Kadir Topbaş'ın damadı dahil 11 işadamı daha tutuklandı
FETÖ/PDY soruşturmasında dün mahkemeye sevkedilen 65 işadamından aralarında Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı ve Faruk Güllü'nün de bulunduğu 27 işadamı tutuklandı. İşadamlarının tutuklanma gerekçesi ise 'silahlı terör örgütü üyeliği.''

Kadir Topbaş'ın görevi bıraktığı iddialarına cevap
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis 2. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, yaptığı açıklamayla Kadir Topbaş’ın görevi bıraktığı haberlerini yalanlandı.

Kadir Topbaş'tan özür dileyip görevinden ayrıldı!
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın en gözde bürokratlarından olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut, iki yıl önce getirildiği görevinden ayrıldı.

İki kişiyi öldürdü, selfie yapıp Facebook'tan paylaştı!
Aydın'da Ahmet İnan, işlettikleri restoranın kirasını ödemedikleri gerekçesiyle tartıştığı itmecisi Kadir Çatıkkaş'ı (45) ve oğlu Çağlar Çatıkkaş'ı (22) tabancayla ateş ederek öldürdü. Gözaltına alınan İnan, yakalanmadan önce özçekim yapıp, sosyal medya hesabından 'Hakkınızı helal edin, Allah'a emanet olun. İki pisliği temizledim, cezamı çekmeye gidiyorum' notuyla paylaştı.

Topbaş: ''Taksim Topçu Kışlası'nı yapacağız, Cumhurbaşkanımız zaten net söylüyor''
Taksim Meydanı ile ilgili olarak da Osmanlı döneminde Topçu Kışlası'nın olduğunu, bir mimar olarak ön yargılı duruşu kabul edemediğini ifade ederek, şunları kaydetti:

'Vatan Hainleri Mezalığı'na bir hain defnedildi
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, dün akşam vatan hainleri mezarlığına bir hainin defnedildiği açıkladı.

''Belediyemizden 300 civarında tespit ettik ve işten attık''
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 'Bu parazitler yok edilmek üzere tespit ediliyor. Belediyemizden 300 civarında tespit ettik ve işten attık. Tespitlerimize devam ediyoruz. Asla affetmeyeceğiz' dedi.

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu evlendi!
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu 2 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı.

Kemal Doğulu'nun sağlık durumu hakkında açıklama
Modacı Kemal Doğulu, dün akşam Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Vişne Sokak’ta ev sahibi tarafından kanlar içinde yerde bulundu. Kadir Doğulu, kardeşinin sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Kemal Doğulu hastaneye kaldırıldı
İşte Benim Stilim adlı yarışma programındaki jüri üyeliğiyle üne kavuşan Kemal Doğulu merdivenlerden düşerek ağır yaralandı.

Beyttüşşebap Kaymakamı'ndan fotoğraf açıklaması
Şırnak Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe, hakkında çıkan PÖH iddiası haberlerine açıklık getirdi. Kaymakam Güntepe, iddiaların dayandırıldığı fotoğrafın terör örgütüne yakın sosyal medya hesaplarından photoshop tekniğiyle oluşturulup paylaşıldığını söyledi.

Hande Yener: Kadir hala benim kıymetlim
Hande Yener'den eski sevgilisi Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün evliliği ile ilgili soruları yanıtladı.

Neslihan Atagül: Onlara inat anne olacağım
'Kara Sevda' dizisinin 'Nihan'ı Neslihan Atagül, 9 temmuz'da Kadir Doğulu ile evlenecek.

Eşi, Facebook'tan tuzak kurup kurşun yağdırdı
İzmir’de, cezaevinden izinli çıkıp 8 aylık eşini öldüren, erkek arkadaşını ağır yaralayan Kadir Alay’ın, Facebook’tan cezaevine döndüğünü yazarak tuzak kurduğu ortaya çıktı.

Topbaş'tan İstanbul projesi
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kabataş ile Üsküdar arasında yaya tüneli ile yürüyüş yolu yapacaklarını söyledi. Topbaş, İstanbul'da ulaşımı rahatlatmak için 1000 yeni metrobüs daha alınacağını açıkladı.

AK Parti Bilecik İl Başkanı istifa etti
AK Parti Bilecik İl Başkanı avukat Kadir Bayrak görevinden istifa etti.

Kadir Doğulu: ''Aramızı bozmaya çalışıyorlar!''
Geçtiğimiz akşam oyuncu Birkan Sokullu ile yemek yiyen Kadir Doğulu basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Düğün tarihi ve yeri belli oldu
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun sır gibi sakladıkları düğün detayları belli oldu. Ünlü çift, 9 Temmuz'da Çubuklu 29'da yapılacak bir törenle evlenecek.

Sevgilisi için yemek kursuna yazıldı!
Neslihan Atagül sevgilisi Kadir Doğulu için yemek kursuna yazıldı.

132 aydından Cizre bildirisi
Aralarında Kadir İnanır, Lale Mansur, Vedat Türkali, Rakel Dink, Murathan Mungan ve Baskın Oran gibi sanatçı, akademisyen ve gazetecilerin olduğu 132 kişi Cizre'de bir evde bulundukları iddia edilen ve kendilerinden haber alınamayan yaralılar için devlete çağrı yaptı, 'Siz onları kurtarmazsanız biz kurtarmaya hazırız' dedi.

Borçlu çıktı!
Gani Müjde’nin “Pis Yedili” dizisinden izinsiz ayrıldığı iddiasıyla Kadir Doğulu’ya açtığı tazminat davası yeniden görüldü. 70 bin lira cezaya itiraz eden Doğulu’yu haklı bulan mahkeme, Gani Müjde’nin açtığı davayı bu defa reddetti.

-