10 yıllık ödemeleri geri almak için bu dilekçeleri verdiler
Tüketici Hakları Derneği (THD) Başkanı 'Elektrikte Soyguna Son Kampanyası' başlatarak, kayıp-kaçak,dağıtım, iletim, perakende satış hizmet ve sayaç okuma bedellerini geri istedi.

Avrupa'da 10 bin göçmen çocuk kayıp
Avrupa Polis Örgütü Europol, son 2 yıl içerisinde 10 binin üzerinde göçmen çocuğun Avrupa Birliği (AB) ülkelerine geldikten sonra kaybolduğunu açıkladı.

Kayıp çocukları bulana ödül
Tokat'ın Reşadiye ilçesinde bir ay önce kaybolan Bayram Erol (8) ile Dursun Kaan Taşcı'nın (5) aileleri, çocuklarını bulana para ödülü verecek.


Buz tutan Çoruh’a düşen çocuk kayboldu
Erzurum’un İspir ilçesinde yüzeyi buz tutan Çoruh Nehri’ne düşen 11 yaşındaki Atakan Zor, buzların altında kayboldu. Balık adamlar, Atakan Zor’u bulmak için buzda levyelerle delik açıp, dalış yapıyor.

Tokat'ta iki annenin acı dolu bekleyişi 28. gününde
Tokat'ın Reşadiye ilçesinde kaybolan 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşcı ile 8 yaşındaki Bayram Erol'u arama çalışmaları sürerken anneleri ise umutlarını sürekli taze tutarak bir an önce çocuklarının bulunmasını istiyor.

''Kayıp çocuklar''ın önüne geçmek için 10 altın kural
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, son günlerde meydana gelen kayıp çocuklar haberleri üzerine 'Çocuklar Kaybolmasın Projesi' kapsamında yapılması gereken '10 Altın Kural' belirledi.

Kayıp kimlik cezasına düzenleme
Nüfus cüzdanını kaybedenlerden alınan 90 liralık para cezası kaldırıldı. Ceza yerine kimlik çıkarmak isteyenlerden 50 TL'lik değerli kağıt bedeli alınacak.

Şehit askerin kayıp mezarı 48 yıl sonra bulundu
Çankırı'da şehit düşen piyade er Filit Çetintaş'ın kayıp mezarı 48 yıl sonra ortaya çıkarıldı. Mezarın bulunduğunu haber alan aile, şehidin mezarını ziyaret etti.

14. gün! Kayıp çocuklar için barajın suyu kesildi
Tokat'ın Reşadiye ilçesinde 14 gün önce ortadan kaybolan komşu çocukları 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı ve 8 yaşındaki Bayram Erol'ı arama çalışmaları sürüyor. Bu sabah bölgedeki Kılıçkaya Barajı’nın kapakları kapatılıp su seviyesi düşürüldükten sonra Kelkit Çayı’nda yeniden arama çalışmaları başladı.

Kayıp çocuklarla ilgili şoke eden ihbar
Tokat Reşadiye'de 11 gündür kayıp Bayram ile Kaan'ı 'Deli Engin' lakaplı kişinin kaçırdığı ihbarı geldi. Polis şimdi her yerde onu arıyor.

Kaçırılma ihtimali ağırlık kazanıyor
Tokat’ın Reşadiye İlçesi’nde geçen hafta salı günü kaybolan komşu çocukları 8 yaşındaki Bayram Erol ve 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı, tüm arama çalışmalarına rağmen Kelkit Çayı’nda da bulunmadı. Çocukların kaçırılma ihtimali ağırlık kazanırken Emniyet Genel Müdürlüğü’nden görevlendirilen özel ekip ilçeye geldi.

3 haftadır kayıp olan futbolcu ölü bulundu
3 hafta önce kayıp ilanı verilen futbolcu Gohouri, Ren Nehri'nde ölü bulundu.

Tokat'ta kayıp çocuklar için aramalar devam ediyor
Tokat’ın Reşadiye İlçesi’nde geçen salı günü kaybolan komşu çocukları 8 yaşındaki Bayram Erol ve 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı’yı arama çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar çocukların en son görüldükleri Kelkit Çayı kenarı ve içerisinde sürdürülürken, kayıp iki çocuğun gözü yaşlı anneleri çocuklarından güzel bir haber bekliyor.

Bir il iki kardeş için seferber oldu
Tokat’ın Reşadiye ilçesinde kayıp olan 8 yaşındaki Bayram Erol ile 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı'yı arama çalışmalarına özel eğitimli köpekler de katıldı.

5 ve 8 yaşlarındaki 2 çocuk kayboldu
Tokat'ın Reşadiye ilçesinde öğle saatlerinde kaybolan 5 ve 8 yaşlarındaki iki çocuğun bulunması için arama başlatıldı.

Yürüyüşe çıktı 3 gündür kayıp
Alzheimer hastası 70 yaşındaki emekli bahçıvan Mehmet Hasan Demirkaya’dan üç günden haber alamayan ailesi yetkilerden yardım istedi: “Havalar soğuk, üzerinde kalın elbise yoktu. Hayatından endişe ediyoruz.”

Kayıp ressam Nurdan İskender'in cesedi teşhis edildi
İstanbul'da 4 gün önce esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Ressam Nurdan İskender'e çok benzeyen bir cesedin çarşamba günü Beşiktaş sahilinde denizden çıkarıldığı tespit edildi.

İstanbul'da esrarengiz kayboluş
İstanbul'da 3 gün önce evinden ayrılan ressam Nurdan İskender, esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Nurdan İskender'in kol çantası kaybolduğu gün gece saatlerinde Unkapanı'nda bir ağaç altında ortaya çıktı. Çantada cep telefonu, cüzdan, kredi kartları ve bir miktar para bulundu. Olayla ilgili inceleme yapan polis, esrarengiz kayboluşla ilgili ipucu bulmak için Nurdan İskender'in günlüğünü araştırıyor.

Asıl hazine oradaymış! Yasa tamam, altına hücum başlıyor
Uzay, altın, platin ya da demir cevherleriyle bir hazine gibi. ABD'de kabul edilen yeni bir yasa yakında uzayda gerçek anlamda bir altına hücumu başlatabilir.

Kanuni Sultan Süleyman'ın kayıp mezarı bulundu!
Budapeşte'de Türkiye Büyükelçisi Şakir Fakılı, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı yetkilileri ve Macar bilim adamlarının katıldığı bir basın toplantısında Zigetvar yakınlarında Kanuni Sultan Süleyman'ın kayıp mezarının bulunduğu açıklandı.

Yine facia haberi geldi: 11 ölü, 13 kayıp
Aydın'ın Didim ilçesinden hareket ettiği sanılan mültecileri teknesi Farmakonisi (Bulamaç) adası yakınlarında battı.

-