Kurduğu site hayatını değiştirdi... Türkiye'de pek tutmaz gibi duruyor ama...

Makyaj her kadını değiştirir, güzelleştirir ama bu derece bir fark yaratabileceğine inanmak gerçekten zor.

Fazla kilolarından şikayetçi olan 27 yaşındaki Justin ve eşi 26 yaşındaki Lauren birlikte kilo vermeye karar verdiler. 19 ayda toplam 238 kilo veren çift son halleri görenleri şaşırttı. İşte birlikte 2008'de başladıkları diyetin öyküsü ve çiftin değişimi.

Hastane duvarlarında görmeye alıştığımız sus işareti yapan hemşire, yıllar sonra gerçek hikayesini paylaştı.

İran'da 1979 kışında Şah Pehlevi Hanedanı'nı devirerek iktidara gelen Ayetullah Humeyni İran'ın tüm yapısını değiştirerek ülkeyi bir İslam devleti haline getirdi. İran toplumunu baştan sona değiştiren İran İslam Devrimi 20. yüzyılın en önemli dönüm noktalarından birisi oldu. İşte 1979 öncesi İran'dan fotoğraflar...

Biz duygusal insanların dilencilerin yanından geçtiğimizde kucağında resmen cansız bir beden gibi uyuyan bebeğin halini gördüğümüzde, O an için her şeyimizi vermek geliyor bazen içimizden.. Alttaki yazıyı okumanız tam üç dakikanızı alacak fakat “O kucaktaki bebeğin neden uyuduğunu gayet iyi anlayacaksınız.!” Bunun aslını öğrendiğinizde adeta şok geçireceksiniz. Dilencilerin kucağındaki bebekler neden sürekli uyur?

Zararları konusunda ciltlerce kitap, binlerce makale yazılan, internette siteler yapılan, bıraktırma için klinikler kurulan, zararlı alışkanlığın hiç mi yararı yoktur, sigaranın faydaları nelerdir diye araştırırken, bulduklarımı sizinle paylaşmak istiyorum. ” Sigaranın da faydası mı olurmuş? ” demeyin. İşte o kadar kötülenen sigaranın faydaları:

Türk yemeklerinin ünü sınırlarımızı çoktan aştı. Peki yabancılar en çok hangi Türk yemeklerini beğeniyor. İşte BuzzFeed'de yapılan listeye göre en lezzetli 27 Türk yemeği... (Not: Yoğurt listede yok. Nedeni yoğurdu tüm yemeklerle birlikte önermeleri)

Fransa’nın başkenti Paris’te 17 kişinin ölümüyle sonuçlanan kanlı saldırılara karşı Pazar günü düzenlenen yürüyüşe 1.5 milyon kişinin yanı sıra dünya liderleri de katılarak birlik mesajı vermişti. Liderin en ön sırada kol kola yürüyerek öncülük ettiği yürüyüşten pek çok tarihi fotoğraf basında yer aldı. Ancak Twitter’da ortaya çıkan bu kare işin iç yüzünün biraz farklı olduğunu ortaya koydu.

Modern zamanlar öncesindeki tedavi yöntemleri çoğunlukla can acıtıyordu. Hastalıklar oldukça korkunçtu ama tedavi yöntemleri daha da kötüydü. Bu korkunç yöntemler Londra’daki Bilim Müzesi’nde sergileniyor. Yaklaşık 2500 parçadan oluşan sergi tıp tarihinin karanlık günlerinin bir kanıtı niteliğinde. İşte o dönemin alet ve yöntemlerinden bazıları... Eter ile Yapılan Cerrahi Operasyonları, 1855

Yapılan yeni araştırma çok ilginç sonuçları ortaya koydu. Yüzük parmağınız mı yoksa işaret parmağınız mı daha uzun?

Araba satışları artık pazarlardan çok internet üzerinden yapılıyor. Yapılan bu alışveriş de zaman zaman fiyatlar normal fiyatlarının üzerinde olabiliyor. Bunların bazı sebepleri var.

Google aramaları, gizli ve eğlenceli sürprizlerle dolu. İşte Google'ın şaşırtan özellikleri...

Evlilik öncesi hayatla evlilik sonrası hayat aynı olmuyor. Erkekler açısından bekarlık ve başı bağlı hayatı karşılaştıran ilginç 10 grafik...

İstanbul'da okullar son dakika alınan karar ile yarın da tatil edildi. İstanbul Valisi Vasip Şahin tatil haberini twitter'dan duyurunca sosyal medyanın yeni rekortmenlerinden birisi oldu. Vali Şahin'in twiti 2 saatte 33 bin kişi tarafından paylaşıldı, 44 bin kişi de favorilerine ekledi. İşte İstanbul Valisi Vasip Şahin'e atılan tweetlerden bazıları..