Düğün tarihi ve yeri belli oldu
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun sır gibi sakladıkları düğün detayları belli oldu. Ünlü çift, 9 Temmuz'da Çubuklu 29'da yapılacak bir törenle evlenecek.

Sevgilisi için yemek kursuna yazıldı!
Neslihan Atagül sevgilisi Kadir Doğulu için yemek kursuna yazıldı.

132 aydından Cizre bildirisi
Aralarında Kadir İnanır, Lale Mansur, Vedat Türkali, Rakel Dink, Murathan Mungan ve Baskın Oran gibi sanatçı, akademisyen ve gazetecilerin olduğu 132 kişi Cizre'de bir evde bulundukları iddia edilen ve kendilerinden haber alınamayan yaralılar için devlete çağrı yaptı, 'Siz onları kurtarmazsanız biz kurtarmaya hazırız' dedi.

Borçlu çıktı!
Gani Müjde’nin “Pis Yedili” dizisinden izinsiz ayrıldığı iddiasıyla Kadir Doğulu’ya açtığı tazminat davası yeniden görüldü. 70 bin lira cezaya itiraz eden Doğulu’yu haklı bulan mahkeme, Gani Müjde’nin açtığı davayı bu defa reddetti.

Kağıt toplayıcısına sürpriz kutlama
Bir grup genç Türkiye'nin 2015 yılının son gününde tanıdığı, doğum gününde zor hava şartlarına rağmen kağıt toplayarak geçimini sağlayan Kadir Karamanlı'yı arayıp bularak sürpriz doğum günü düzenledi.

İbrahim Tatlıses'in eski ortağına 180 yıl hapis
İbrahim Tatlıses’in 5 yıl önce Kuzey Irak’ta inşaat alanında ortaklık yaptığı Rujdi Said Kadir’e (sağdaki), dolandırıcılık suçundan 180 yıl hapis cezası verildi.

Aksaray'da vahşet!
Aksaray'da 26 yaşındaki evli Kadir Çekiç, dün yol kenarında cinsel organı ve boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu. Bugünde çöplük alanda 21 yaşındaki İmdat Tayfur Doğan, aynı şekilde ölü olarak bulundu. Doğan'ın sol bacağına ise kalemle 'Namus için' yazısı olması dikkat çekti.

'İşte Benim Stilim' yarışmasında şok eden ayrılık!
Yarışmanın jürilerinden Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu ani bir kararla istifa etti.

Beren Saat müjdeyi verdi
Eşi Kenan Doğulu ile bir kuaför salonunun açılış partisine katılan Beren Saat, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine planlanandan erken katılacağını söyledi.

İstanbullu beğenmedi yeni vapurlardan vazgeçildi
Şehir Hatları'nın 28 Mayıs 2015 tarihinde hizmete giren yeni double ended tipi yolcu gemileri vatandaşlar ve denizciler tarafından beğenilmeyince hizmette olan 4 geminin haricinde yapılacak 6 yeni geminin bu seriye benzemeyeceği öğrenildi.

3.300 metre tünele 3.400 kurban
Davutoğlu, İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın fikrini paylaşarak tünelin toplam uzunluğu kadar muhtaç kişiye dağıtılmak üzere kurban kesileceğini söyledi. Tünelin toplam uzunluğu ise 3 bin 340 metre.

Beren Saat'e kayınvalidesinden tepki!
Türkiye'nin en gözde çiftlerinden Beren Saat ile Kenan Doğulu evliliği üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddiası, bomba etkisi yarattı.

Minyonların en kötüsü Beren Saat oldu
Beren Saat ve Kenan Doğulu Minyonlar filmi için stüdyoya girdi.

''Kadir Gecesi'' O gece melekler, Rablerinin izniyle her bir emir için inerler
Kadir Gecesi'nden Mekke devrinde nazil olan ve Kur'an'ın doksan yedinci sûresi olan beş ayetlik Kadir Suresi'nde bahsedilir. Bu surede Kur’an’ın indirildiği Kadir Gecesi'nden bahsedildiği için bu sureye Kadir Suresi denmiştir. Kadir, 'azamet' ve 'şeref' demektir.

Kenan Doğulu müjdeyi verdi
Antalya Kemer Belediyesi’nin, bu yıl 12’incisi gerçekleştirilen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde sahne alan Kenan Doğulu, izleyicilere enerjisi yüksek öncesi basın mensuplarıyla yaptığı kısa söyleşide yeni single çıkaracağının müjdesini de verdi.

MHP adayından gençlere Ozan Doğulu konseri
MHP Kocaeli 2'nci sıra adayı Lütfü Türkkan'ın davetlisi olarak İzmit'e gelen aranjör ve DJ Ozan Doğulu, siyasilerin miting yaptığı Perşembe Pazarı meydanını doldurdu. Coşan hayranlarının isteğini kıramayan Ozan Doğulu onlarla birlikte 'Bozkurt' işareti yaptı.

Beren Saat düğüne kıyafetiyle damga vurdu!
Engin Hepileri-Beyza Şekerci çiftinin düğününe katılan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti büyük ilgi gördü.

İlk oruç hangi tarihte tutulacak
2015 yılı Ramazan ayının yaklaşması ile hangi gün oruç tutacağımız ile ilgili sorular

Kadir Topbaş'tan metro müjdesi
İstanbulluların trafik çilesini bir nebze olsun azaltacak müjde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan geldi.

Beren Saat ve Kenan Doğulu isyan etti!
Müzisyen Değer Deniz'in öldürülmesinden sonra, Beren Saat Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

Beren Saat'ten 'tüp bebek' iddialarına yanıt
Beren Saat, ikiz bebeklere hamile kaldığı iddiasına öyle bir cevap verdi ki...

-