İş güvenliği mi, o da ne? Kayseri'de bir inşaat firması yetkilisinin sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraf sosyal medyayı uçurdu.

Sihirbazlar, büyücüler, hobbitler, cinler. Evet belki bunlar sadece sihirli masallarda olur ama siz de hayatınızda sihri yaşayabilirsiniz. Size sihirli bir dünyanın kapılarını açacak olan bu büyüleyici mekanlara yapacağınız seyahatlerle siz de masallardaki efsanelere tanıklık edebilirsiniz.

Japon icadı küp biçimindeki karpuzlar büyük ilgi görüyor. Tanesi 100 dolardan alıcı bulan karpuzlar bakın nasıl yetiştiriliyor.

Renk körü olup olmadığınızı anlamak için testi sırasıyla takip edin...

Kendinizi güvende hissetmek ve mutlu olmak istiyorsunuz ama bunu nasıl başaracağınızı bilmiyor musunuz? İşte özgüvenli olmak için ipuçları...

Hastane duvarlarında görmeye alıştığımız sus işareti yapan hemşire, yıllar sonra gerçek hikayesini paylaştı.

Süleyman Demirel 40 yıla yaklaşan siyasi yaşamı boyunca basına en çok malzeme veren lider olmuştur.76 yıllık ömrünün yarısından fazlasını siyasette, lider olarak geçiren böylesi bir siyasi kişilikle ilgili bugüne kadar yüzlerce karikatür çizilmiş, onlarca yazı dizisi ve binlerce köşe yazısı kaleme alınmıştır.

Bu akşam ekrana gelecek bölümde Acun Ilıcalı'nın yaptığı sürpriz yarışmacıları göz yaşlarına boğdu. İşte o sevinçten ağlatan sürpriz.

Instagram'ın fenomen çifti sonunda evlendi. fellowmeto hashtag'i ile instagramda elini tutarak fotoğraflarını paylaşıp, fenomen olan gizemli çift mutlu sona ulaştı.

Antalyaspor bir yıl aradan sonra Süper Lig'e tekrar çıkma çoşkusu devam ediyor. Bu gece taraftarlarla, futbolcular buluşarak kutlama yaptılar.

Beyin fonksiyonlarınızı ileriki yaşlarda aktif tutmayı sağlamak için mutlaka bunları yapın. İşte beyni canlı tutmak için 10 yol.

Dünyaca ünlü Yale Üniversitesi'nin bodrumunda 1900 ile 1930'lu yıllar arasında beyin ameliyatı geçiren hastaların detaylı bilgileri ve fotoğrafları bulundu.

​1.3 milyarı aşan nüfusuyla dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çin, fotoğraf sanatı için de en ideal ülkelerden. İnsan topluluklarının bir aradayken oluşturduğu muhteşem ahenk ise anlatılacak gibi değil.

İran'da 1979 kışında Şah Pehlevi Hanedanı'nı devirerek iktidara gelen Ayetullah Humeyni İran'ın tüm yapısını değiştirerek ülkeyi bir İslam devleti haline getirdi. İran toplumunu baştan sona değiştiren İran İslam Devrimi 20. yüzyılın en önemli dönüm noktalarından birisi oldu. İşte 1979 öncesi İran'dan fotoğraflar...

İşte zeki insanlarda dikkat çeken 8 özellik.

DİĞER "foto galeri" LİNKLERi