Oyun dünyasında birbiri ile kıyaslanan birçok isim vardır. Hemen her türde yarışan yapımlar arasında, şüphesiz PES ve FIFA ikilisinin rekabeti dillere destan olacak cinsten. Sizce hangisi PES mi Fifa mı?

İşte zeki insanlarda dikkat çeken 8 özellik.

'Şeref Meselesi'nin 'Emir'i Şükrü Özyıldız ile 'Derya'sı Şükran Ovalı'nın aşkı herkesin dilinde. İddiaya göre; ilişkileri aylar önce yapılan ilk çekimde filizlendi.

Astroloji, sadece burcunuzun iyi yönlerini değil, onların sinirli taraflarını da gözler önüne seriyor... İşte burçların sinirlenince verdikleri tepkiler...

Araba satışları artık pazarlardan çok internet üzerinden yapılıyor. Yapılan bu alışveriş de zaman zaman fiyatlar normal fiyatlarının üzerinde olabiliyor. Bunların bazı sebepleri var.

Ülkücü öğrenciler ile PKK'lı olduğu iddia edilen grup arasında 2 gündür süren gerginlik yerini bu kez kavgaya bıraktı. Taş, sopa ve bıçakların kullanıldığı olаydа tеröristlеr, 1 ülkücü öğrеnci Fırat Çakıroğlu'nu öldürdü

Mudanya karayolunun kent merkezine geliş istikametinde, bu sabah buzlanma nedeniyle 100’ü aşkın aracın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi.

Loni Jane Anthony, hergün 20 muz yiyerek inanılmaz ölçüde zayıfladı. Avustralyalı kadının formülü diyetisyenleri ayağa kaldırdı.

Cansu Taşkın'ın Instagram sayfasında paylaştığı son fotoğraflara acemice photoshop uygulanmış olması takipçilerinin dikkatini çekti. Bu durum da 'Acaba belini olduğundan ince göstermek için de photoshop uygulamasından mı yararlanıyor' sorusunu akıllara getirdi.

Amerika New York'ta yaşayan Kelly Lee Dekay, çizgi karakter Jessica Rabbit'e özenip belini 36 santim inceltti. 27 yaşındaki bir çocuk annesi Dekay, belini 76 santimden 40 santime düşürmek için 7 yıl boyunca günde 12 saat korse taktı.

Hepimiz dizi ve fimlerde görsel efektler için teknolojiden yardım alındığını biliyoruz. Peki bu sahnelerin görsel efektleri olmadan nasıl göründüklerini hiç merak ettiniz mi? İşte görsel efektleri olmadan diziler ve filmler...

Instagram''daki Rich Kids of Turkey hesabı, Türkiye''nin zengin ailelerinin çocuklarının lüks paylaşımlarını derlemiş. İşte Instagram''daki Türk zenginler...

Sanatçı Hikaru Cho, meyveleri boyayarak başka meyvelere çeviriyor ve 'Göründüğü gibi değil' diyor!..

Rusya’nın Sibirya bölgesinde bulunan Çelyabinsk kenti sakinleri, dün sabah uyandıklarında gördükleri manzara karşısında hayrete düştü: Havanın yavaş yavaş aydınlanmaya başladığı sırada gökte üç güneş birden yükseliyordu.

Bu fotoğraflar 1971 yılında İstanbul'a gelen bir turistin fotoğraf makinesinden çıktı.