstiklal Mahkemesi falan da değil' değerlendirmesinde bulundu.

Canikli: ''Avrupa Birliği'nin dağılma süreci başladı''
İngiltere'de yapılan referandumda halkın yüzde 52'si AB'den çıkılması, yüzde 48'i de AB'de kalınması yönünde oy verdi. Kararı değerlendiren Nurettin Canikli 'Avrupa Birliği'nin dağılma süreci başladı' dedi.

Miting sonrası il başkanına linç girişimi
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Van mitingi sonrası AK Parti Hakkari İl Başkanı'na yönelik saldırıda bulunulduğunu açıkladı.

Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu'nun korumaları şehit cenazesinde birbirine girdi
Şehit Astsubay Başçavuş Nurettin Öztürk’ün Kocatepe Camii’ndeki cenaze töreninden sonra Başbakanlık ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun korumaları arasında arbede yaşandı.

Şehidin anne babasından liderlere: Ne olur bir araya gelin ve bir çözüm bulun
KARS Kağızman'da PKK'lı teröristlerle jandarma arasında çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Nurettin Öztürk, son yolculuğuna Kocatepe Camisinde düzenlenen törenin ardından uğurlandı.

Selahattin Demirtaş'ın kardeşi yaralandı
TSK'nın PKK'ya yaptığı hava operasyonlarında HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın kardeşi Nurettin Demirtaş'ın yaralandığı açıklandı.

-