Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendine tepki gösteren şehit yakınından şikayetçi oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit olan kuzeninin cenazesinde 'Kardeşi kardeşe kırdırıyor' diye kendisine tepki gösteren Ömer Bulur hakkında 'terör örgütü propagandası', 'halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik' ve 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçlamalarıyla açılan davaya katılma talebinde bulundu.

Hızlı yaşlandığınızı gösteren dört işaret
Yaşlılığı sadece kırışıklıklara bakarak ölçmeyin.Aşağıdaki belirtileri kendinizde gözlemliyorsanız mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

İnsanlara sizi itici gösteren 9 tipik davranış şekli
Sosyalleşmek kimilerine göre kolay, kimilerine göre zor bir durum. Ancak insanlarla kolay iletişime geçebiliyor olmanız, onların sizden hoşlandığı anlamına gelmiyor. Bazen karakterinize oturmuş olduğunu hissettiğiniz huylarınız, insanlara itici gelebiliyor.

İlişkinizin çıkmaza girdiğini gösteren 5 durum
Her insan en mükemmel ilişkiyi kendi yaşadığını düşünür, öyle olsun ister sorunları gözardı eder taki…Kimse buzdağının arkasına bakmaz ilişkinin çıkmaza girdiğini gösteren belirtileri dile getirmez.

Erkeklerin dünyasında kadın olmanın zorluğunu gösteren 5 fotoğraf
Allaire Bartel, yayınladığı yeni fotoğraf serisinde erkeklerin hüküm sürdüğü ataerkil bir düzende yaşamaya çalışan kadınların durumunu gözler önüne seriyor

AKP’nin oylarını yüzde 40’ın altında gösteren şirkete Maliye baskını
Geçtiğimiz günlerde yayımladığı son seçim anketinde AKP’nin oy oranını yüzde 40’ın altında gösteren Gezici Araştırma Şirketi’ne baskın yapıldı.

Kar canavarı Yeti'nin varlığını gösteren en büyük kanıt
Bilim insanlarının dev kar canavarı Yeti’nin var olduğuna dair en önemli kanıt ellerinde duruyor.

-