AK Parti kulisleri bu söylentilerle kaynıyor!
Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi Ankara kulislerindeki söylentileri kaleme aldı. Kulislerdeki söylentilere göre üç büyükşehir belediye başkanına 'istifa et' denildi, Ak Parti içinde FETÖ ile bağlantılı 48 milletvekili bulunuyor.

Kendisini bıçaklayanın 10 ve 13 yaşındaki iki oğlunu vurdu!
Abdulkadir Karakaya, bir yıl önce kendisini bıçakladığı için cezaevinde bulunan Hüseyin Bakşi'nin 10 ve 13 yaşındaki 2 oğlunu, tabancayla vurdu.

Abdülkadir Selvi: ''Yandaş olmak isteyene kurs verebilirim''
Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, Hürriyet Facebook yayınında Hürriyet Dijital İçerik Koordinatörü Emre Kızılkaya'nın sorularını yanıtladı.

Ak Parti'de yeni dönemin yol haritası
Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi Binali Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanlığı'na seçilmesiyle beraber başlayan yeni dönemin yol haritasını yazdı.

Selvi: Başbakan tamam referandum işi karıştı
Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, dokunulmazlık oylamasının ardından kulislerde konuşulan senaryoları yazdı.

Abdulkadir Selvi yazdı: 'Başbakanlıkta ibre kimden yana?'
Abdulkadir Selvi, AK Parti'de genel başkan ve başbakan adayının kim olacağı sorusunun yanıtının büyük oranda belli olduğunu ve Binali Yıldırım'ın diğer adaylara göre çok önde olduğunu yazdı.

Başbakanlık için 3B formülü
Hürriyet Yazarı Abdulkadir Selvi, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıklamasını değerlendirdi.

Erdoğan-Davutoğlu görüşmesinin perde arkasını Abdulkadir Selvi yazdı
Başbakan Davutoğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki olağanüstü kongreye gidilmesi kararıyla sonuçlanan ve AK Parti'de yeni bir dönemi başlatan kritik zirvenin perde arkasını Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi yazdı.

Abdülkadir Selvi yazdı: AK Parti'deki gelişmeler nereye gider
Başbakan Davutoğlu'nun Ak Parti grup toplantısında sarfettiği 'Her türlü makamı elimin tersiyle iterim ama dava arkadaşlarımın tek bir tanesini üzmem' sözleri ve çok sert 'sanal şarlatanlar' çıkışı veda konuşması olarak algılandı. Peki AK Parti'de neler oluyor? Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi perde arkasında yaşananları kaleme aldı.

Abdülkadir Selvi: Sürprizlere hazır olun
Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi, bugünkü yazısında 29 Nisan'da yapılan AK Parti MKYK toplantısının parti içinde bir kırılma noktası olduğunu belirtti. Selvi yazısında 'AK Parti'deki sürprizlere hazır olun' dedi.

Abdülkadir Selvi: ''Yeni anayasada İslam'a ve Allah inancına vurgu yapılacak''
Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman’ın “Laiklik yeni anayasada olmamalıdır' sözlerinin ardından başlayan tartışmaya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Yeni anayasada AK Parti ’nin laiklik ilkesini ortadan kaldırmak gibi bir niyeti olmadığını belirten Selvi, yeni anayasada “İslam dinine ve Allah inancına vurgu yapılacak” dedi.

''Terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor'' diyen Abdülkadir Selvi'ye tepki
Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi'nin, Ankara'nın merkezinde dün akşam meydana gelen, en az 34 kişinin öldüğü terör saldırısıyla ilgili bir ifadesi sosyal medyada tartışma yarattı. 'Bir süre terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor' diyen Selvi'ye sosyal medya kullanıcıları sert tepki gösterdi.

Abdülkadir Selvi hangi vekillerin dokunulmazlığının kaldırılacağını yazdı
Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi, 'Edindiğim izlenim birkaç milletvekiline dokunulacağı yönünde. Aracında patlayıcı taşıyan ya da canlı bombanın evine taziye ziyaretinde bulunan isimlere dokunulacak' diye belirtti.

İdil'deki saldırıda yaralanan polis tedavi gördüğü hastanede şehit oldu
Şırnak'ın İdil ilçesinde 8 gün önce PKK'lıların yola yerleştirdiği el yapımı patlayıcının zırhlı ekip aracının geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu yaralanan polis memuru Tayfun Yüce, tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisinde (GATA) şehit oldu. Öte yandan Yüksekova'da şehit olan polis memuru Abdulkadir Oğuz için de Hakkari'de tören düzenlendi.

Selvi: ''Türkiye savaşa giriyor!''
Hükümete yakınlığıyla bilinen yazar Abdülkadir Selvi, Türkiye ve ABD'nin IŞİD'e karşı büyük operasyon için anlaştığını, Türkiye'nin bu kez savaşta aktif rol alacağını duyurdu.

Abdülkadir Selvi: 'Alarm zillerinin çaldığı bir durum. AK Parti hiç bilmediği bir yere sürükleniyor'
Yeni Şafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi, parti içindeki kavgayla ilgili 'Bu benim açımdan da alarm zillerinin çaldığı bir durum. İki tarafın da kavgada dahi bile söylenmeyecek sözlerle birbirine saldırması dedi.

-