Hande Subaşı'na boşanmaya gittiği mahkemede şok
Boşanmaya giden Hande Subaşı-Can Tursan çifti, büyük şok yaşadı. Hakim, 'Sorunlarınızı çözmeniz için size süre veriyorum' dedi. Subaşı, gözyaşlarını tutamadı.

Ünlü çiftten kötü haber
Dört yıl önce nikah masasına oturan Hande Subaşı ile Can Tursan’ın evliliğinde kriz çıktığı, çiftin boşanma kararı aldığı iddia edildi.

Murat Dalkılıç ve Hande Subaşı'ndan büyük sürpriz
Oyuncu ve manken Hande Subaşı, oyunculuktan sahneye transfer olmaya hazırlanıyor. Subaşı, Murat Dalkılıç'la birlikte albüm için çalışıyor.

Bir dizi aşkı daha gerçek oldu
Güneşin Kızları dizisinde Ali karakterini canlandıran Tolga Sarıtaş ve Selin'e hayat veren Hande Erçel'in senaryo aşkının gerçeğe dönüştüğü iddia ediliyor.

BirGün yazarı ölü bulundu
BirGün Gazetesi'nin kültür sanat sayfasında yazıları yer alan 37 yaşındaki Hande Demircioğlu, İzmir'in Urla İlçesi'nde ailesine ait yazlıkta kardeşi tarafından ölü bulundu. Ankara'daki bombalı saldırı ve son dönemde yaşananlar nedeniyle moralinin oldukça bozuk olduğu öğrenilen Demircioğlu'nun cenazesi, otopsisinin ardından yakınlarına teslim edildi.

Hande Erçel'in aşkı ortaya çıktı
Güneşin Kızları Selin'in yani Hande Erçel'in gerçek hayatta sevgilisinin kim olduğu son dönem magazin gündeminin en çok tartışılan konularından birisi oldu.

Müzik dünyasının acı kaybı
Ajda Pekkan başta olmak Gülben Ergen ve Hande Yener gibi birçok ünlü ismin şan hocalığını yapan opera sanatçısı Erdem Siyavuşgil vefat etti.

Erdoğan, iftarda ünlülerle biraradaydı
Pek çok ünlü ismin bir araya geldiği iftarda Mustafa Ceceli ezan okudu. En çok eleştirilen isim ise Hande Yener oldu.

19 Mayıs'ta Tarkan'dan İstanbul konseri
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda İstanbullular Beşiktaş'ta Tarkan konseriyle günün coşkusunu kutlayacak.

Hande Yener, plajı satın aldı, poz verdi
Hande Yener, Bodrum Yalıkavak’ta açacağı ve Sebastian adını verdiği beach’te kumlara uzanıp poz verdi.

-