Yargıladıkları kişileri kendi usullerine göre cezalandıran IŞİD, şimdi de bir kadını öldürdüğü iddia edilen kişinin kafasını ezdi.

Deneyinin adına '‘Her Gün 10 Kola’' adını veren George Prior, deneyinin adından da anlaşılacağı gibi 1 ay boyunca her gün 10 kutu kola içti.

Birçok insan zararlı olduğunu bilmesine rağmen sivilceleriyle oynamadan duramaz. ABD'li ünlü sunucu Oprah Winfrey'in programına konuk olan Dr. Mehmet Öz sivilceler için sıkmak yerine bambaşka bir öneri getirdi: İğneyle delmek.

Tuğçe Ergişi'den Yılmaz Morgül operasyonu! ‘Bu Tarz Benim’ yarışmasıyla ünlenen Tuğçe Ergişi, Yılmaz Morgül’e olan benzerliğiyle sosyal medyada epey konuşulmuştu.

Latin Amerikalılarla akraba olduğumuza inanmak için 12 sebep!

Bilimadamları insanların uyurken aldıkları pozisyonların onların karakterlerini yansıttıklarını söylüyor. Konu üzerine araştırmalar yapmış Uyku Bilim Merkezi profesörü Chris Idzikowski insanlar arasındaki yaygın uyku pozisyonunu analiz etti ve uyku pozisyonlarının sadece insan sağlığını etkilemekle kalmadığını aynı zamanda insanların kişilik özellikleriyle de ilişkili olduğunu belirtti. İşte o sonuçlar...

Eğer fotoğraflarda, gözbebeği karanlıkta parlayan kedi gözü gibi beyaz gözüküyorsa zaman kaybetmeden bir göz doktoruna başvurmalısınız, çünkü...

Loni Jane Anthony, hergün 20 muz yiyerek inanılmaz ölçüde zayıfladı. Avustralyalı kadının formülü diyetisyenleri ayağa kaldırdı.

Kağıt kesiği kadar minik kesiklerin beklediğimizden fazla acımasına her seferinde şaşırırız. Genellikle kanamaya bile sebep olmayan bu kesikler neden bu kadar çok acır?

Seyahate çıkarken, gerek kısıtlı zamandan gerekse kısıtlı imkanlardan ötürü, hep eşi benzeri olmayan yerler görmeyi, yeni maceralar yaşamayı ve mutlu olmayı düşleriz. İşte sıra dışı seyahat fikirleri...

Bu fotoğraflar 1971 yılında İstanbul'a gelen bir turistin fotoğraf makinesinden çıktı.

Limonun kabuğu da kendisi de çok faydalı. İçine limon suyu ilave ettiğiniz ılık su, sabahları güne taze bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. Kendinizi daha zinde hissedeceksiniz. Neden mi?

Her gün yaptığınız rutin davranışlar, sizi yavaş yavaş öldürüyor olabilir. İşte, çok şaşıracağınız çorapla yatmanın zararları.

Bu hayvanların kazandığı paralara çok şaşıracaksınız... Milyon dolarlarla oynayan hayvanların kimisi, dünyanın en çok kazanan sporcularını bile geçmiş durumda...

Rakamların da bir dili var. Güzelliğinize ait sırlar, isminizde gizli...