Muş'ta sel felaketi: 2 çocuk hayatını kaybetti, 1 çocuk kayıp!
Muş'un Korkut ilçesine bağlı Karakale Köyü'nde aniden bastıran yağmur sonrası Sılığ Deresi taştı. Olayda bir otomobilin sele kapılması sonucu araç içerisindeki 2 çocuk hayatını kaybettiği, Karakale Köyü'nde yaşayan bir çocuğun ise sel sularına kapılarak kaybolduğu öğrenildi.

129 gündür kayıp olan İdil ve babasının cesetleri apartman bodrumunda bulundu
Ankara’nın Sincan ilçesinde 129 gün önce kaybolan 10 yaşındaki İdil Alkan ve babası Ali Alkan’ın cansız bedeni, yaşadıkları apartmanın bodrum katında bulundu.

Atalay Filiz'in kayıp sevgilisinden ilk sinyal!
Atalay Filiz’in Paris’te kaybolan sevgilisi Olga Seregina’nın Rus Facebook’u olarak bilinen vk.com’daki internet sayfası, beş yıl sonra ilk kez online oldu

Turizmde en kötü haziran! Rusya'dan yüzde 98, Almanya'dan yüzde 45 kayıp
Turizm sezonu bu yıl tarihinin en kötü haziran ayını yaşıyor. Antalya'ya 1-16 Haziran tarihleri arasında gelen turist sayısında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 58.7 düştü. Aynı dönemde Rus turist sayısı yüzde 98.5, Alman turist sayısı yüzde 44.9 azaldı.

Sancaktepe'de kaybolan 6 çocuk bulundu
İstanbul Sancaktepe'de evlerinden birlikte ayrılan ve 24 saattir haber alınamayan 6 çocuk Sakarya Karasu'da bulundu.

Öğrencisiyle kaçan müdür onu bırkakıp kayıplara karıştı
Mersin’in Anamur İlçesi’nde, iddiaya göre öğrencisi T.A’yı kaçırdıktan sonra 'yoğun mahalle baskısı gördüğü' belirtilen özel lisenin müdürü Osman Furkan Cengiz, kayıplara karıştı. Genç kız haber verdiği ailesi tarafından Antalya Otogarı'ndan alınarak Anamur’a getirildi.

Seri katil Atalay Filiz'in kayıp sevgilisinin arkadaşı konuştu
Seri katil Atalay Filiz’in öldürdüğü tahmin edilen sevgilisi Olga Seregina’nın Rusya’daki çocukluk arkadaşı Yuliya Gordiyenko konuştu. Gordiyenko “Peşini bırakmıyordu. Kurtulmayı çok istedi ama başaramadı” dedi.

Kaybolan 3 yaşındaki Ecrin için korkunç şüphe
Sakarya’nın Pamukova ilçesinde evin önünde oyun oynarken kaybolan 4 yaşındaki Ecrin Acar’ı bulmak için dün geceden beri devam eden arama çalışmalarında herhangi bir sonuç elde edilemedi. Aile, küçük Ecrin’in kaçırılma ihtimali üzerine yoğunlaştı.

Mimar Sinan'ın kayıp eseri bulundu
Edirne'de Selimiye Camisi'nin önündeki tarihi Yemiş Kapanı Hanı'nı kurtarma kazısında, Mimar Sinan'ın Edirne'de yaptığı su yolu bulundu.

2 çocuk annesi tarih öğretmeni kayıp!
İstanbul Tuzla'da dün öğle saatlerinde küçük kızını okuldan almak için evden ayrılan 2 çocuk annesi tarih öğretmeni Fatma Kayıkci’den (40) haber alınamıyor. Apartman sakinleri, öğle saatlerinde 4 katlı binanın giriş dairesinde boğuşma sesleri duyduklarını belirtirken, şüpheli olarak görülen ve giriş dairesinde tek başına yaşayan F.A. (29) adlı kişinin aynı saatlerde kayıplara karıştığı tespit edildi.

Elektrikte herkesi etkileyecek önemli değişiklikler yolda!
Meclis'te görüşülecek Elektrik Piyasası Kanunu, önemli değişikliklere imza atacak. Teklifin yasalaşması halinde Akkuyu başta olmak üzere, nükleer tesis kurmak için kıyı ve sahillere, zeytinlik sahalara, askeri arazilere girilmesinin önünü açılacak.

Melih Gökçek'ten kayıp rakam açıklaması
Ankara Büyükşehir Belediyesi, bugün Cumhuriyet Gazetesi ve ondan alıntı yapan bazı internet sitelerinde yer alan 'Belediyenin 553 milyonu Kayıp' başlıklı haberin gerçeklerle ilgisi olmadığını, haberin algı oluşturmaya yönelik olduğunu belirterek, 'İddia edilen kayıp rakamı, 2012 yılına kadar defter usulü ile yapılan çalışmaların otomasyona geçiş sistemindeki aksaklıktan kaynaklanmıştır. Herhangi bir kayıp yoktur' denildi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde 553 milyonluk noksan!
Büyükşehir'in 4 milyar TL'nin üzerindeki bütçesinin yüzde 10'una yakın kısmının 'noksan' olduğu ortaya çıktı.

Bağcılar'da 14 yaşındaki çocuktan haber alınamıyor
İstanbul'un Bağcılar ilçesinde arkadaşıyla buluşmak için üzerine para ve kimlik almadan yola çıkan ortaokul son sınıf öğrencisi Serhat Taş'ın (14) ailesi, çocuklarından dünden bu yana haber alamadıklarını belirterek polise başvurdu.

Kaybolan 10 yaşındaki Demirhan için herkes seferber oldu
Dün kaybolan 10 yaşındaki Demirhan Dir'in cansız bedeni arama yapılan alanda bulundu.

Ruslardan sonra onlar da gelmiyor! Turizmde kayıp büyüyor
Antayla’ya yılın 4 aylık döneminde bir önceki yıla göre yüzde 30 düşüşle havayoluyla 843 bin 517 turist geldi. Ocak- Nisan döneminde Rusya pazarındaki kayıp ise yüzde 90’a ulaştı.

İzmir'de zihinsel engelli çocuk kayboldu
Aliağa ilçesine bağlı Karakuzu köyünde kaybolan zihinsel engelli 6 yaşındaki çocuk için Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ve jandarma ekipleri tarafından arama çalışması başlatıldı.

Akdeniz'de facia: 80 kayıp
Uluslararası Göç Örgütü IOM'den yapılan açıklamaya göre, Libya kıyılarında alabora olan lastik botta bulunan 80 kişi kayboldu.

16 yaşındaki Beyza Yaren Kocak kayıp
Mersin'de çöp dökmek ve ekmek almak için evden çıkan 16 yaşındaki Beyza Yaren Kocak'dan 10 gündür haber alınamıyor.

Kahramanmaraş'ta kaybolan çocuğun cesedi bulundu
Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde evinin önünde oynarken kaybolan ve dünden bu yana kendisinden haber alınamayan 6 yaşındaki Yusuf Kuzu'nun su kanalında cesedine ulaşıldı.

Kayıp kadının cesedi ormanda bulundu
Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde bir çobanın ihbarı üzerine ormanlık alanda kadın cesedi bulundu. Cesedin 10 aydır kayıp olan Şehri Şahan'a ait olduğu tahmin ediliyor.

-