Yakışıklı oyuncu, düğün hazırlıkları yaptığı sevgilisi Başak Dizer'le birlikte halk plajında görüntülendi. Ünlü çifte, arkadaşları Berk Erçel eşlik etti.Bilimadamları insanların uyurken aldıkları pozisyonların onların karakterlerini yansıttıklarını söylüyor. Konu üzerine araştırmalar yapmış Uyku Bilim Merkezi profesörü Chris Idzikowski insanlar arasındaki yaygın uyku pozisyonunu analiz etti ve uyku pozisyonlarının sadece insan sağlığını etkilemekle kalmadığını aynı zamanda insanların kişilik özellikleriyle de ilişkili olduğunu belirtti. İşte o sonuçlar...


Yemeklerde lezzeti kadar görselliğede önem verenler için muhteşem ve bir o kadar kolay salata ile süsleme tarifleri

Sirkte çalışan yapışık ikizler hayatlarının aşkını buldu. Hindistan'da yaşayan 45 yaşındaki yapışık ikizler Ganga ve Jamuna Mondal hayatları boyunca hep dışlandılar.Son dönemlerde sıkça kullanılmaya başlanan göz takibi teknolojisi insanların fotoğraflarla etkileşimini ele veriyor

Doktoru, evlenirse öleceğini söyleyince diyetle 100 kilo verdi. 18 yaşında hayatının aşkıyla tanıştı. O zamanlarda 177 kiloydu. Bir genç kıza göre oldukça şişmandı.

Victoria's Secret meleği olarak adını duyuran Candice Swanepoel, New York Moda Haftası kapsamında görev aldığı defilede dengesini kaybedince yere düştü.

Zemzemin hayrete düşüren sırları/ Dünya Sağlık Örgütü'nün raporlarına göre dünyanın en sağlıklı sularından olan zemzem suyunun esrarı, günümüz teknolojisindeki tüm araştırmalara rağmen çözülemiyor.

35 yıl sokaklarda yaşayan Raimundo Arruda Sobrinho‘nun hayatı yıllar sonra inanılmaz derecede değişti...

Diyetisyen Gülhan Koca, yorulan karaciğerinizi temizlenmesini sağlayacak 10 besin hakkında önemli bilgiler verdi. İşte o bilgiler...

İsrail askerinin kolu sargılı olan Filistinli bir çocuğu gözaltına almak istemesiyle arbede çıktı. Dünya ajanslarının geçtiği bu fotoğraflar büyük tepki topladı.

Kahvenin kırk yıl hatırı var. Peki ne yararı ne zararı var biliyor musunuz?

(BÜYÜTMEK İÇİN GÖRSELİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ) 'Ben gördüğüme inanırım' diyenlerdenseniz, bu haberden sonra tüm fikirleriniz değişecek. İşte zihninizi yanıltan o resimler.

İşte aşk kokan en komik Whatsapp mesajları.. Pek çok çift aşklarını sevgilerini birebir görüşmelerin yanında mobil ortamda Whatsapp başta olmak üzere pek çok mesajlaşma programıyla paylaşıyorlar.

Her biri alanında büyük başarıya sahip olmuş, kariyer yapmış kişiler…Televizyon dünyasında yer alan spiker, sunucu ve yorumcu isimlerin bir de yakından tanıdığımız ünlü akrabaları var. Bu ünlü isimlerden kiminin babası veya amcası milletvekilliği, antrenörlük, teknik direktörlük yapmış, kiminin eşi ise kendisi gibi ünlü bir spiker... Kimlerden mi bahsediyoruz? İşte bu sorunun cevabı...

DİĞER "foto galeri" LİNKLERi