Cuma namazı krizi! Kılıçdaroğlu'nun partiden ihracı istendi

Eski YARSAV Başkanı Eminağaoğlu, cuma namazı iznine ilişkin genelgeye destek verdiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun, partiden ihracı istemiyle CHP'ye başvuracağını duyurdu.Cuma namazı izni ilk günden mahkemelik oldu

Yargıçlar Sendikası eski Başkanı Avukat Ömer Faruk Eminağaoğlu, bugün yürürlüğe giren cuma namazı izninin iptali için Danıştay'a başvurdu.


Esra Erol'un oğlu Ömer'in ilk görüntüleri

Esra Erol, küçük oğlu Ömer'in görüntülerini paylaştı. İşte Ömer bebeğin ilk görüntüleri...

4 ismin AK Parti’den kesin ihracı istendi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partiden kesin ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edilen isimleri açıkladı. Çelik, Adana Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ankara Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan, Kahramanmaraş Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük ve partinin kurucu üyesi Yaşar Yakış'ın partiden kesin ihracı için Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildiğini açıkladı.''Siyasi suikast girişimi olur''

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik öz yönetim tartışmalarına ilişkin, 'Hiç kimse mevcut demokratik hukuk devleti ilkeleri çerçevesinde halkın genelinin karar vermediği bir sistem üzerinde fiili durum yaratamaz. Ben ülkenin şu bölgesinde şunu ilan ettim. Öz yönetim ilan ettim derseniz, bu sadece siyasi bir durum olmaz. Türkiye'deki mevcut hukuk düzenini, barış geleneğini tahrip etmeye dönük bir siyasi suikast girişimi olur. Bunu tartışıyoruz demiyorlar ilan ettik diyorlar' dedi.

Esra Erol ikinci kez anne oldu

İkinci kez annelik heyecanı yaşayan Esra Erol bu sabah 10.47'de doğum yaptı. 3 kilo 260 gram ağırlığında dünyaya gelen bebeğe, Ömer Erol ismi verildi.

Çelik: ''Sürecin adı barış süreci değil, gerekirse Öcalan ile görüşülür''

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik: 'Barış süreci' demek doğru bir kelime değil. Barış süreci derken sanki iki meşru taraf var gibi oluyor. Sürecin adına barış süreci denilemez' ifadelerini kullandı. Ömer Çelik, devletin güvenliği ve çıkarları açısından ihtiyaç duyulursa, Abdullah Öcalan ile görüşme yapılabileceğini de söyledi.

AK Parti'den CHP'nin gösterdiği belgelere jet yanıt

CHP'li Haluk Koç'un canlı yayında gösterdiği Oslo ve İmralı belgelerine AK Parti'li Ömer Çelik, 'Resmi belge niteliğinde değil' diyerek cevap verdi.

CHP ''o belgeleri'' canlı yayında açıkladı!

CHP'li Haluk Koç, AK Parti'li Ömer Çelik'in 'Bir saat içinde açıklasınlar' dediği Oslo ve İmralı belgelerini, canlı yayında gösterdi.

Şehit cenazesinde söyledikleri için 16 yıl hapsi istendi

PKK'lı teröristlerin Siirt'teki bombalı saldırısında şehit olan 8 askerden Erzurumlu jandarma er Recep Beycur'un kuzeni Ömer Bulur hakkında dava açıldı. Ömer Bulur, şehit kuzeninin cenaze töreninde 'Kardeşi kardeşe kırdırıyor. Genç kardeşimi gönderdim, cesedini alıyorum. Sayın Cumhurbaşkanı bunu bilsin. Ben bunu bu yaşa getirene kadar ne çektim biliyor mu? Allah'tan hiç mi korkmuyor? Bu genci buraya yatırdı. Kardeşi kardeşe kırdırıyor' diye tepki

Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik gündeme dair açıklamalarda bulundu.

15 gün önce terhis oldu, kazada yaşamını yitirdi

Bursa’da yeni başladıkları temizlik şirketindeki işlerine gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan Ömer Tunç (22) ve Fuat Yalçın’a (24), F.K. yönetimindeki otomobil çarptı. Yalçın’ın ağır yaralandığıı kazada sınırdaki birliğinden 15 gün önce terhis olarak işe yeni başlayan Tunç ise olay yerinde hayatını kaybetti. Aynı yolda daha önce meydana gelen kazalarda 5 kişinin daha öldüğünü belirten mahalle sakinleri, eylem yaparak yolu bir saat süreyle araç trafiğine kapattı.

Canlı bombanın babası: 'Emniyet'e bunu alın, cezaevine atın dedim'

Ankara katliamındaki ikinci bombacı olduğu öne sürülen Ömer Deniz Dündar'ın babası konuştu: Ben oğlumu Emniyet'e şikayet ettim. Emniyet'e, 'bunu alın cezaevine atın' dedim.

Ak Parti'den miting kararı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ''AK Parti olarak cuma gününe kadar parti mitinglerimizi askıya aldık'' dedi.

Hain saldırıdan kurtulan askerden çarpıcı sözler: 3 zırhlı araç havaya uçtu

Dağlıca'daki hain saldırıda yaralanan askerlerden Tavaslı Jandarma Astsubay Çavuş Ömer İsi 'Mayınlı saldırıda 3 zırhlı araç havaya uçtu.' dedi.

DİĞER "ömer" LİNKLERi

ömer güney ÖMER GÜNEY OMER GUNEY omer guney ile ilgili en yeni güncel

Selviden Her Pazartesi Resmi Kurum ZiyaretiDetay Selviden Köy ve

Ömer~Dinçer ile ilgili tüm güncel haberler - 1. ... Ömer Dinçer kelimesi toplam

The latest from Ömer Çelik (@omerrcelik). Kültür ve Turizm Bakanı Minister of

Yazarın girişimcilik ve iş dünyası hakkında yazıları yer alıyor.span

ömer ile ilgili tüm videoları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izlesene.comda izle.span

Manufacturers of spearfishing, freediving, scuba and diving equipment. Italy.span

Ömer bin Hattab, (581-644) (Arapça عمر ابن ...

Ömer, Arap etkisindeki kültürlerde sıkça rastlanan bir erkek ismidir. Ömer

Küçük Ömer