Bakanlıktan ete müdahale

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, et fiyatlarını biraz daha disipline edebilmek, tüketicinin zararlarını önleyebilmek için ithalat izni vereceklerini belirtti. Uygulamanın detaylarının önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor. Şu anda sadece ESK'nın et ithal etme izni bulunuyordu.Mustafa Koç'tan TEV'e tarihi bağış

Mustafa V. Koç’un sevenleri, dedesi Vehbi Koç’un kurucusu olduğu Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) tarihinin bağış rekorunu kırdırdı. Koç Ailesi’nin çelenk yerine hayır kurumlarına bağış yapması isteğine saygı gösteren Koç’un sevenleri, TEV’e 3 bin 500’ün üzerinde çelenk bağışı yaptı. Koç için yapılan bağışlar, bugüne kadar yapılan en yüksek bağışı 8’e katladı.


Vehbi Koç'tan yıllar önce mektup: Mustafa'ya 'Rahmi'nin oğlu muamelesi' yapmayın

Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için merhum Vehbi Koç'un oğlu Rahmi Koç'a yıllar önce yazdığı mektup tekrar gün yüzüne çıktı. Mektup sosyal medyada kısa sürede binlerce kez paylaşıldı.

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu Mustafa Koç'un cenaze töreninde selamlaşmadı

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç bugün son yolculuğuna uğurlandı. Son günlerde birbirlerini sert sözlerle eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu törende selamlaşmadı ve o anlar kameralara yansıdı.Müftüden Mustafa Koç için duygulandıran sözler

Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, son yolculuğuna uğurlandı. Koç'un cenaze namazı Üsküdar'daki Marmara İlahiyat Camii’nde kılındı. Namazı kıldıran İstanbul Müftüsü Rahmi Yaran, 'Koç ailesi Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ne özel bir ilgisi vardı. Bu vesile ile Mustafa Koç beyefendi de bu fakülteye defalarca gelmişti' dedi.

Mustafa Koç son yolculuğuna uğurlanıyor

Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Koç'un cenazesine Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu katılım gösterecek. Türkiye'yi yasa boğan cenaze nedeniyle bugün İstanbul'da bazı yollar kapalı.

Mustafa Koç'un cenaze töreni nedeniyle bu yollar bugün trafiğe kapatılacak

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un cenaze töreni nedeniyle bugün bazı yolların trafiğe kapatılacağı duyuruldu.

Fenerbahçe taraftarından Mustafa Koç kararı

Fenerbahçe taraftarları, sarı lacivertli kulübün kongre üyesi olan işadamı Mustafa Koç'un vefatı nedeniyle yarınki Çaykur Rizespor maçına simsiyah kıyafetler giyerek gidecek.

Divan'a ziyaretçi akını

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un vefatı dolayısıyla Koç Ailesi, taziyeleri Divan Oteli'nde kabul ediyor. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'de ziyaretçiler arasındaydı.

Murat Ülker'den Mustafa Koç mesajı

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker kalbine yenik düşüp hayata veda eden Mustafa Koç’un ardından duygusal bir mesaj yayımladı.

Kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren ünlüler

Ani ölümleriyle milyonları yasa boğdular...

Acı haber Türkiye'yi birleştirdi

Ülke olarak son dönemde ne sevinçte, ne de kederde birleşebildik. Bu durum uluslararası medyada bile şaşkınlıkla karşılandı. New York Times, Türklerin terör saldırılarından sonra bile birbiriyle kavga ettiğini, milli takım zaferlerine dahi beraber sevinemediğini yazdı. Bu durum, bugün Türkiye’yi sarsan bir acıyla değişti. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un kalp krizi sonucu vefatının ardından siyasetin, iş dünyasının, spor ve sanat camiasının her kesiminden taziye mesajları yağdı. Hastane ziyaretçi akınına uğradı. Hürriyet’e yazan binlerce okur, Mustafa Koç’u sevgi ve saygıyla andı.

Para vermeyen annesini ve komşusunu öldürdü

ISPARTA`da, para vermedikleri için önce annesi 53 yaşındaki Türkan Akal`ı, ardından da komşusu Aynur Akkuş`u bıçaklayarak öldüren 26 yaşındaki Mustafa Akal, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'den Mustafa Koç mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP Eş Genel Başkanları Figen Yüksek ve Selahattin Demirtaş iş adamı Mustafa Koç'un vefatı sebebiyle Koç ailesine taziye dileklerini ilettiler.

Mustafa Koç'un cenazesi pazar günü kaldırılacak

Hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un cenazesi 24 Ocak 2016 Pazar günü öğle namazını müteakip Teşvikiye Camii’nden kaldırılacak.

DİĞER "muhammet mustafa dede" LİNKLERi

MuHaMMeT MusTaFa DeDe Fun. 8418 likes · 73 talking about this.span

Facebook is a social utility that connects people with friends and others who work

Muhammet Mustafa DeDe is on Facebook. Join Facebook to connect with

Muhammed Mustafa Dede is on Facebook. Join Facebook to connect with

R&B AND BaşlıkLar. Ana Sayfa · => Tanıtım · => VideoLar · => Asi StyLa ...