En ilginç moda trendleri, bu modalara uyar mısınız?

Moda insanların kişisel tercihlerine dayanır. Dünyaya yayılan moda eğilimleri olsa da insanlar yalnızca kendilerinin beğendiği şeyleri takip eder. Kleopatra dünyanın ilk moda simgelerinden biriydi ve stil anlayışı bugün bile hâlâ konuşuluyor. Moda trendleri gelir ve geçer. Ancak bazen tamamen anlam verilmeyen garip şeyler moda olabilir. Mesela birazdan görecekleriniz gibi. Gerçekten tek kelimeyle 'tuhaf'. İşte görüp görebileceğiniz en tuhaf trendler...Aynı yaşta olduklarına inanamayacaksınız

Kimi yaşından genç gösteriyor, kimi daha yaşlı... İşte aynı yaşta olduklarına inanamayacağınız ünlüler


Çizgi film karakterlerinin hayata gelmiş halleri gibiler

Küçük Denizkızı'ndaki cadı Ursula mı dersiniz, Notre Dame'ın Kamburu olan Quasimodo mu... İşte görenleri şaşırtan, çizgi film karakterlerine benzeyen insanlar.

Nur Yerlitaş sessizliğini bozdu

İşte Benim Stilim’ yarışmasında jüri üyeleri Nur Yerlitaş ile İvana Sert arasında anlaşmazlık çıkmış ve yapımcı Nur Yerlitaş’tan yana olup İvana Sert’in işine son vermişti. Yaşananların ardından Nur Yerlitaş sessizliğini bozdu.Göz altında morluk neden olur?

Hemen hemen herkes göz altlarındaki morluklardan şikayet eder. Normalde göz altı morluğu gibi bir sıkıntısı olmayan insanlar bile birkaç gün uykusuz kaldığında veya uzun saatler boyunca bilgisayar başında çalıştığında yorgunluk hemen gözlere yansır. Bu durum dışında göz altı morluğunun bir çok nedeni olabilir. İşte bunlardan bazıları;

Kadınların makyajla şaşırtan değişimi

Kadınların makyaj sonrası değişimi görenleri şaşırtıyor. İşte sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda makyajla değişerek en çok şaşırtan kadınlar...

Daha verimli bir hayat için neler yapmalıyız?

Sabah kalktığınızda aynadaki görüntünüze soru sormayı ihmal etmeyin. İlk soracağınız soru ise “Bugün son günüm olsaydı, ne yapmak isterdim?” olsun. Bugün son gününüzmüş gibi, olabilecek en enerjik halinizde uyanın yataktan. Yapacak o kadar güzel planlarınız var ki, hiçbiri ertelenmemeli! Peki bu enerjiyi benliğinizde bulmanız ve daha verimli günler geçirmek için sahip olmanız gereken rutinler nelerdir? .

İyi bir baba olmak için 10 altın anahtar

Çocuğun gelişiminde çok önemli yeri olan baba, hem kız hem erkek çocuk için güvenin simgesi. Babayla yaşanan ilişki, çocukların kişilik ve cinsel kimlik gelişiminden hayatlarının gelecek döneminde yer alacakları toplumsal rollere kadar pek çok konuda belirleyici oluyor. Uzmanlar ideal baba olmanın 10 kuralını sıraladı.

Rus model çekim için ölümü göze aldı

Rus model Viki Odintcova, sosyal medya paylaşımlarıyla tekrar gündeme oturmayı başardı. Odintcova, Dubai'de bir gökdelenin en üst katından kendini aşağı bıraktı. İşte yürekleri ağızlara getiren o kareler...

Dünyanın en küçük evlerinde böyle yaşıyorlar

Hong Kong'da dünyanın en küçük apartman daireleri bulunuyor. Yüz binlerce insan çok katlı apartmanların tuvalet büyüklüğündeki dairelerde üst üste yaşıyor. Alt gelir grubunun yaşadığı evlerde, mutfak, yatak odası, oturma odası bir arada bulunuyor.

Ebru Şallı, Cem Yılmaz'a gönderdiği mesajların ardındaki sır

Geçtiğimiz yaz magazin gündemine bomba gibi düşen Ebru Şallı-Cem Yılmaz ilişkisine dair magazin kulislerinde ilginç bir dedikodu dolaşmaya başladı.

Ünlü futbolcu Caner Erkin ve oyuncu Şükran Ovalı evlendi

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile oyuncu sevgilisi Şükran Ovalı, İtalya’nın başkenti Roma’da evlendi.

Canan Karatay'la kıyaslanınca rahatsız oldu

Sosyal medyada Canan Karatay’la güzellikleri kıyaslanan Nebahat Çehre, “Bu konuda kıyaslanmak beni rahatsız etti” dedi.

Kirli sakallı erkekler dikkat!

Yapılan yeni bir araştırmanın sonucuna göre kadınlar, kısa süreli ilişkiler için kirli sakallı erkekleri tercih ediyor ancak gür sakallı erkekleri 'eş adayı' olarak görüyor.

İşte dünyanın en lüks otel odası

İtalya'nın Milano şehrinde yer alan Excelsior Hotel Gallia, Dünya Seyahat Ödülleri'ne göre dünyanın en zengin süitine ev sahipliği yapıyor.

DİĞER "magazin" LİNKLERi