Nihat Özdemir’in eşi vefat etti

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.Kilo vermenizi engelleyen 10 gizli neden

Günümüzde hareketsiz yaşam, stres, şehir hayatı gibi birçok nedenden dolayı kilo alıyor olabilirsiniz. Kilo vermek aslında o kadar da zor değil. Kilo verememenizin nedenlerini sizler için derledik.


Çocuğunuzun karnesinde zayıf varsa sakın bunları yapmayın

Öğrencilerin ilk dönem karnelerini alacakları sömestir tatili, ne tamamen yan gelip yatma ne de ödevlere ve testlere boğulma dönemi!

Kişisel markanızı güçlendirmek için yapmanız gereken 5 şey

Her gün yeni kişilerle tanışıyorsunuz, peki onlar daha sonra sizin kim olduğunuzu hatırlıyorlar mıdır?Hayatı karardı! Vücut geliştiren adamın acı sonu

İngiltere'de yaşayan Lewis Brown, kas yapmak için 10 adet steroid alınca vücudu pişti. Bacağındakı kas dokusu tamamen yok olan genç komaya girdi ve hastaneye kaldırıldı.

Asker Barış'ın hayatı karardı, devlet kurşun parasının peşine düştü

Kaza kurşunuyla felç olan askere 1 milyon 26 bin TL'lik tazminat çok bulundu, devlet 1.85 liralık kurşun parasını istedi.

Nihat Doğan'dan olay sözler

Ünlü türkücü, 10 ay sonra Sabah gazetesine konuştu; özetle 'sözlerimin arkasındayım' dedi ve ekledi: 'Net ifade etmişim, mini etek giyen taciz edilir.'

Kariyerinizi baltalamak için 6 basit yol

Etrafınıza bir bakın, çocuk da yaparım kariyer de, diyenler de var, ne çocuk ne de kariyer umurumda değil deyip bir kenara çekilenler de. Çünkü bazıları gerçekten, sadece yok etmeye programlanmış gibi davranıyorlar. Yani kariyerlerini mahvetmek hususunda!

İyi bir iletişim için yapmanız gereken 5 şey!

Vücut dili, hem özel hayatımızı hem de iş hayatımızı bütünüyle etkiliyor. Bu konuda pek çok makale okuyoruz, seminerlere katılıyoruz, bazılarımız eğitimler alıyor. Ancak bazı küçük ve sonuçları kanıtlanmış önerilerle, özellikle girişimciler için iş hayatınızda daha iyi iletişim kurmanızı sağlayacak birkaç önerimiz var.

Orta Asya ülkesi büyük depremle sarsıldı

Tacikistan'da 7.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Hindistan'ın kuzey bölgelerinde de hissedildi.

17 maddede Putin'in gizli hayatı

Uçak krizinin ardından, günlerimiz Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in yer aldığı haberlerle geçiyor. Peki ama kim bu Putin? Ülkesini neden evinden yönetiyor? En çok hangi videolara gülüyor? Danışmanlarını neden soğukta bekletiyor? Ona yakın olmanın göstergesi neden bir buz pisti? Okuduğu son kitapla arasında ne bağ var? Dahası, Moskova’yı neden sevmiyor?

Alaycı insanlar neden daha başarılı olur?

Araştırmalar, kinayeli konuşmanın “zekânın en üstün hali” olduğunu söylüyor ve kinayeli olmanın iş hayatında da başarı getireceğini iddia ediyor. Peki, bu nasıl mümkün?

Glutensiz beslenmeyi seçenler için hayatı kolaylaştıran öneriler

Bağımlılıklardan kurtulma konusunda dünya çapında tanınan, enerjiye dayalı doğal arınma yöntemi “Abrahamson Metodu” uzmanları glutensiz beslenmeyi seçenler için hayatı kolaylaştıran öneriler veriyor,

Ekonomi Bakanı Zeybekçi'den öğretmenlere sert sözler!

Ekonomi Bakanı Zeybekci, Doğu'da evlenen öğretmenin yer değiştirmesi ile, açığın sürdüğünü belirtip, 'Gittiğin yerde sana öğretmenlik yaptırmak zorunda değilim, o senin sorunun.' dedi.

Yerdeki Bayrağı alıp göndere çeken üç çocuğun hayatı karardı

PKK, Diyarbakır'daki okul bahçesinde örgütün indirdiği bayrağı öpüp göndere çeken 3 çocuk ile ailelerinin hayatını kâbusa çevirdi. Babaları tehditle işsiz kaldı çocuklarsa okula gidemez hale geldi.

DİĞER "Arif Nihat Asya hayatı" LİNKLERi

Arif Nihat Asya hayatı, yaşamı, eserleri.. arif nihat asya hayati, yasami, yapitlari..span

Arif Nihat Asya (1904 - 1975) Türk Edebiyat Tarihine "Bayrak Şairi" olarak adını

Arif Nihat Asya (7 Şubat 1904, Çatalca, İstanbul - 5 Ocak 1975, Ankara), milliyetçi

20 Ağu 2012 ... Arif Nihat Asya Hayatı Arif Nihat Asya Hayatı Ve Şiirleri 7 Şubat 1904te Çatalca

Arif Nihat ASYA 7 Şubat 1904 tarihinde İstanbulun Çatalca İlçesinin dünyaya