Beratcan'ın babası konuştu!
Beratcan'ın babası ilk kez konuştu. Acılı baba Ergün Karakütük, ''Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Eğer doğruysa boşanırım ondan'' dedi.

THY çalışanına zam ve ikramiye müjdesi
Türk Hava Yolları ile Hava İş Sendikası arasında yapılan 25'nci dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin tamamlanmasının ardından yeni sözleşme imzalandı. Anlaşma kapsamında bir kereye mahsus 5 bin liralık ikramiyenin çalışanların hesaplarına yatırılacağı açıklanırken; yılın ilk 6 ayında yüzde 7, ikinci 6 ay için de yüzde 6 zam yapıldı.

Yaşlı kadın yanarak can verdi
Bursa'da iki katlı bir ahşap evde çıkan yangında 85 yaşındaki kadın yanarak can verdi.


Kanser hastası oğlunu öldürdü
Kocaeli'de bir baba 23 yaşındaki oğlunu silahla vurarak öldürdü. Babanın, kanser olan oğlunu daha fazla acı çekmesin diye öldürdüğü iddia edildi.

Açlık sınırı bin 400, yoksulluk sınırı 4 bin 560 TL oldu!
Mart ayında 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı bin 400, yoksulluk sınırı 4 bin 560 lira oldu.

Manisa'da yarım asırlık çamlar, cadde düzenlemesi için kesildi
Manisa'nın Kula ilçesinde, MHP'li belediye tarafından yapılan peyzaj ve çevre düzenlemesi kapsamında Yunus Emre Caddesi'nde herbiri yarım asırlık 59 çam ağacı belediye ekipleri tarafından kesildi. Ağaçların taşınmayıp kesilmesi sosyal medyada büyük yankı bulurken AK Parti Manisa eski Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, ortaya çıkan durumu 'acı bir tablo' olarak niteledi.

Maden ocağında göçük!
Zonguldak'ın Kilimli ilçesi Gelik Beldesi'nde özel bir maden ocağında meydana gelen göçükte 33 yaşındaki Muhammet Ali Dinçer ağır yaralandı.

Beratcan'ın katil zanlısı tutuklandı, anne serbest kaldı
Tuzla’da cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ün ölümünde bir numaralı şüpheli Ersin Kaşıkcı’nın cinayeti işlediğini itiraf ettiği, annesinin de şüpheli ile birlikteliğini kabul ettiği öğrenildi.

Marmara'da korkutan deprem!
Kandilli Rasathanesi'ne göre Marmara Denizi'nde 6.2 kilometre derinlikte saat 20.23'te 3.7 şiddetinde bir deprem meydana geldi.

Taksim'deki saldırıda yaralanan Asya'dan iyi haber
Ailesiyle birlikte Adana'dan tatil için geldikleri İstanbul'da, 19 Mart'ta İstiklal Caddesi'ndeki hain terör saldırısında yaralanan 2 buçuk yaşındaki Asya Başaran'ın sağlık durumuyla ilgili sevindirici haberler var.

Beratcan Karakütük'ün cinayet zanlısı suçunu itiraf etti, anne ilişkiyi doğruladı!
İstanbul'da kaybolduktan 15 gün sonra Tuzla'da cansız bedeni bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ün katil zanlısı Ersin Kaşıkçı, ifadesinde vahşi cinayeti nasıl ve neden işlediğini anlattı.

''Kar yağışı'' uyarısı
Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusunda beklenen karla karışık yağmur ve kar yağış nedeniyle Meteoroloji uyarıda bulundu.

İğrenç olayı öğretmenin dikkati ortaya çıkardı
Adana'da, 14 yaşındaki kız çocuğuna okulda, markette ve minibüste cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı.

Ülkü Ocakları'ndan ilginç afiş
Tokat'ta Ülkü Ocakları Başkanlığı, çocukların ocaklara gelmesini sağlamak amacıyla kentteki billboardlara 'Bu Seda' başlıklı yazı ile Ülkü Ocaklarına neden gelinmesi gerektiğini anlatan afiş astı.

'Kadınlar da askere alınacak' iddiasına açıklama
Milli Savunma Bakanlığı, 'kadınların gönüllülük esasına göre askere alınacağına' ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Diyanet'ten çocuklara: 'Şehitliğe teşvik'
Diyanet İşleri Başkanlığı'nın çıkardığı Çocuk Dergisi, 'şehitlik' kavramını konu edindi ve dergide cennet vaadiyle ölmek özendirildi. Dergide çocukların anne-babaları ile konuşmasını temsil eden çizimlerde, “Şehit olan cennette o kadar mutlu olur ki on defa şehit olmak ister”, “Keşke ben de şehit olabilsem” gibi ifadeler yer aldı. Uzmanlar, IŞİD’in de aynı şeyi yaptığını hatırlattı.

33 sigorta şirketine 'fahiş fiyat' soruşturması
Rekabet Kurumu, zorunlu trafik sigortası pazarında faaliyet gösteren 33 sigorta şirketi hakkında rekabeti bozucu eylemlerde bulunarak fahiş fiyat uyguladıkları iddiasını araştırmak üzere soruşturma açtı.

Tartıştığı sevgilisinin üzerine sürdüğü otomobil kuaföre girdi
Antalya'da 21 yaşındaki Gizem C., tartıştığı sevgilisi 24 yaşındaki Ramazan K.’yi ezmek isterken otomobiliyle kuaför dükkanına girdi. Ramazan K. ile kuafördeki 2 kadın yaralandı.

Hesap işletim ücreti nasıl geri alınır?
Tüketici Sorunları Derneği (Tüsoder) Genel Başkanı Rıdvan Yıldız, Danıştay'ın iptal kararına karşın, bankaların hesap işletim ücreti almaya devam ettiklerine dikkat çekerek, hesap sahiplerine iade için izlenmesi gereken yolları açıkladı.

ÖSYM sınavlarında flaş değişiklik
ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer Demir, kurumun uyguladığı sınavlarda sorularla cevap kağıdını aynı kitapçıkta birleştirecek yeni bir uygulama geçeceklerini, böylece adayların hem cevapları kaydırma riskinin ortadan kalkacağını hem de zaman kaybetmeyeceklerini bildirdi.

Ünlü oyuncunun öldüğü söylendi, selası okutuldu ancak...
Oyuncu Gülnihal Demir'in hayatını kaybettiği haberi Muğla'yı karıştırdı.

-