Bisikletle Alanya'ya kaçan darbeci binbaşının ifadesi!
Darbe girişiminde helikopterlerin havalandığı Kara Havacılık Okulu'nda görevli binbaşı, komutanları Tümgeneral Hakan Atınç itiraz edince ters kelepçe taktıklarını anlattı. Kara Havacılık Okulu’nun Harekât Eğitim Şube Müdürü olan Pilot Binbaşı Okan Kocakurt, darbe girişimi başarısız olunca başkentten Alanya'ya bisikletle kaçmış ve orada yakalanmıştı.

Düğünü basan yüzbaşı, Konya'dan Alanya'ya bisikletle kaçtı
Darbe girişimi sırasında Moda Deniz Kulübü'ndeki düğüne baskın yapan askerler arasında yer aldığı belirtilen yüzbaşı Okan Kocakurt, Alanya ilçesinde bir çadırda yakalandı. Kocakurt'un darbe girişimi sonrasında önce Ankara'dan Konya'ya geldiği daha sonra ise Konya'dan Alanya'ya bisikletle kaçtığı tespit edildi.

İzmir'de 5 bin kişi işe bisikletle gidiyor
Kimi doktor, kimi avukat, kimi öğretim üyesi, kimi ise devlet memuru. İzmir'de yaklaşık 5 bin kişi üzerilerindeki iş kıyafetlerini ve kocaman evrak çantalarını bahane etmeksizin iş yerlerine bisikletle gidiyor, kurdukları topluluk ile bisiklet kullanımını özendiriyor.

Böyle sahtekarlık görülmedi! Bisikletine motor yerleştirmiş
Dünya Cyclo-cross (Bisikletli Koşu) Şampiyonası'nda 23 yaş altı kategorisinde yarışan Belçikalı kadın bisikletçi Femke Van Den Driessche'nin bisikletinin fren bağlantı ayarına motor yerleştirdiği ortaya çıktı. Motorla yakalanan ilk bisikletçi olarak dünya spor tarihine geçen Van Den Driessche, kendi yaş grubunda Avrupa şampiyonu olmuştu.

Zerrin Özer: ''Bana dua edin''
Hatalı operasyon nedeniyle yürüyemeyecek duruma geldiğini açıklayan Zerrin Özer, önceki akşam Odakule’de objektife takıldı.

Zerrin Özer'den kötü haber
Ünlü sanatçı Zerrin Özer, doktorunun heyecanı ve hatası yüzünden tekerlekli sandalyeye mahkum kaldığını söyledi. Artık yürümekte dahi zorlandığını belirten ünlü sanatçı, 'yakınlarımın yardımıyla ayağa kalkmaya çalışıyorum' dedi.

Dildeki piercing engellilere umut oldu
Dile takılan özel bir piercingle, felçlilerin tekerlekli sandalyelerini idare etmeleri artık mümkün.

Arda Turan'ın fotoğrafı olay oldu
Milyon dolarların var ama.. Atletico Madrid forması giyen Milli futbolcu Arda Turan'ın bisiklet üzerinde verdiği pozu olay oldu.

-