''Terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor'' diyen Abdülkadir Selvi'ye tepki
Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi'nin, Ankara'nın merkezinde dün akşam meydana gelen, en az 34 kişinin öldüğü terör saldırısıyla ilgili bir ifadesi sosyal medyada tartışma yarattı. 'Bir süre terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor' diyen Selvi'ye sosyal medya kullanıcıları sert tepki gösterdi.

Abdülkadir Selvi hangi vekillerin dokunulmazlığının kaldırılacağını yazdı
Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi, 'Edindiğim izlenim birkaç milletvekiline dokunulacağı yönünde. Aracında patlayıcı taşıyan ya da canlı bombanın evine taziye ziyaretinde bulunan isimlere dokunulacak' diye belirtti.

İdil'deki saldırıda yaralanan polis tedavi gördüğü hastanede şehit oldu
Şırnak'ın İdil ilçesinde 8 gün önce PKK'lıların yola yerleştirdiği el yapımı patlayıcının zırhlı ekip aracının geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu yaralanan polis memuru Tayfun Yüce, tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisinde (GATA) şehit oldu. Öte yandan Yüksekova'da şehit olan polis memuru Abdulkadir Oğuz için de Hakkari'de tören düzenlendi.

Selvi: ''Türkiye savaşa giriyor!''
Hükümete yakınlığıyla bilinen yazar Abdülkadir Selvi, Türkiye ve ABD'nin IŞİD'e karşı büyük operasyon için anlaştığını, Türkiye'nin bu kez savaşta aktif rol alacağını duyurdu.

Abdülkadir Selvi: 'Alarm zillerinin çaldığı bir durum. AK Parti hiç bilmediği bir yere sürükleniyor'
Yeni Şafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi, parti içindeki kavgayla ilgili 'Bu benim açımdan da alarm zillerinin çaldığı bir durum. İki tarafın da kavgada dahi bile söylenmeyecek sözlerle birbirine saldırması dedi.

-