Limonun kabuğu da kendisi de çok faydalı. İçine limon suyu ilave ettiğiniz ılık su, sabahları güne taze bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. Kendinizi daha zinde hissedeceksiniz. Neden mi?

Soma faciasının üzerinden 1 yıl geçti ve o gün hayatını kaybenden 301 madencinin ardından bu görüntüler hafızalara kazındı.

Her mevsim aynı yerde ve aynı pozu veren yaşlı çift sizi de duygulandıracak.

Fotoğraflar Güney Sudan'da Dinka Kabilesi'nin hayatını gösteriyor.

Bulutlar bazen öyle şekillere giriyor ki görenlerin kimi korkuyla kimi de hayranlıkla onları saatlerce izlemeyi tercih ediyor.

Son 10 yılda kelimenin tam anlamıyla beton yığınına dönen İstanbul'da, parklarda, ağaçlık alanlarda gezmek artık hayalken, nefes almak da her geçen gün zorlaşıyor...

Yapacağınız bu testten 17 ve üzeri puan almanız klinik anlamda bir depresyon olasılığını düşündürüyor. Teste başlamadan önce kalem kağıt alın ve soruları yanıtlayın. İşte o sorular…

Birkaç damla erimiş metalin üzerine sıçramasıyla yaşanabilecek faciayı göze alıp, karpuzun içine sıvı alüminyum döken adam, deneyin sonunda sanat eseri ortaya çıkarıyor.

Yargıladıkları kişileri kendi usullerine göre cezalandıran IŞİD, şimdi de bir kadını öldürdüğü iddia edilen kişinin kafasını ezdi.

Deneyinin adına '‘Her Gün 10 Kola’' adını veren George Prior, deneyinin adından da anlaşılacağı gibi 1 ay boyunca her gün 10 kutu kola içti.

Birçok insan zararlı olduğunu bilmesine rağmen sivilceleriyle oynamadan duramaz. ABD'li ünlü sunucu Oprah Winfrey'in programına konuk olan Dr. Mehmet Öz sivilceler için sıkmak yerine bambaşka bir öneri getirdi: İğneyle delmek.

Tuğçe Ergişi'den Yılmaz Morgül operasyonu! ‘Bu Tarz Benim’ yarışmasıyla ünlenen Tuğçe Ergişi, Yılmaz Morgül’e olan benzerliğiyle sosyal medyada epey konuşulmuştu.

Latin Amerikalılarla akraba olduğumuza inanmak için 12 sebep!

Bilimadamları insanların uyurken aldıkları pozisyonların onların karakterlerini yansıttıklarını söylüyor. Konu üzerine araştırmalar yapmış Uyku Bilim Merkezi profesörü Chris Idzikowski insanlar arasındaki yaygın uyku pozisyonunu analiz etti ve uyku pozisyonlarının sadece insan sağlığını etkilemekle kalmadığını aynı zamanda insanların kişilik özellikleriyle de ilişkili olduğunu belirtti. İşte o sonuçlar...

Eğer fotoğraflarda, gözbebeği karanlıkta parlayan kedi gözü gibi beyaz gözüküyorsa zaman kaybetmeden bir göz doktoruna başvurmalısınız, çünkü...

DİĞER "foto galeri" LİNKLERi