Evlilik öncesi hayatla evlilik sonrası hayat aynı olmuyor. Erkekler açısından bekarlık ve başı bağlı hayatı karşılaştıran ilginç 10 grafik...

Vücut geliştirme alanında birçok başarıya imza atan 1 metre boyundaki Anton Kraft, 1.90 boyundaki sevgilisiyle görüntülendi.

Fotoğraftaki ufak çocuk şu an Türkiye'nin parlayan yıldızlarından Yasemin Kay Allen. Allen, şu sıralar Şükrü Özyıldız ve Kerem Bürsin ile beraber Şeref Meselesi'nin başrol oyuncularından biri.

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan dizinin Kübra karakteri Burcu Biricik, dizide olduğu gibi gerçek hayatta da ilk aşkının kendisi için bir travma olduğunu anlattı.

Samyeli'nin, bakışları ve yüzündeki mimiksiz ifadeleri yüzünden eleştirilen kızı Deren, paylaştığı fotoğraflar ile beğeni rekoru kırıyor.

Yapılan yeni araştırma çok ilginç sonuçları ortaya koydu. Yüzük parmağınız mı yoksa işaret parmağınız mı daha uzun?

Babalarının kazandığı paraları su gibi harcayan gençler, o harcamalarını instagramdan paylaşıyor. Kimi bir seferde 100 bin dolar harcıyor kimi deste deste paralarla poz veriyor. İşte o çocuklar...

Yaklaşık 177 kilo ağırlığındaki obezite hastası kadın hem nefes darlığı hem de başka sağlık sorunlarıyla boğuşan, hem de görüntüsünden hoşnut biriydi.

Oyunculuktan, şarkıcılıktan büyük paralar kazanan ünlü isimler, kazançlarını çeşitli sektörlerde kullanıyorlar. Ünlüler paralarını emlaktan, inşaata, gıda sektöründen eğlence hayatına farklı farklı iş alanlarda değerlendiriyorlar.

Kadınlar neden erkeklerden uzun yaşar hiç düşündünüz mü? En başından söyleyelim, İsviçreli bilim adamları bu konuda yeni bir araştırma yapmadı ancak az sonra göreceğiniz fotoğraflar bu kanıyı haklı çıkaracak cinsten... İşte Facebook'ta yoğun olarak paylaşılan o görüntüler...

Nurgül Yeşilçay'ın iddialı fotoğrafları beğeni rekoru kırıyor.

Genç şarkıcı Taylor Swift'in 40 milyon dolara sigortalattığı bacaklarından birini kedisi Meredith tırmaladı.

Ali Ağaoğlu, 3 Mart’taki doğum gününü önceki akşam Uludağ’da kutladı.

Genelkurmay Başkanlığı, Çanakkale Zaferi'nin 100. yılında daha önce yayınlanmamış fotoğrafları paylaştı.

Çoğumuzun her gün en az 1 tane çiğnediği sakızın ne faydaları var bir bilseniz! İşte sakızın insan hayatına faydaları...