Rujlarını dağıtarak fotoğraf çekiyorlar! Nedeni ise...

Geçen yılın son aylarından itibaren Instagram'da kırmızı ya da bordo rujları doğru düzgün sürülmemiş, yüzlerine dağılmış kadın fotoğrafları dolaşıyor. Üstelik aralarında ünlü kadınlar da var. Nedeni ise rahim ağzı kanserine karşı bilinçlendirmek.Uykuyu bambaşka bir biçimde yaşayan 15 insan

İnsanın uykusu gelince yer farketmeyebiliyor. İşte söz konusu uyku olunca şartları zorlayan insanlar...


David Bowie'nin vasiyeti!

David Bowie’nin vasiyeti açıklandı. Ünlü şarkıcının vasiyetinde küllerinin Endonezya’nın Bali Adası’nda Budist geleneklerine uygun şekilde gömülmesi var.

İşte Türk sinemasında yüzyılın filmleri

Edebiyat dergisi Notos, 2016 yılını Türk sinemasına ayırdı. Sinema ve edebiyat dünyasından 383 kişinin sorgulandığı uzun bir çalışma sonrası 287 filmden oluşan listeden 'Yüzyılın 40 Filmi' seçildi.Samsung Galaxy S7 hangi özelliklere sahip olacak?

Samsung, önümüzdeki ay MWC 2016 öncesinde yeni amiral gemisi Galaxy S7’yi duyuracak. Beklenen yeni modelde Samsung dünyasında ilk kez göreceğimiz özellikler de yer alacak. İşte bu özellikler arasından bazıları diğerlerine göre daha dikkat çekici.

Süper Lig'de forma giyen 24 yeni transfer

Spor Toto Süper Lig'de ikinci devresinde iki müsabaka dışında oynanan maçlarda 10 takım 24 transferine şans verdi.

Sosyal medyanın yeni fenomeni

İşini severek yapmanın meyvelerini her geçen gün sosyal medyadaki hayran sayısını artırarak toplayan Evan Antin, Instagram'ın en sevilen veterineri. ABD, Kaliforniya'da yaşayan ve veterinerlik yapan 30 yaşındaki Evan Antin, People dergisi tarafından da 'En Seksi Veteriner' seçildi.

Mutlaka izlemeniz gereken 11 film

'Film Loverss' adlı sinema sitesi, 'Into The Wild - Özgürlük Yolu'nu sevenlerin mutlaka izlemesi gerektiği 11 filmi sıraladı.

Erkek ile kadın arasındaki 10 komik fark!

Erkek ve kadın arasındaki farkları merak ediyorsanız , işte bu komik farkları sizler için derledik..

Organ bağışını anlamlı kılan 6 sebep

Organ bağışını anlamlı kılan sebepleri sizler için bir araya getirdik...

Hangi hayvanın ömrü ne kadardır?

Belgesel kanallarında hayvanlar aleminin rengarenk görüntülerini görmeye bayılıyorsunuz. Peki ama hangi hayvanın ne kadar ömrü olduğunu biliyor muyuz?

İnanılmaz evler görenleri şaşırtıyor!

Dünyanın farklı ülkelerinde birbirinden ilginç ev tasarımlarına imza atılıyor. Kimi büyük bir piyano, kimi güneşe göre şekil alıyor, kimiyse korkunç bir timsahı andırıyor. İşte zingat'ın derlediği dünyadan benzersiz ev tasarımları!

Anlamları ve kökenleriyle şaşırtacak 10 sözcük

İşte kaynakları ve anlamlarıyla şaşırtacak 10 kelimeyi sizler için bir araya getirdik...

Hurda metalden yapılan hayvan heykelleri

Batı Galler'de yaşayan John Brown, aslına çok uygun bir şekilde hurda metallerden yaptığı hayvanları sergiledi. John Brown, ıskartaya çıkan metal parçalarını bir araya getirerek canlıymış gibi görünen hayvan heykelleri yaratıyor.

Mısır Piramitlerinin en ilginç 9 özelliği...

Eski zamanlardan günümüze kadar gelen Mısır piramitlerinin bazı sırları gizemleri her ne kadar açığa çıkarılsa da daha birçok gizemini koruyor.

DİĞER "foto galeri" LİNKLERi