Bilim insanları, 500 yıl önce kurban edilerek, Arjantin topraklarındaki bir yanardağın zirvesine gömülen Inka mumyasının ölümüne ait sır perdesini kaldırmayı başardı.Avustralyalı Kelly Brown yedi yıldır bebek fotoğrafları çeken bir fotoğrafçı. Bu güne kadar 12 ülkeden 140 yenidoğan bebeği fotoğraflayan ödüllü fotoğrafçı Brown, eşsiz anlara tanıklık ediyor.


80’li yılların sonu, 90’ların başında çocuk olmuş bir Tumblr kullanıcısı olan tenaflyviper, Barbie bebeğe dair ilginç bir araştırmaya imza attı.

Milattan önceki tarihten günümüze kadar gelmiş olan tarihi eserlerden bazılarıTürkiye’nin ev sahipliğinde Antalya’da gerçekleştirilen G20 Liderler Zirvesi'nde yaşanan ilginç anlar objektiflere böyle yansıdı.

22 yaşındaki Joel Miggler'in yüzündeki 'delik'ler en garip rekorlar olarak tarihe geçti...

Atatürk ölümünün 77. yıldönümünde, tüm yurtta törenlerle anılıyor. Saatler tam 09:05'i gösterdiğinde sirenler çaldı ve ortaya bu manzara çıktı...

Kabukların içerisinden soyulmuş olarak çıkan karpuz görenleri şaşırttı.

Çay, Kahve, Kımız, Ayran, Kefir,Kola vb gibi içecekleri ne zamandan beri içiyoruz işte yanıtı:

Banyan ağaçları… Doğanın örtme, sarma, içine dahil etme gücünü en somut haliyle görmemizi sağlayan büyülü bir ağaç türü.

Bırakın yemeyi, toprağı öpmenizi sağlayacak, korku filmlerine ilham olabilecek deniz canlıları!

Şimdiki zamanların en popüler isimlerinin eski hallerine bir de buradan bakalım.

24 taşındaki bir performans sanatçısı İngiltere'de sergilediği bu gösteri sayesinde büyük ilgi gördü. Genç sanatçı kozmetik ürünlerin deneylerinde hayvanlara uygulanan işkencelere dikkat çekmek için gerçeküstü bir performans sahneledi...

Japonya’nın Kitakyushu şehrinde bulunan bu olağanüstü bahçe, görenleri etkisi altına alıyor. Başınızı kaldırdığınız anda gerçek bir renk şöleniyle karşılaşıyorsunuz. Rengarenk çiçeklerle kaplı bu yolda hiç bitmeyecek bir yürüyüşe çıkmak isteyebilirsiniz.

Bu hayvanlar alıştıklarınızdan biraz farklılar. Hem görünüşleri hem de özellikleri aklınızı başınızdan alacak...

DİĞER "foto galeri" LİNKLERi