Kafası tam 9 kilo ağırlığında!

Bangladeş'in güneyinde yaşayan iki yaşındaki Emon adlı erkek çocuğun kafası tam 9 kilo ağırlığında.Turistlerin istenmediği rüya gibi tatil cennetleri

Business Insider adlı site, herkesin gitmek istediği listede ilk sırada olan ancak bu bölgede yaşayan yerel halkın fazla turistten rahatsız olduğu, dünyanın en kalabalık tatil yerlerini sıraladı.


Mehmetçik’ten nefes kesen tatbikat!

Kayseri'de Erciyes 2016 hava indirme tatbikatında Mehmetçik nefes kesti.

Bandırmalı çift, hurdayı arazi aracına dönüştürdü

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde otomobil aksesuar ve modifiye işleriyle uğraşan evli çift, 3 yıl önce 18 yaşındayken lösemiden yaşamını yitiren çocuklarının acısını hafifletmek amacıyla pazar günleri çalışarak, hurda otomobil parçalarından 'buggy' tipi arazi aracı yaptı.Bu ülkelerde güneş 24 saat batmıyor

Kuzey Kutup dairesinin kuzeyinde toprakları bulunan ülkelerde gece yarısı güneşi dönemi başladı. Hava koşullarının uygun olduğu günlerde bu bölgelerde bulunanlar 24 saat gökyüzünde görünen güneşin keyfini çıkartmaya başladılar.

Uçakların kara kutusu neden turuncudur? İşte cevabı

Egypt Air uçağının düşmesinin ardından yetkililer uçağın kara kutusuna ulaşmaya çalıştı. Peki bu kara kutu nedir, ne işe yarar, nasıl bulunur?

İşte Binali Yıldırım'ın imza attığı projeler

İşte AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan adayı Binali Yıldırım'ın Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı döneminde imza attığı projeler...

Yurtta 19 Mayıs coşkusu

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, resmi törenler ve etkinliklerle kutlanıyor...

Piton yılanı, yavru ceylanı tek lokmada yuttu!

Güney Afrika'da çekilen görüntüler doğanın acımasız yüzünü bir kez daha ortaya koydu. Dev piton yılanı yavru ceylanı annesinin gözlerinin önünde yuttu. Anne ceylan ise çaresizce o anları izledi.

Dünyanın en büyük gemisi ilk seferine çıktı

Titanic'in 3 katı büyüklüğünde ,227 bin ton ağırlığındaki dünyanın en büyük gemisi 'Harmony of the Seas', ilk seferi için Fransa'dan İngiltere'ye doğru yola çıktı.

Survivor’dan çıktı ve 400 milyon dolarlık şirket kurdu

Survivor'ın kardeş yarışması ‘The Amazing Race’te 1 milyon dolarlık büyük ödülü birkaç dakikayla kaçıran Blake Mycoskie, hoşlandığı kadını etkilemek için ihtiyacı olan çocuklara ayakkabı yardımı yapmaya gitti, ama asıl etkilenen kendisi oldu.

Sözde doktor, yüzüne çimento ve lastik dolgu macunu enjekte etti

Rajee Narinesingh isimli transeksüel kadın, yanaklarına, çenesine ve dudaklarına yasadışı yollarla dolgu yaptırdı. Sözde doktor yüzüne çimento ve lastik dolgu macunu enjekte etti.

İşte Avrupa'nın düşük maliyetli 13 cenneti

“Post Office Travel Money” seyahat arama motorunun 'Hollyday Costs Barometer' sitesi aracılığı ile yaptığı bir araştırmada Avrupa’nın 13 cenneti sayılan 'Low Cost' (Düşük Maliyetli) çok ucuz 13 sahil kentinin listesi sıralandı. Aralarında Marmaris’in de bulunduğu sahil kentlerinde iki kişi için içkisiz komple akşam yemeği fiyatı dikkate alındı. Reha Erus'un haberi...

Bir bedende 6 kalp...

Avustralyalı bir anne Ocak ayında doğurduğu beşizlerin fotoğraflarını yayınladı.

Çalışarak 30 ülke ve 60 şehir gezdiler

Tuğçe Ertan (30) akademisyen, Gökay Meriç (36) ise çevirmen. İkisinin de ortak noktası seyahat. İşlerini seyahatlerine göre ayarlayıp yola koyuluyorlar. Bugüne kadar Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika’da 30 ülke ve 60 şehri geride bıraktılar.

DİĞER "foto galeri" LİNKLERi