Annesinin gözleri önünde öldürüldü
Mersin Üniversitesi öğrencisi 23 yaşındaki Kandemir Yaluk, Adana'da annesiyle birlikte evlerinin bulunduğu apartmana girmek üzereyken, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin tabancalı saldırısına uğradı. Annesinin gözleri önünde vurulan ve vücudunun çeşitli yerlerine çok sayıda mermi isabet eden Yaluk, kaldırıldığı hastanede öldü.

Yaşadığı dehşetin kanıtını kesip polise verdi
Hindistan'ın Madya Pradeş eyaletine bağlı Sidhi kasabasında üç çocuk annesi bir kadın, kendisine tecavüz eden adamın cinsel organını kesip “tecavüz kanıtı' olarak polise teslim etti.

İstanbul'un göbeğindeki dehşetin yeni görüntüleri
İstanbul'un göbeğindeki Türkiye'yi dehşete düşüren tecavüz olayıyla ilgili yeni kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Bağdat Caddesi'ndeki dehşetin zanlısı bu görüntüler sayesinde yakalandı
İstanbul'da Bağdat Caddesi'ndeki bir adreste üniversite öğrencisi genç kıza tecavüz ettikten sonra kaçan zanlı, polisin yıldırım operasyonuyla kapısına kadar 'dijital kameralarla' takip edilip yakalandı. Polisleri karşısında bulan 34 yaşındaki evli ve iki çocuklu tecavüz zanlısı Cengiz A. suçunu itiraf etti. Zanlının evinde yapılan aramada genç kızdan gasp ettiği cep telefonu da ele geçirildi.

Dehşetin sebebi belli oldu
Kilis kent merkezindeki bir okulun bahçesinde bugün saat 09.30 sıralarında patlama meydana geldi. Patlamada yaralanan okulda görevli bir kadın yaşamını yitirdi. Olayın ardından güvenlik birimleri patlamanın kaynağını en ince ayrıntısına kadar araştırmaya başladılar. Kilis Valiliği, patlamaya Suriye’den gelen roket mermisinin neden olduğunu açıkladı.

Gözleri kısarak bakmak yaşlandırıyor
“İster 35’inizde yaşlanmanın ilk işaretlerini görmeye başladığınız dönemde olun isterse cildinizin doğum tarihinizi sır olmaktan çıkardığı 55’inizde, her hâlükârda kırışıkları azaltmanın yollarını aramak muhtemelen gündeminizdedir” dedi.

Sezen Aksu'nun gözleri yaşlı
Sanatçı Sezen Aksu'nun İzmir'de yaşayan annesi Şehriban Yıldırım geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Köpek tasmasıyla bağladıkları Suriyeli kadına eşinin gözleri önünde günlerce...
Köpek tasmasıyla bağladıkları Suriyeli kadına eşinin gözleri önünde günlerce tecavüz ettiler. İstanbul’da narkotim ekipleri bir uyuşturucu çetesinin Suriye uyruklu Hulud vr Aliş H. Çiftini kaçırdığını tespit etti. Silivrikapı surlarına baskın düzenleyen ekipler, günlerce süren kabusa son verdi.

Çinlilerin gözleri neden çekiktir?
Yalnızca Çinlilerin değil, Japonların, Orta ve Güneydoğu Asya'da yaşayanların hatta Eskimoların bile gözleri çekiktir. Aslında 'çekik gözlü' olmak tanımı da yanlıştır... İşte en çok merak edilen konulardan biri olan 'Çinlilerin gözleri neden çekiktir?' sorusunun cevabı.

Türk Komandolar; elleri, ayakları ve gözleri bağlı suya atıldı
Türk ordusunun en seçkin askerlerinin yetiştirildiği Komando İhtisas Kursu'nun son aşaması olan Su Üstü Komando Harekatı Tatbikatı, Eğirdir Gölü'nde gerçekleştirildi.

'Beni öldürün diye yalvardım' Nişanlısının gözleri önünde...
Nişanlısının gözleri önünde üç kişinin saldırısına uğrayan S.M. yaşadığı dehşeti anlattı: 'Beni öldürün diye yalvardım. Hep o anı yaşıyorum. Evde yalnız başına kalamıyorum, en ufak sesten bile korkar hale geldim.'

Rekoru böyle kırdı! Gözleri kapalı, tam 12 dakika boyunca
Mekatronik Mühendisliği öğrencisi Muhammet İşci, daha önce 606 basamakla kırılan Pi sayısı ezberleme Türkiye rekorunu, virgülden sonraki 1024 basamağı ezbere okuyarak kırdı

Arjantin'deki 'Survivor' faciası: Helikopterler çarpışırken gözleri bağlıydı
Arjantin'de iki helikopterin çarpışması sonucu hayatını kaybeden Fransız 'Survivor' yarışmacılarının helikoptere biniş anlarının görüntüleri ortaya çıktı.

Dehşetin hiç yayınlanmayan görüntüleri
Japonya'daki tsunami felaketinin yeni görüntüleri ortaya çıktı. İşte ilk defa, o dehşet anları...

-