Kahvenin kırk yıl hatırı var. Peki ne yararı ne zararı var biliyor musunuz?

(BÜYÜTMEK İÇİN GÖRSELİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ) 'Ben gördüğüme inanırım' diyenlerdenseniz, bu haberden sonra tüm fikirleriniz değişecek. İşte zihninizi yanıltan o resimler.

İşte aşk kokan en komik Whatsapp mesajları.. Pek çok çift aşklarını sevgilerini birebir görüşmelerin yanında mobil ortamda Whatsapp başta olmak üzere pek çok mesajlaşma programıyla paylaşıyorlar.

Her biri alanında büyük başarıya sahip olmuş, kariyer yapmış kişiler…Televizyon dünyasında yer alan spiker, sunucu ve yorumcu isimlerin bir de yakından tanıdığımız ünlü akrabaları var. Bu ünlü isimlerden kiminin babası veya amcası milletvekilliği, antrenörlük, teknik direktörlük yapmış, kiminin eşi ise kendisi gibi ünlü bir spiker... Kimlerden mi bahsediyoruz? İşte bu sorunun cevabı...

(Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayınız) Sosyal medyayı kullanmak iş hayatı için de artık hayati önem taşıyor. Şirketler personel almadan önce kişilerin profillerini inceliyor. Bazen tek kare bir fotoğraf yüzünden çalışanlar işinden bile olabiliyor. İşte verdikleri pozlar yüzünden işten atılan insanlar...

(Fotoğrafı büyütmek için tıklayınız) Bu psikologların kullandığı bir analiz biçimi... Ruh halinizi anlatan en yakın şekli seçin ve ne anlama geldiğini okuyun. Fotoğrafta 1'den 9'a kadar olan şekiller psikologlar tarafından ortaya çıkarılmış, defalarca test edilmiş şekiller ve renkler değişerek bugünkü halini almış. Önce hangi görsel size daha yakın geliyorsa seçin, sonra dokuz ana karakterden hangisi size uyuyor bulun?

Erkekler kadınlarda en çok neyi çekici buluyor? Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 7 şeyi yazdık. Kadınların çekici olduklarını düşündüğü pek çok şey erkekler tarafından beğenilmiyor. İşte erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 7 şey...

Sette rolüne odaklanmış dünyaca ünlü yıldızlar zaman zaman kaza kurbanı oluyor. Kimi dengesini kaybedip yere kapaklanıyor kimi ise kıyafetinin azizliğine uğrayor.

Erkekler Mars'tan kadınlar Venüs'ten denir ya... Bakın erkek ve kadın aynı konuda nasıl farklı düşünüyor.

Yeni albümündeki 'Dan Dan' adlı şarkı için kamera karşısına geçen ünlü şarkıcı, cesur pozlarıyla göz doldurdu.

Bursa'da TIR'ın sürüklediği ve üstüne bir aracın çarptığı otomobildeki 3'ü çocuk, 7 kişinin mucize kurtuluşu kameralara yansıdı.

Suruç'ta canlı bomba saldırısında yaşamını yitirenler, memleketlerine uğurlanıyor. Yan yana dizilen tabutlar yürekleri dağladı. Annelerin ağıtları birbirine karıştı.

Şanlıurfa Suruç İlçesi'ndeki Amara Kültür Merkezi önünde patlama meydana geldi. Patlamada ilk belirlemelere göre 27 kişi öldü çok sayıda kişi yaralandı. Patlamanın canlı bomba saldırısı nedeniyle gerçekleştiği iddia edildi. İşte patlamadan sonra ilk görüntüler...

Pek çok ünlü ismin bir araya geldiği iftarda Mustafa Ceceli ezan okudu. En çok eleştirilen isim ise Hande Yener oldu.

Fransız devrimi sırasında giyotin ile pek çok insan katledildi. Bu olayı fırsat bilen bir tüccar insan derilerinden cüzdan, ayakkabı ve çanta yapıp satmaya başladı.

DİĞER "foto galeri" LİNKLERi