Liseli kız arkadaşını öldürüp kendisini vurdu!
Aksaray'da Samet Ermiş (18), iddiaya göre kendisinden ayrılmak isteyen lise öğrencisi kız arkadaşı Elif Zelal Yeni'yi (16), okulun bahçesinde tüfekle öldürdü. Ardından tüfeği çenesine dayayıp ateşleyen Samet Ermiş ağır yaralandı.

Liseli kız arkadaşını öldürüp kendini vurdu
Aksaray'da lise öğrencisi kız arkadaşını öldüren zanlı, aynı silahla kendisini yaraladı.

Aksaray'da vahşet!
Aksaray'da 26 yaşındaki evli Kadir Çekiç, dün yol kenarında cinsel organı ve boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu. Bugünde çöplük alanda 21 yaşındaki İmdat Tayfur Doğan, aynı şekilde ölü olarak bulundu. Doğan'ın sol bacağına ise kalemle 'Namus için' yazısı olması dikkat çekti.

Aksaray'daki İSKİ binasında yangın
İstanbul Aksaray'da bulunan eski İSKİ binasında yangın çıktı. Alevlere çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti.

Polis, Avukatın arabasından çıkanları görünce inanamadı
Aksaray'da bir avukatın kullandığı otomobilde yapılan aramada 150 kilogram esrar ele geçirildi.

TIR, yolcu otobüsüne çarptı! Ölü ve onlarca yaralı var
Aksaray'da yolcu otobüsü ile TIR'ın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 yaşındaki çocuk hayatını kaybederken 42 yolcu da yaralandı.

Dayak yiyen esnaf konuştu: ''İnsan gibi vurmuyordu''
Tek başına sopalı 15 kişiyle kavga eden İrlandalı boksör için Aksaray esnafı,“Beton gibiydi, insan gibi vurmuyordu” yorumunu yaptı.

İrlandalı boksör turist, tüm Aksaray esnafını dövdü
Show TV Ana Haber Bülteni'nde yayınlanan haberde; İstanbul Aksaray'da İrlandalı bir turist su almak için bakkala girdi. Dolaptaki suları yere devirince esnafın saldırısına uğradı.

Geliniyle ilişkisi olduğunu duyunca kocasını öldürdü
Aksaray'da 47 yaşındaki kadın, geliniyle ilişkisi olduğunu düşündüğü kocasını, üç kurşunla vurarak öldürdü.

Aksaray'da şüphelenilerek durdurulan araçtan çıkanlar polisi şoke etti!
Aksaray'da polis, şüphe üzerine durdurduğu kamyonun sürücü kabindeki yatak bölümünün altına gizlenmiş 30 kilo esrar ele geçirdi.

Yine boğulma olayı ama bu sefer dalgıçlar aramadı
Aileleriyle tarlalarda çalışmak için Şanlıurfa’dan Aksaray’a gelen ve çadırda barınan Abdülkadir İda (15) ve Abit Yıldız (12), önceki gün 19.00 sıralarında, yaşadıkları yerin yakınındaki sulama kanalına girdiler.

Alışveriş merkezinde yangın; 9 kişi hastanelik oldu, aşçı öldü!
AKSARAY'da 5 katlı bir alışveriş merkezinin en üst katında kaynak yapılırken yangın çıktı. Alevler, itfaiye ekipleri tarafından güçlükle kontrol altına alınırken, 9 kişi hastanelik oldu, itfaiye ekiplerinin kurtardığı aşçı kadın, hastanede yaşamını yitirdi.

Aksaray'da feci kaza
Aksaray'da 6 yaşındaki Songül Yaşar, bahçede oynadığı sırada üzerine içinde su ısıtılan kazan devrildi.

İstanbul fuhuş batağının yeni kurbanları
Burası İstanbul’un kurtlar sofrası. Bir taraf, Afrika’dan kaçıp burada yaşam mücadelesi veren siyahilerin mahallesi Kumkapı...Diğer taraf fuhuş mekânlarıyla Aksaray: Yanıp sönen neon ışıkları, taksilerden inen hayat kadınları, kapı girişleri kalabalık barlar, “Ortam lazım mı?” diye soran ağır abiler, seyyar satıcılar, polis sirenleri...

-